Profil partnera

Ekotechnik24

Opis

Producent i dystrybutor oświetlenia. W naszej ofercie lampy wiszące, lampy sufitowe i inne, wykonane w technologii LED i tradycyjnej. Oferujemy również możliwość wykonania lamp na indywidualne zamówienie klientów.

Specjalizacje
Ten partner nie uzupełnił jeszcze specjalizacji
Adres siedziby
dolnośląskie

Wypowiedzi (13)

Ekotechnik24
Halogeny 12V z żarówkami tradycyjnymi czy LED

Witam. Jeśli chodzi o halogenki wpuszczane w kuchni powiedzmy używane najczęściej przy zmywaniu to dość często są używane, to polecam wymienić. Idealnie jest porównać kilka typów żarówek LED. Bo są z innymi typami samej konstrukcji diody jak i innych barw. A barwa światła w kuchni może na przykład zmienić kolor "jedzenia". Świeże mięso może przybrać kolor nie świeżego... produkty mleczne będą szarawe a nie śnieżno białe, przeciwnie niż w hipermarketach gdzie dobiera się odpowiednie świetlówki, aby mięso wyglądało super świeże. Idąc dalej, jeśli chodzi o łazienkę jeśli halogeny zapalają się jako nazwijmy to główne światło i jest zapalone dłuższy czas to również wymiana ich powinna nastąpić w dalszym etapie. Żarówki LED do podświetlenia lustra także powinny być wybrane dobrze, gdyż żarówki LED generują dłużą lub krótszą sferę coś jak długie/krótkie światła w samochodzie. Ogólna zasada zmieniamy najpierw te, które są używane najdłużej codziennie. Mam nadzieję, że to pomoże choć trochę Panu przy podjęciu decyzji. Pozdrawiam. Chciałbym zauważyć, że nie barwa światła zmienia kolor owych potraw a kiepski współczynnik oddawania barw. Zarówki LED posiadają różne współczynniki oddawania barw oznaczenie na opakowaniu CRI lub RA. Tradycyjna żarówka ma ten współczynnik na poziomie 100. i teraz im dalej od owego 100 tym większe może być przekłamanie kolorów które widzimy w danym świetle. temperatura barwowa jest tu zupełnie obojętna. Jeśli kupujecie ledy to minimalny dopuszczalny współczynnik wynosi 80 poniżej zaczyna być kiepsko i zielony sweterek żony może wydawać się niebieski. Dla zainteresowanych: http://ekotechnik24.pl/pl/n/1

Napisz wiadomość

Do: Ekotechnik24

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil Ekotechnik24? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.