Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Przed nami 16. sezon programu, który daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. „Nasz Nowy Dom” to format z misją, którą realizuje doświadczona ekipa fachowców pod dowództwem Katarzyny Dowbor. Wiosną pokażemy kolejne 24 metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył. Emisja od 3 marca, w każdą środę i czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Druga część spotkań Katarzyny Dowbor i jej pomocników z wyjątkowymi rodzinami. Jak co roku prowadząca wraz z architektami i kierownikami ekip budowlanych ma okazję ponownie zobaczyć się z bohaterami programu i dowiedzieć się, jak mieszka im się w odmienionych domach. Aby ich Święta Bożego Narodzenia były jeszcze bardziej szczególne, szykują specjalne prezenty, aby spełnić ich kolejne marzenia.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Dzięki Telewizji Polsat i programowi „Nasz Nowy Dom” już ponad 200 rodzin mieszka w ciepłych, bezpiecznych domach. Dzieci zyskały miejsca do nauki, rozwoju i wypoczynku, dorosłym spadły z głowy troski związane ze stanem domu. Jak co roku, w okresie przedświątecznym, Katarzyna Dowbor wraz architektami i kierownikami ekip budowlanych spotyka się z rodzinami, których los odmienił się dzięki programowi.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ekipa Katarzyny Dowbor zorganizowała wyjątkowe spotkanie z bohaterami programu. Od ponad siedmiu lat „Nasz nowy dom” zmienia zrujnowane i śmiertelnie niebezpieczne mieszkania w ciepłe, bezpieczne i piękne domy. Prowadząca i jej pomocnicy zaprosili niektóre z rodzin, aby dowiedzieć się, jak pięciodniowy remont zmienił ich życie. Jakie niespodzianki dla nich przygotowali?  

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wielkie mamy szczęście, mając dach na głową i wszelkie wygody w postaci łazienki czy ogrzewania. Bohaterowie „NND” najlepiej wiedzą, co to znaczy zimno, wilgoć i niepewność jutra. Dzięki Katarzynie Dowbor i jej ekipie tegoroczne święta spędzą w magicznej, rodzinnej atmosferze w pięknych, wypełnionych miłością wnętrzach.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Spotkamy się z silnymi kobietami, prawdziwymi „heroskami”, dla których najważniejsza w życiu jest rodzina. Marzenie o prawdziwym domu – miejscu, gdzie można godnie żyć, ale też niepowtarzalnej rodzinnej atmosferze, spełniło się dzięki pojawieniu się w ich życiu Katarzyny Dowbor wraz z ekipą „NND”.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Dzięki Telewizji Polsat i programowi „Nasz Nowy Dom” już ponad 200 rodzin mieszka w ciepłych, bezpiecznych domach. Dzieci zyskały miejsca do nauki, rozwoju i wypoczynku, dorosłym spadły z głowy troski związane ze stanem domu. Jak co roku, w okresie przedświątecznym, Katarzyna Dowbor wraz architektami i kierownikami ekip budowlanych spotyka się z rodzinami, których los odmienił się dzięki programowi. Dowiemy się, jak zmieniło się życie tych rodzin, jak im się mieszka w nowych domach. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Tym razem rewitalizacji podlegało mieszkanie w kamienicy dla wielopokoleniowej rodziny.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pan Tomasz mieszka z mamą i córką w stuletniej kamienicy. Mama dziewczynki rok wcześniej wyjechała z kraju i postanowiła już nie wracać. Zmagająca się z problemami finansowymi rodzina straciła swoje własne mieszkanie i trafiła do lokum, w którym kompletnie nie da się żyć. Brakuje w nim ogrzewania, a łazienka jest w bardzo złym stanie. Nadzieję na zmianę życia daje wizyta, jaką składa im Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

W 215. odcinku programu "Nasz nowy dom" zobaczyliśmy metamorfozę mieszkania trzyosobowej rodziny, w której mama - Izabela - samotnie wychowuje dwoje dzieci. Ekipa remontowa w pięć dni dokonała niemal niemożliwego: remont lokum w bloku z wielkiej płyty zakończył się sukcesem. Uczestnicy programu byli oczarowani zmianami. „To coś więcej, niż spełnienie marzeń” – mówiła pani Iza. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pani Izabela po rozwodzie samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Mieszkanie, w którym chciałaby zamieszkać rodzina, jest zrujnowane. Wewnątrz straszą pokryte grzybem ściany, niedokończona łazienka i zniszczone po nieudolnych próbach samodzielnego remontu pokoje. Zakres prac jest bardzo szeroki, ale to nic strasznego dla ekipy programu „Nasz nowy dom”, która odmieni to lokum w zaledwie pięć dni.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Przed nami ostatnie w tym sezonie metamorfozy domów. Ekipa programu odwiedzi Jędrzejów i Lubartów, aby pomóc rodzinom, których dramatyczna sytuacja życiowa i mieszkaniowa, wymaga natychmiastowej interwencji i wsparcia.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Dwa pokoje z kuchnią dla pęcioosobowej rodziny z dziećmi w różnym wieku to wyzwanie. Architekt programu Nasz Nowy Dom - Martyna Kupczyk, opowiedziała, jak sobie z tym poradziła.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Dom w Mogielnicy składał się z trzech pomieszczeń przechodnich. W dodatku każda ze ścian pełniła funkcje konstrukcyjne i nie można ich było ruszyć. Tę i tak niewielką przestrzeń trzeba było jeszcze podzielić tak, by w domu znalazła się łazienka, której brakowało. Nie mogłem przy tym zapomnieć o potrzebach domowników i choćby odrobienie intymności dla nich.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.