insidelab

Opis

tel: 604 73 74 75 | ul. św. Bronisławy 2a, 30-203 Kraków | www.insidelab.pl

Pracownia Insidelab oferuje projektowanie wnętrz komercyjnych i prywatnych oraz ekskluzywnych mebli najwyższej jakości.

Naszą siedzibą jest Kraków, nasze realizacje i projekty oglądać można w Polsce, Estonii, Rosji, Czechach i na Słowacji.

Wśród naszych klientów są globalne marki, jak Camaieu, Levi\'s (Ow!), Peroni, 5aSec, a także ekskluzywne polskie marki jak Produkty Benedyktyńskie (Benedicite).

Kolekcja naszych leżaków Spazio uhonorowana została tytułem Eco Projekt w konkursie na design Elle Decoration Prodeco 2008.

Zapraszamy do współpracy!

Wypowiedzi (4)

insidelab
_InsideLab - nowoczesne wnętrza z Krakowa

Zobacz zdjęcie: http://www.insidelab.pl/blog/wp-content/uploads/2009/12/projekt_wnetrza_mieszkania_warszawa_insidelab_kuchnia.jpg _InsideLab to projekty MEBLI, WNĘTRZ KOMERCYJNYCH i PRYWATNYCH najwyższej jakości. _Projektowane przez nas SKLEPY I PLACÓWKI USŁUGOWE opowiadają o przesłaniu Twojej marki. Pozwalają klientom docenić, jak dbasz o ich komfort i zaspokajasz ich potrzeby. Nasze realizacje znajdują się w Polsce, Rosji, Estonii, Czechach i na Słowacji. Projektujemy dla takich marek, jak Camaieu, Produkty Benedyktyńskie, Peroni, 5aSec, Levi's i innych. _Nasze MEBLE zaspokajają potrzeby estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższej jakości wzornictwo i jakość wykonania doceniono już w konkursie Elle Decoration PRODECO 2008 tytułem Eco Projekt dla naszej kolekcji leżaków Spazio. A mówiąc między nami: żadnych dobrych włoskich mebli za taką cenę nie kupisz. _PRYWATNE WNĘTRZA z naszej pracowni to indywidualne, dopieszczone projekty. Jeśli chcesz dostać coś naprawdę wyjątkowego: zapraszamy. Nasze realizacje znaleźć można głównie w Krakowie i Warszawie. _POTRZEBY klientów przekładamy na piękne i funkcjonalne formy. Z naszej strony JAKOŚĆ przejawiać się musi w każdym aspekcie: _wzornictwa _obsługi klienta _wykonania Po prostu dbamy o Ciebie. Chcesz być na bieżąco? Zobacz nas na http://www.insidelab.pl Zdjęcia naszych projektów i realizacji na http://www.flickr.com/photos/insidelab Jesteśmy też na www.facebook.com/insidelab i http://insidelab.blip.pl Zapraszamy! InsideLab pracownia projektowa ul. św. Bronisławy 2a 30-203 Kraków Tel.: (+48 12) 426 02 86 Tel. kom: 664 73 74 75 E-mail: mailto:biuro@insidelab.pl Zobacz zdjęcie: http://www.insidelab.pl/blog/wp-content/uploads/2009/10/spazio_lezak_insidelab.jpg

Napisz wiadomość

Do: insidelab

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil insidelab? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.