Artykuły

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. Zobaczcie, jak mieszka Stefano Terrazzino.

Czytaj artykuł 

Odpowiednio utrzymany i wypielęgnowany trawnik może być cudownym, relaksującym miejscem dla całej naszej rodziny. Pielęgnacja trawnika może jednak być problematyczna, zwłaszcza jeżeli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. 

Czytaj artykuł 

Mało żyzne gleby nie muszą przekreślać marzeń o pięknym ogrodzie. Oto kilka propozycji roślin, które są piękne i poradzą sobie w każdych warunkach.

Czytaj artykuł 

Ściółkowanie jest jednym z ważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych w ogrodzie. Dlaczego i czym najlepiej „podsypywać” rośliny, przeczytacie poniżej.

Czytaj artykuł 

Dach, będąc nieprzerwanie wystawionym na niesprzyjające warunki atmosferyczne z czasem ulega zużyciu. Może wtedy wymagać pomocy dekarza. Jednak już wcześniej warto zabezpieczyć swój dach. Jak to zrobić?

Czytaj artykuł 

Jak to bywa ze zwierzętami, czasem lubią gdzieś czmychnąć. Niestety takie wędrówki kończą się często uwięzieniem. W dodatku jeszcze na wysokości! Co zrobić, gdy pupil znajdzie się np. na drzewie i nie będzie chciał stamtąd zejść?

Czytaj artykuł 

Oferta brodzików dostępna na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Są one bowiem nie tylko różnych wielkości, ale też kształtów czy kolorów. Do tego mamy do wyboru brodziki akrylowe, stalowe, ceramiczne czy kamienne. Jak więc wybrać ten idealny dla nas?

Czytaj artykuł 

Od 12 do 15 maja przypada czas tzw. „zimnych ogrodników”. Przysłowia ludowe mówią, że to ostatni okres wiosennych chłodów. I zazwyczaj się nie mylą. Obserwacje dowodzą, że ochłodzenie w połowie maja jest zjawiskiem klimatycznym charakterystycznym dla środkowej Europy, kiedy następuje zmiana cyrkulacji atmosferycznej i nad nasz kraj zaczyna napływać zimne powietrze z obszarów polarnych.

Czytaj artykuł 

Amerykański aktor i reżyser Mel Gibson sprzedaje swój dom nad Pacyfikiem. Gwiazdor od dwóch lat próbuje sprzedać swoją willę urządzoną w śródziemnomorskim stylu. Początkowo chciał za nią ponad 17 milionów dolarów. W ostatnich dniach obniżył cenę o trzy miliony.

Czytaj artykuł 

Kret, nornice i ślimaki w ogrodzie to prawdziwe utrapienie. Bardzo często walka z nim trwa całymi tygodniami i gdy już nam się wydaje, że przepędziliśmy szkodniki z ogrodu, ni stąd, ni zowąd na środku naszego trawnika pojawia się ogromny, szpecący kopiec a liście ulubionych krzewów znowu są zjedzone do połowy.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.