dorotabykowska

Opis

Jestem architektem wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Projektuję i aranżuję wnętrza na terenie Bydgoszczy, Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferuję usługi w zakresie: indywidualnych konsultacji z architektem wnętrz, projekt wybranego pomieszczenia lub całego mieszkania i domu, zakupy z asystą projektanta, projekt funkcjonalny z wizualizacją wnętrza, projekt wykonawczy z nadzorem autorskim, kosztorys, projekty instalacji domowych.

KONSULTACJE I ZAKUPY Z PROJEKTANTEM WNĘTRZ:

W dowolnym punkcie zakupowym na terenie całego kraju. W ramach tej usługi doradzę Ci, jakie produkty warto kupić do wyposażenia wnętrz (począwszy od mebli, po materiały wykończeniowe czy urządzenia AGD).

W ramach konsultacji projektowych mogę również pomóc Ci w optymalizacji kosztów budowy i wykończenia wnętrz, dzięki analizie ofert rynku lokalnego. Oferuję także konsultacje na miejscu budowy domu, gdzie mogę dokonać analizy rozwiązań projektowych. Doskonale znam rynek lokalny (Bydgoszcz), dlatego mogę również polecić sprawdzoną ekipę wykonawczą oraz ją pozyskać.

PROJEKT WNĘTRZA I WIZUALIZACJA 3D (PROJEKT FUNKCJONALNY)

W ramach usługi wykonania projektu funkcjonalnego wnętrza i jego wizualizacji, oferuję inwentaryzację projektowych pomieszczeń, trzy koncepcje układu funkcjonalnego z rzutami, ustawieniem mebli i układem ścian, wizualizacje przedstawiające trzy ujęcia, wizualizacje detali projektowych, kilka wariantów kolorystycznych i materiałowych oraz projekty instalacji domowych (instalacja elektryczna, hydrauliczna, systemów alarmowych i audio).

PROJEKT WYKONAWCZY WNĘTRZA I NADZÓR AUTORSKI ARCHITEKTA

To kompleksowe wykonanie i realizacja projektu wnętrza. W ramach tej usługi przygotowuję pełną dokumentację techniczną dla wykonawców oraz osobiście zajmuję się koordynacją prac budowlanych według wcześniej ustalonych założeń projektowych i finansowych oraz dostawami towaru. Ponadto w ramach usługi z nadzorem autorskim zajmę się opracowaniem wszystkich instalacji domowych, p

Napisz wiadomość

Do: dorotabykowska

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil dorotabykowska? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.