Wypowiedzi (6)

Filipek70
Jak traktować Deccorie??:):)

dziękuję , że i mnie Bello poprosiłaś o wypowiedź :)))chociaż ja już na ten temat wcześniej się wypowiadałam :))) czytając co napisały dziewczyny aż chce mi się powiedzieć nic dodać nic ująć :) deccoria.pl...dla ludzi z wnętrzem .... wszak nie jest tu napisane portal o wnętrzach li tylko :))) poza tym główną siłą tego portalu ,są właśnie ludzie ,a nie tylko pięknie urządzone przestrzenie :))) mnie do zalogowania się tutaj skłonili właśnie ludzie ...bo inspirować mogłam się bez logowania .... uważam ,że wszystkich nas tutaj dodatkowo wiąże pasja urządzania i dekorowania ...jednym wychodzi to lepiej innym gorzej.... czasem jest to wina gustu czasem sytuacji materialnej ...nie ma co wnikać .... ja myślę żeby każdego potraktować tu z należnym mu szacunkiem a samemu także szacunek się dostanie w zamian :) tutaj można nawiązać wiele przyjażni ,można pomóc tym którzy potrzebują , zobaczyć piękno świata i przyrody ,jego bogactwo i biedę ,podziwiać talenty którymi niektórzy są obdarowani czasem nieziemskie wręcz , podziwiać zdjęcia które zatrzymują piękne chwile z naszego życia , i na których czasem udaje się uchwycić i miłość i przyjażń np między ludżmi i zwierzętami (stadnina Violi np ) i...... mogłabym jeszcze do rana pisać dlaczego jestem tu z Wami :)))) a najfajniejsze jest to ,że to my (KAŻDY Z NAS) decydujemy co nas że tak powiem kręci :))))))))

Filipek70
Pochwały tak, krytyka nie???

ja również dostałam zaproszenie do tej dyskusji dlatego też napiszę jak ja to wszystko widzę ... od ok dwóch lat zaglądałam na deccorię zanim sama zdecydowałam się zarejestrować i pokazać swoje galerie .. i pewnie bym tego nie zrobiła gdyby chodziło tylko i wyłącznie o pokazanie zdjęć moich udanych lub nie (kwestia gustu )dokonań na polu dekoratorskim.. wiem że ilu ludzi tyle gustów i dlatego też nie zostawiam swoich komentarzy w galeriach które mnie się nie podobają, po prostu dlatego żeby nie ranić uczuć kogoś dla kogo kolor perkalikowy w kropki jest ósmym cudem świata ... może lepiej byłoby zamienić krytykę w doradzenie komuś co gdzie ustawić jakie kolory dobrać itp, itd ,bo przecież są osoby które o to proszą ...jeśli nie proszą lepiej zostawić to swoim myślom... krytyka potrafi być budująca ale żeby tak było trzeba umieć krytykować ! dlatego też zdecydowanie bardziej wolę pobzibziać niż sączyć jad w czyjejś galerii ponieważ ja czuję się u każdego gościem (w końcu wirtualnie jestem zapraszana do wielu domów) i chciałabym być tam mile widziana dla mnie deccoria nabrała innej wartości m.in. przez to że jest tutaj grono osób niosących pozytywną energię (myloną moim skromnym zdaniem z bzibzianiem ) moje galerie są tu od niedawna i sama byłam zaskoczona z jakim przyjęciem przez tyle fajnych osób się spotkały co ciekawe do większości z nich sama często zaglądałam jeszcze przed zarejestrowaniem ....Jeszcze tylko jedno : dla mnie najdziwniejsze jest to że najbardziej krytykują osoby które same nie zamieszczają swoich zdjęć trudno więc mieć jakiś punkt odniesienia ,(bo przecież galerie są tak naprawdę wizytówką każdego) ...podejrzewam że jest im przez to łatwiej bo są wtedy bardziej anonimowi regulamin tego nie zabrania aczkolwiek główny sens przebywania na tym portalu to chyba jednak galerie... zazenowana zarzuciła mi empatię dla Belli i brak obiektywizmu ,tak mam wiele empatii dla belli właśnie prze jej galerie w których pokazuje swoje "wnętrze " i podoba mi się ono znacznie bardziej od wrażenia jakie wywarły na mnie niemiłe kometarze (i niestety nic więcej bo galerii nie ma ) pozdrawiam

Napisz wiadomość

Do: Filipek70

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil Filipek70? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.