techmalek

Opis

Firma TECHMAL oferuje Państwu wykończenia wnętrz tapetą natryskową typu GOTELE. Technika ta pozwala na maksymalną swobodę w tworzeniu niekonwencjonalnych projektów malarskich. System ten na stałe zagościł we wnętrzach hoteli, banków, restauracji, dyskotek, biur i mieszkań, a teraz może znaleźć się w Państwa placówce.

GOTELE to nowoczesny system pozwalający uzyskać pełną gamę kolorów. Jest dekoracyjną powłoką produkowaną w oparciu o naturalne surowce dzięki czemu spełnia wysokie wymagania zarówno ekologiczne jak i estetyczne. GOTELE jest odporna na ścieranie, antystatyczna, ma doskonałe właściwości niwelujące, cechuje ją prostota i szybkość wykonania. GOTELE na życzenie wodoodporna lub pokryta brokatem.

Oprócz gotelowania proponujemy również STARE TYNKI. Są one antystatyczne, odporne na kurz i nie pochłaniające zapachów. Zastosowane wewnątrz gwarantują najwyższą jakość, reprezentacyjną powierzchnię o nieograniczonej możliwości kształtowania struktury. Tynki te tworzą zdrowy i przytulny klimat, gdyż są w pełni przepuszczalne, a równocześnie są całkowicie wodoodporne i chronią ściany przed zabrudzeniem. Dodatkowe efekty można osiągnąć dzięki szerokiej gamie stosowanych kolorów. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie dotąd stosowano tylko flizy.

Dla niezdecydowanych oferujemy różne techniki malarskie prezentowane w marketach i nie tylko. Dla osób chcących szybko i tanio wymalować duże powierzchnie oferujemy malowanie agregatem hydrodynamicznym, który jest niezastąpiony przy odnawianiu dużych powierzchni ścian i sufitów: pustostanów, bloków, konstrukcji, elewacji, hal produkcyjnych, obiektów sportowych, kościołów, sal szkolnych i gimnastycznych,

Metoda ta jest doskonała do natrysku farb emulsyjnych, akrylowych, emalii, lakierów, bejc i innych. Malowanie natryskowe zapewnia bardzo wysoką wydajność – 4m2 na minutę, co daje 800-1100m2 dziennie. Metoda malowania przez natrysk zapewnia doskonałe krycie, a w efekcie piękną i gładką powierzc

Napisz wiadomość

Do: techmalek

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do profilu "techmalek"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil techmalek? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.