Aranżacje (8)

Inspiracje (38)

Filmy (0)

Brak filmów

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1445)

tessa

Puk, puk Danusiu gdzie jestes?

anna0072

Dziękuję Danusiu! I od dwóch miesięcy nie palę papierosów! Pozdrawiam serdecznie!

tessa163

Oj, tak :) Już wieczory i poranki chłodne :) A i słonko słabiej grzeje :) Więc cieszmy się każdą letnią chwilą póki jest :) Dziękuję Danusiu za miłą wizytę :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki wciąż letnie znad morza ślę i dobrego tygodnia życzę :)

granyzab

Przesyłam pozdrowienia serdeczne , jesteś u mnie często , ja rzadziej , ale mam się dobrze, mimo ,że źle znoszę upały

mironino

Dziękuję Danusiu...W każdej wolnej chwili delektuję się moim ogródkiem...tylko ,że tych chwil jest bardzo mało....a pracy dużo.Ostatnio upolowałam stado odlatujących bocianów...to znak ,że jesień nadchodzi...W niedzielę odwiedziłam Bolesławiec więc zapraszam na fotorelację z miasta ceramiki (inne).Pozdrawiam :)))))))))))))))

wiosna11

Dziękuję Danusiu, że odwiedziłaś galerię z zamkowymi wnętrzami. Pierwszy raz w muzeum zamkowym byłam z Marzenką i jej rodziną a potem jeszcze po ponad dwudziestu latach i uwieczniłam na zdjęciach. Teraz jeździmy tylko do parku, kiedyś byliśmy w zagrodzie żubrów a w planie mamy jeszcze skansen. Serdecznie pozdrawiam i życzę słonecznych letnich dni.

wiosna11
wiosna11

Danusiu dziękuję bardzo za odwiedziny i miłe słowa. Cieszę się, że w planie masz rowerowe przejażdżki. Miło wspominam swoje wycieczki rowerowe, szkoda tylko, że dawniej nie wiedziałam o szlakach w Pszczyńskim Paku, teraz idąc tam alejkami mija nas dużo rowerzystów. Fajnie, że od tego roku czynna jest herbaciarnia i wypożyczalnia łodzi. Parę wnętrz zamkowych chyba mam w 10 galerii sprzed kilku lat. Pozdrawiam, miłego tygodnia :)

ranira

Dzięki za odwiedziny. A propos artystów młodego pokolenia godna polecenia Julita Malinowska. Młodego rozumiem globalnie :) Podrawiam:)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Danusiu :) Za serduszka i ciepłe słowa :) Tak, sierpień ma w sobie taką łagodność , i słonko mniej intensywne i niebo błękitne , delikatniejsze , często osnute lekką mgiełką :) Tylko kwiaty o tej porze w wyjątkowych kolorach , i owoce kolorowe , pachnące , i ...........moja sukienka także w czerwieni , różu i kolorze fuksji :) I na łące wszystkie kolory lata , i niecierpek różowy , gigantycznych rozmiarów , i wrotycz żółty , i fioletowe dzwoneczki , i biały krwawnik , i kwitnące , mimozy ( nawłoć ) , a do tego wszystkiego zieleń traw :) Bajka :) Chciałoby się zatrzymać czas :) Pozdrawiam serdecznie , ciepło , słonecznie :)

graga555

Dziękuję :)

tessa163

Dziękuję Danusiu :) Dziś nad morzem piękny dzień , słoneczny i ciepły :) Oby tak dalej :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki gorące znad morza ślę i dobrego nowego tygodnia życzę :)

tessa163

Dziękuję Danusiu za miłą wizytę :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Lato trwa i oby trwało jak najdłużej :) Chociaż widzę już czerwień na dzikim winie i coraz więcej przebarwień na liściach , niby zielonych , czyżby jesień chciała zawitać do nas wcześniej w tym roku ? Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki ciągle jeszcze letnie , cieplutkie i słoneczne znad morza ślę :)

wiosna11

Dziękuję Danusiu za miłe odwiedziny i moc polubień. Do Ogrodów mogłabym jeździć prawie w każdy wolny dzień (opprócz upalnych), bo i powietrze lepsze i pyszne lody serwują. Ostatnio, gdy wyjeżdżaliśmy niebo było zachmurzone ale na miejscu zrobiło się słonecznie i gorąco. Na szczęście po godzinie wiatr i chmury przysłoniły słońce i można było posiedzieć dłużej. Dziękuję Danutko za komentarze i przypięcie fotek do inspiracji. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego letniego wypoczynku :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Danusiu :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Na balkonie mam prawdziwą dżunglę :) Tyyyyyyyyyyyyyle kwiatów i wszystkie niezwykle bujne w tym roku :) Oleandry uginają się pod ciężarem kwiatów a datury mają całe mnóstwo ogromnych liści :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki lipcowe znad morza ślę :)

tessa163

Dzięki Danusiu :) Pozdrawiam serdecznie :)

tessa163

Dziękuję Danusiu za miłą wizytę :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Uwielbiam malwy :) Ich urok jest niepowtarzalny :) Pozdrawiam wakacyjnie , lipcowo , dziś deszczowo i dobrego tygodnia życzę :)

wiosna11

Danusiu, dziękuję za piękny komentarz i odwiedziny. A jak Tobie udało się przetrwać upalne dni ? Może jeszcze raz wybierzemy się do Pszczyny w najbliższą sobotę, spodobały nam się aleje i ścieżki parkowe w otoczeniu licznych drzew i stawów. Pozdrawiam serdecznie :)

mironino

Dziękuję Danusiu za miłe słowa....pozdrawiam serdecznie :)

tessa163

Dziękuję Danusiu za miłą wizytę :) Dziękuję za liczne serduszka i ciepłe słowa :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Buuuuuuuuuuuuuziaki czerwcowe , prawdziwie letnie znad morza ślę :)

Napisz wiadomość

Do: danutta

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do profilu "danutta"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil danutta? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.