woodart

Opis

Wood-Art Pracownia meblarska

STOLARSTWEM ZAJMUJEMY SIĘ OD DAWNA… OD WIELU LAT ISTNIEJEMY NA RYNKU MEBLARSKIM, ZARÓWNO POLSKIM JAK I MIĘDZYNARODOWYM.

JESTEŚMY NIEDUŻĄ, PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ PRYWATNĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE.

PRZEZ LATA NABYLIŚMY BARDZO BOGATE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE TECHNOLOGII, OBRÓBKI DREWNA JAK I MATERIAŁÓW DREWNOPOCHODNYCH TAKICH JAK NP. PŁYTY MDF, A W ZWIĄZKU Z TYM MAMY WYPRACOWANĄ METODĘ LAKIEROWANIA PRZERÓŻNYCH ELEMENTÓW, OKLEJANIA ICH WSZELAKIMI DOSTĘPNYMI FORNIRAMI. NIESKROMNIE TRZEBA POWIEDZIEĆ, ŻE JESTESMY W TYM DOBRZY!!! NIEOBCE SĄ NAM TAKŻE LAMINATY, ELEMENTY ZE SZKŁA, STALI, KAMIENIA RÓŻNYCH KSZTAŁTÓW I ROZMIARÓW.

KIERUJEMY SIĘ DEWIZĄ, IŻ ‘’CO PROJEKTANT W NOCY WYŚNI, MY W DZIEŃ ZREALIZUJEMY’’ W GRANICACH ZDROWEGO ROZSĄDKU OCZYWIŚCIE

PRACA NASZA OPARTA JEST JAK POWYŻEJ WSPOMNIANO GŁÓWNIE NA INDYWIDUALNYCH PROJEKTACH TWORZONYCH PRZEZ ZNAMIENITYCH KREŚLARZY, KREATORÓW, ARTYSTÓW W SWEJ BRANŻY.

Wypowiedzi (8)

woodart
Wood-art Pracownia Mebli zaprasza do współpracy!

Wood-Art Pracownia meblarska STOLARSTWEM ZAJMUJEMY SIĘ OD DAWNA… OD WIELU LAT ISTNIEJEMY NA RYNKU MEBLARSKIM, ZARÓWNO POLSKIM JAK I MIĘDZYNARODOWYM. JESTEŚMY NIEDUŻĄ, PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ PRYWATNĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE. PRZEZ LATA NABYLIŚMY BARDZO BOGATE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE TECHNOLOGII, OBRÓBKI DREWNA JAK I MATERIAŁÓW DREWNOPOCHODNYCH TAKICH JAK NP. PŁYTY MDF, A W ZWIĄZKU Z TYM MAMY WYPRACOWANĄ METODĘ LAKIEROWANIA PRZERÓŻNYCH ELEMENTÓW, OKLEJANIA ICH WSZELAKIMI DOSTĘPNYMI FORNIRAMI. NIESKROMNIE TRZEBA POWIEDZIEĆ, ŻE JESTESMY W TYM DOBRZY!!! NIEOBCE SĄ NAM TAKŻE LAMINATY, ELEMENTY ZE SZKŁA, STALI, KAMIENIA RÓŻNYCH KSZTAŁTÓW I ROZMIARÓW. KIERUJEMY SIĘ DEWIZĄ, IŻ ‘’CO PROJEKTANT W NOCY WYŚNI, MY W DZIEŃ ZREALIZUJEMY’’ W GRANICACH ZDROWEGO ROZSĄDKU OCZYWIŚCIE PRACA NASZA OPARTA JEST JAK POWYŻEJ WSPOMNIANO GŁÓWNIE NA INDYWIDUALNYCH PROJEKTACH TWORZONYCH PRZEZ ZNAMIENITYCH KREŚLARZY, KREATORÓW, ARTYSTÓW W SWEJ BRANŻY. WŁASNIE DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z LICZNYMI PRACOWNIAMI PROJEKTOWYMI, ARCHITEKTONICZNYMI MAMY MOZLIWOŚĆ CIĄGŁEGO ROZWOJU, POGŁEBIANIA I UDOSKONALANIA NASZEJ TECHNOLOGII JAK I UMIEJĘTNOŚCI CO JEST W NASZEJ BRANŻY NIEOCENIONE I NIEZBĘDNE. SPECJALIZUJEMY SIĘ WE WSZYSTKIM CO NOSI ZNAMIĘ STOLARSTWA WYSOKIEJ JAKOŚCI I STYLU. OD DRZWI WEWNETRZNYCH POCZĄWSZY, POPRZEZ SZAFY WNĘKOWE, GARDEROBIANE, ZABUDOWY ŚCIAN, KUCHNI, ŁAZIENEK , AŻ PO RECEPCJE , STOŁY KONFERENCYJNE, MEBLE HOTELOWE I WIELE INNYCH… OFERTA NASZA SKIEROWANA JEST DO LUDZI CENIĄCYCH SOBIE JAKOŚĆ , WYSOKI STANDARD WYKONANIA JAK I MIŁĄ RZETELNĄ OBSŁUGĘ, FACHOWE DORADZTWO WZGLĘDEM MATERIAŁÓW W GODODNYM DLA KLIENTA TERMINIE I ZA DOBRĄ CENĘ. A ZATEM PROPONUJEMY PAŃSTWU KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ W ZAKRESIE STOLARSTWA MEBLOWEGO O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE WYKONANIA. CZUJEMY SIĘ NA SIŁACH SPROSTAĆ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYM KLIENTOM, GDYŻ KONTRACHENT JEST W NASZEJ FIRMIE TRAKTOWANY JAKO NIEPOWTARZALNA JEDNOSTKA. POŚWIĘCAMY MU SWÓJ CZAS I ENERGIĘ W PEŁNYM SŁOWA TEGO ZNACZENIU. REASUMUJĄC JEŚLI CENICIE SOBIE PAŃSTWO KONFORT, SUBIEKTYWNE PODEJŚCIE DO WYROBU I ZWIĄZANĄ Z NIM JAKOŚĆ ,ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. http://www.wood-art.biz http://www.facebook.com/pages/Warszawa/Wood-Art-Pracownia-meblarska/159471194087912?v=wallZobacz zdjęcie: http://deccoria.pl/files/39782/43949/c8d297e5ad0bdbc6491d3fb5f2073e3b.jpg

Napisz wiadomość

Do: woodart

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń profil

Czy na pewno chcesz usunąć profil woodart? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.