Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Przed nami dwie kolejne metamorfozy domów oraz historie rodzin, obok których nie można przejść obojętnie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Pani Joanna samotnie wychowuje ośmioletniego Kajetana i opiekuje się schorowaną mamą Genowefą. Jej syn jest wyjątkowym dzieckiem. Interesuje się historią, a źródłem inspiracji do wymyślanych zabaw jest dla niego niemal stuletni dom, który wymaga remontu. Ekipę remontową na miejscu ma sporo wyzwań, jak zachowanie ważnych dla chłopca elementów budynku czy... brak drogi dojazdowej.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

W czwartek wraz z ekipą programu odwiedzimy Jaworzno. W jednej z tamtejszych kamienic w mieszkaniu na parterze mieszkają pani Danuta z córką Aldoną i trzyletnim wnukiem.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Już dziś wieczorem w programie "Nasz Nowy Dom" przeniesiemy do miejscowości Rożnów. To właśnie tam mieszka wyjątkowy chłopiec, Kajetan.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pani Irena wraz z córkami uciekła od agresywnego męża. Kobiety znalazły schronienie w malutkim domu, który jest w rodzinie od pokoleń. Lokum jest w tak złym stanie, że trudno uwierzyć, że ktoś w nim żyje. Kobiety mieszkają w jednym, przedzielonym regałem pokoju. Nie ma tu łazienki ani toalety. Niemal w ostatniej chwili pojawia się ekipa programu „Nasz nowy dom”, żeby ratować walący się budynek.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Pani Zofia samotnie wychowuje piętnastoletnią córkę Natalię po tym, jak uwolniła się od stosującego przemoc mężczyzny. Razem mieszkają w domu, który nie ma wody. Do każdej zwyczajnej czynności jak zmywanie, robienie herbaty czy mycie trzeba ją pobrać ze studni. Życie kobiet jest udręką, ale pomocną dłoń podaje im Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa. W ciągu pięciu dni spełnią się ich marzenia o wygodnym i bezpiecznym lokum.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor wraz ze swoją niezawodną ekipą odwiedza wielopokoleniową rodzinę, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Babcia Halina, jej syn Leszek z żoną Ewą i wnuki mieszkają w tragicznych warunkach. Dziewczynki śpią w jednym pokoju z babcią, a Kuba z rodzicami. Kuchni właściwie nie ma wcale, cały dom ogrzewają dwa rozpadające się piece. W ciągu pięciu dni ich dom zmieni się nie do poznania!

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pani Maria samotnie wychowuje dwie nastoletnie córki. W trakcie rozwodu starsza z nich, Nikola, zachorowała na białaczkę. Po wyczerpującym leczeniu dziewczynka wymagała dobrych warunków mieszkaniowych. Mama wystarała się o lokal socjalny, ale wkrótce rodzina musi go opuścić. Z pomocą w remoncie ich nienadającego się do zamieszkania domu przychodzi Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Dom pani Teresy i jej wnuczki liczy przeszło pół wieku. Trudna sytuacja rodzinna sprawiła, że przez lata go nie odnawiano. Stan budynku dramatycznie się pogorszył, co spowodowało, że część jego pomieszczeń przestała nadawać się do zamieszkania. Do dyspozycji domowniczek został zaledwie jeden pokój i kuchnia, których stan również pozostawiał wiele do życzenia.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

W maleńkim mieszkaniu w bloku mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie: pani Jadwiga i pan Kazimierz oraz ich trzech wnuków: Damian, Marcin i Kuba. Mimo poważnego wieku, dziadkowie podjęli się wychowania wnuków, nie chcieli, żeby chłopcy trafili do domu dziecka. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor odwiedziła młode małżeństwo z trojgiem dzieci. Choroba głowy rodziny i katastrofalny stan budynku sprawiały, że egzystencja przypominała wegetację. Ekipa programu „Nasz nowy dom” postarała się jednak o to, by rodzicom żyło się lżej i aby dzieci nie musiały się wstydzić własnego domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.