nowa_A

Opis

Witam wszystkich serdecznie :-)

Spędzam tu sporo czasu; uwielbiam piękne rzeczy - wszystkie, niezależnie od mody, stylu, koloru i przeznaczenia (właściwsze chyba będzie sformułowanie, że uwielbiam rzeczy nie tyle urodziwe co te, które mi się podobają :-)))). Oglądam więc, znajdując w Waszych galeriach kolejny argument na poparcie tezy , że świat jest piękny, diabeł tkwi w szczegółach , a ludzie to w gruncie rzeczy miłe stworzenia :-)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Deccorowiczów. Mam nadzieję, że życzliwie przyjmiecie to co i ja tu pokażę :-)

Ps. Szczęście to: bardzo wygodna sofa, kilka stolików i dobry sygnał Wi-Fi...(katalog IKEA, sierpień 2015)

:-D

Wypowiedzi (9)

nowa_A
adaware i wirusy od Deccoria!

"Ps. Nie wiem po co to tu napisam ..i tak nikt nie przeczyta :(( Taki miał być cytat. Przepraszam. ... Melduję, że przeczytałam, dzisiaj dopiero, przyznaję, ale nie ze złej woli. Wolę mam dobrą, tylko czasu brakło. Z pośpiechu i gorliwości narobiłam jak wyżej za co przepraszam:-D Jeśli Wasz głos nie wystarczy, chętnie dołożę swój. Boh trojcu lubit, może i administrator polubi. Z prawdziwym, wręcz "nieutulonym", żalem patrzę na degenerację tego portalu. Mam do niego stosunek osobisty; moje mieszkanie, sposób patrzenia na niego i to jak bardzo je lubię są następstwem uczęszczania na decco-zajęcia. Na szczęście trafiłam na nie w momencie kiedy były jeszcze pełne entuzjastów i wartościowych, kształcących galerii, które skłoniły mnie do głębszego zaangażowania się w przestrzeń wokół mnie. Ogólnie rzecz biorąc , myślę, że Deccoria miała być stroną wnętrzarską ale taką, która rodakom za pomocą rodaków pokaże, że można mieszkać lepiej, ładniej, ciekawiej, oryginalnie, modnie, wygodnie itd. (do wyboru:-D); stroną przyjazną i dostępną szerokiej publice. Piękne to założenie. Dobrze prowadzona strona mogła być (i przez moment była o dziwo) kagankiem oświaty w zakresie "dizajnu dla mas". Ale zostawiona na długi czas sama sobie, pozbawiona opieki, z powodów czysto populistycznych zeszła do magla. Taka strona po prostu nie może być samograjem. Leniwe założenie, że SAMI się tu czegoś nauczymy, jak tysiąc razy przedtem w tysiącu okoliczności, okazało się (po raz tysięczny) błędne. Jeśli nie znajdzie się nikt, kto zrobi tu małą rewolucję strona po prostu zdechnie. Może czas wziąć przykład z istniejących na rynku czasopism wnętrzarskich. Ich sukces jest prosty: każde skierowane jest do innego targetu, nie wydaje mi się aby często mieszały się w jednym domu. Żaden ze mnie fachman ale wydaje mi się, że czas na rewolucję i bardziej świadome zarządzanie.

nowa_A
najciekawsze galerie deccori

Ahoj wszystkim :-) Nawiązując do wypowiedzi Kimibe pozwolę sobie na początek zauważyć, że Obserwowane galerie to nie do końca to samo co Ulubione rozwiązania, które proponuje Margo. Posłużę się przykładem: na Allegro mam grupę obserwowanych (ulubionych) sprzedających; o ich nowych aukcjach jestem powiadamiana, ale rzeczy, które mam chęć od nich kupić gromadzę sobie , pojedynczo(!), w całkiem osobnej przecież zakładce, w której mam również przedmioty pochodzące od sprzedawców , którzy nie są ulubionymi i których nie obserwuję. Oznacza to, że propzycja Sany i odpowiedź Margo to dla mnie dwie różne rzeczy. Obie mi się podobają ale z różnych powodów. Najpierw więc o tym, że wg. mnie Margo ma świetny pomysł i ja jestem za :-)))) . Zakładka "Moje Ulubione" byłaby baaaaaardzo wygodnym dla mnie narzędziem do szybkiego odnalezienia wnętrz z jakichś względów dla mnie wyjątkowych. W razie jej utworzenia bardziej chciałabym jednak mieć możliwość kolekcjonowania w niej raczej poszczególnych zdjęć niż całych galerii bo te, jak słusznie zauważyła Kimibe, mogę dodać sobie do grupy Obserwowanych (analogicznej dla mnie do grupy ulubionych sprzedawców na Allegro). Zakładka proponowana przez Sanę byłaby dla mnie czymś mniej osobistym, raczej głosem większości , z którym przecież nie każdy zgadzać się musi , chociaż dobrze byłoby wiedzieć co w trawie piszczy :-). Na jej podstawie mogłybyśmy nie tylko podpatrywać piękne rozwiązania ale też dyskutować za dwadzieścia lat o zmianach jakie zaszły we wnętrzarskiej modzie i z rozczuleniem dziwić się pomysłom na jakie potrafiłyśmy wpaść (popatrzcie na jubileuszowe wydanie Czterech Kątów chociażby :-)))) . Dla mnie, osoby absolutnie niegustującej w panującej obecnie modzie na totalną biel czy w stylu schabby, taka zakładka ma w tej chwili nieco mniejsze znaczenie co nie znaczy, że nie potrafię docenić jej zalet. Nie policzę tych nieraz całkiem drobnych szczegółów odnalezionych we wnętrzach, które w całości niezbyt mnie zachwycały. Faktem jest, że podobne informacje znalazłybyśmy i w czasopismach ale tam nie jest tak miło i nie możemy raczej dopytać o szczegóły :-). Wnioskuję zatem , niech powstanie Ranking oraz przeznaczona dla każdego, osobista zakładka z Ulubionymi zdjęciami :-)

Napisz wiadomość

Do: nowa_A

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil nowa_A? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.