Aranżacje (58)

Inspiracje (0)

Brak inspiracji

Filmy (0)

Brak filmów

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (530)

Deccoria_admin

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie: https://deccoria.pl/artykuly/konkursy/konkurs-pokaz-ulubiony-kacik-dziecka-w-domu-10-7102. Pochwal się ulubionym miejscem swojego dziecka w domu i wygraj jeden z 3 zestawów ufundowanych przez markę Activejet.

AlicjaA

Dziękuję Ipciu i serdecznie pozdrawiam :)

REKLAMA
tessa163

Dziękuję Ipcio za miłą wizytę :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Na balkonie mam w tym roku prawdziwą dżunglę :) Datury mają niesamowicie dużo kwiatów , po kilkanaście na każdej gałązce :) I pachną obłędnie :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki sierpniowe do Ciebie ślę :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio , za liczne serduszka i ciepłe słowa :) Kocham lato :) Czas kolorowych kwiatów :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki prawdziwie letnie znad morza ślę :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio , za serduszka i ciepłe słowa :) Nad morzem lato w pełni :) Słoneczko świeci :) Uwielbiam ten czas :) Czas spotkań z najbliższymi :) U mnie zawsze jest jakaś okazja , a to czyjeś urodziny , a to czyjeś imieniny , a czasem zwykłe weekendowe spotkanie z rodziną , wspólny obiad , wspólny spacer :) Na zdjęciach smakołyki z takich rodzinnych spotkań :) Placek gruziński robię na obiad już prawie co tydzień :) Wszystkim bardzo smakuje :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki prawdziwie letnie znad morza ślę :)

tessa163

Cała przyjemność po mojej stronie :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki letnie znad morza ślę :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio :) Sezon letni rozpoczęty :) Słoneczko świeci :) W ogrodzie kolorowo :) Nad morzem tłumy :) Chwilo trwaj :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki prawdziwie letnie znad morza ślę :)

anna0072

Ewuniu, widzę, że przeważnie wstawiane są do takich kominków latarenki /tam, gdzie Twój wazon/ albo większe świece np. trzy w kompozycji. A na blacie na pewno będzie ruch w zależności od pory roku czy święta. Widziałam gdzieś nawet storczyk i też pięknie było. I coś z greckich pamiątek mogłabyś ustawić. Nie przywiązywałabym się do dekoracji. Niech to będzie takie miejsce "jak mi w duszy gra". Według mnie wyjątkową umiejętność w zagospodarowaniu różnych blatów ma Retrobello. Dobrze chyba, że lampka wróci obok sofy, bo tam akurat, przynajmniej u mnie, jest bardzo potrzebna. Buziaki!!!

AlicjaA

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

tessa163

Dziękuję Ipcio za miłą wizytę i za serduszka :) Ten łapacz snów już u mnie był , teraz go przerobiłam tzn. wrobiłam w większe kółko i mam wrażenie , że jest o wiele ładniejszy :) Zrobiłam też tym samym wzorem kolejny czarny , no ale wiadomo , czarny to czarny , nie każdemu pasuje :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki czerwcowe do Ciebie ślę i duuuuuużo dobrego życzę :)

ewoonia1

Dziękuję pięknie za miłą wizytę i liczne serduszka :)

wiosna11

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam majowo :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki majowe znad morza ślę :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio i za serduszka :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki majowe do Ciebie ślę i zdrówka życzę :)

tessa163

Dziękuję Ipcio za miłą wizytę :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Na balkonie mam w tym roku kolorowy zawrót głowy :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki majowe do Ciebie ślę i duuuuuuuuuuuuuuużo dobrego życzę :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio i za liczne serduszka :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Nad morzem jak zwykle niezwykle pięknie :) Na każdym spacerze znajduje coś co mnie zachwyca :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki majowe do Ciebie ślę :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio i za liczne serduszka :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki wiosenne do Ciebie ślę i duuuuuuuuuuuuuużo dobrego życzę :)

tessa163

I ja dziękuję :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziole :)

JadwigaW

Witaj Ipciu :)Dziękuję za miłe odwiedziny w mojej świątecznej galerii :) Serdecznie pozdrawiam :) Bądź zdrowa, Wesołych Świąt :)

tessa163

Dziękuję pięknie za miłą wizytę Ipcio i za serduszka :) Cieszę się , że Ci się u mnie podobało :) Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki wiosenne do Ciebie ślę i Zdrowych , Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzę :)

Napisz wiadomość

Do: ipcio

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do profilu "ipcio"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil ipcio? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.