Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" w 300. odcinku poznaje panią Anię, która samotnie wychowuje troje dzieci: Lenę, Daniela i Damiana. Kobieta ma za sobą dwa nieudane, przepełnione przemocą związki. Trudna sytuacja materialna zmusza ją do powrotu do 100-letniego domu po dziadkach. Wymaga on jednak gruntownego remontu, a silna mama nie jest w stanie sobie z nim poradzić.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Zespół programu Polsatu „Nasz Nowy Dom” w 296. odcinku remontował dom pani Ilony – samotnej matki 6-letniej Mai, cierpiącej na afazję motoryczną.  Kobieta sama, mając orzeczenie o niepełnosprawności, radzi sobie z opieką nad chorą córką. Niestety, ich dom jest w tragicznym stanie – budynek kiedyś był sklepem i nie jest przystosowany do warunków mieszkalnych. Nie ma w nim ani łazienki, ani ciepłej wody.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” przyjeżdża do miejscowości Skłoby i poznaje historię rodziny z rozpadającego się domu. Pan Maciej i pani Agata wychowują troje dzieci, niebawem na świat przyjdzie Lilka. Chcąc dla dzieci jak najlepiej, wzięli kredyt na remont starego budynku. Dwukrotny wzrost rat pozbawił ich środków na przystosowanie budynku do zamieszkania. Sytuacja zmusiła ich do gnieżdżenia się w rozpadającym, niedogrzanym tymczasowym domu, bez perspektyw na poprawę warunków mieszkalnych.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” dotarła do miejscowości Sławniów, gdzie poznała historię rodziny pani Agnieszki i jej piętnastoletnich trojaczków: Jasia, Romka i Kuby. Mieszkali oni w tragicznych warunkach, które zagrażały ich życiu. Brak łazienki, widmo zapadającego się dachu, stara instalacja elektryczna – to wszystko wskazywało na to, że budynek nie przetrwałby zimy.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Maciej Pertkiewicz w programie Polsatu „Nasz Nowy Dom” realizuje projekty już od 8 lat i nadal z ekscytacją czeka na nowe realizacje. Gdy wchodzi do danego mieszkania, od razu tworzy w głowie wstępne wizualizacje. Dla Deccorii zdradził, jaki był najgorszy dom, który remontował.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

W 293. odcinku ekipa programu "Naszego Nowego Domu" udała się Stasina i poznała czteroosobową rodzinę. Pani Kasia z nastoletnimi dziećmi, Natanielem, Łucją i Zuzanną, mieszkali w domu bez łazienki, który ogrzewali kuchnią kaflową. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

W 292. odcinku programu "Nasz Nowy Dom", widzowie mieli okazję zapoznać się z historią odważnych dziadków, Pani Mirosławy i Pana Ryszarda, którzy pełnią rolę rodziny zastępczej dla swoich wnuczek, Amelki (13 lat) i Anity (15 lat). Niestety, rodzice dziewcząt zmarli po długiej walce z nowotworami. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pani Magda samotnie wychowuje nastoletniego wnuka Kordiana. Kobieta od lat podupada na zdrowiu, a mimo to znajduje siłę, by pomagać innym. Przez całe życie niosła pomoc osobom starszym, a teraz sama potrzebuje wsparcia. Jej mieszkanie w Górze Kalwarii było w opłakanym stanie – największy problem stanowił rozrastający się grzyb. Ekipa "Naszego Nowego Domu" nie mogła przejść obok rodziny obojętnie.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Drugi odcinek 21. sezonu Naszego Nowego Domu przyniósł nie tylko wiele emocji i wzruszeń, ale też dodatkową niespodziankę bohaterowi odcinka. Ekipa programu, pod wodza Eli Romanowskie, zorganizowała mu wystawę prac. Pan Zbigniew maluje bowiem niezwykłe obrazy. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pan Zbigniew po śmierci żony wychowuje dwóch synów. Jego żona zmarła. Starszy syn, Bartek, cierpi na porażenie mózgowe. Młodszy, Mateusz, jest już samodzielny - uprawia karate i zaraża swoją pasją młodzież. Pan Zbigniew ponad 30 lat temu uległ wypadkowi w pracy i od tej pory porusza się na wózku. Dom tej męskiej rodziny w ogóle nie odpowiadał potrzebom chorych mężczyzn. Wszyscy mieszkali w jednym pokoju, ogrzewanie stanowiła koza, a łazienka była prawdziwym utrapieniem dla pana Zbyszka.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ekipa Polsatu powraca z pierwszym odcinkiem XXI sezonu Naszego Nowego Domu. Nowa prowadząca, Ela Romanowska, przyjechała do Konina, by poznać niezwykłą, dwuosobową rodzinę. Pani Ania jest kobietą, dla której los nie był łaskawy. Samotnie wychowując syna w spektrum autyzmu, walczy z chorobą nowotworową. Ekipa programu pomaga zmienić życie dzielnej kobiety i jej syna.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Ekipa Polsatu ponownie wyrusza w Polskę, aby odmieniać domy, a często i całe życie najbardziej potrzebującym. Od września 2013 roku Polsat wyremontował prawie 300 domów, ale rodzin czekających na pomoc nadal jest wiele. Tym razem z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Prowadząca program jest Ela Romanowska.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ela Romanowska dołączyła do ekipy „Naszego Nowego Domu” i w XXI sezonie podzieli się z widzami ogromną dawką emocji, zaangażowania i energii. Artystka, która podbiła takie programy, jak: „Dancing with the Stars” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo” podejmie wyzwanie i poprowadzi prawdziwie misyjny program. W rozmowie z Deccorią zdradziła, jak się z tym czuje.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Marta Kołdej powróciła na plan „Naszego Nowego Domu” po przerwie między sezonami. W XXI sezonie zainspiruje widzów nowymi oryginalnymi pomysłami na spektakularne przeobrażenia wnętrz. W rozmowie z Deccorią zdradza, czego nauczył ją program oraz na co zwraca uwagę przy projektowaniu małych i większych mieszkań.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.