Artykuły

Energia słoneczna to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin przemysłu odnawialnych źródeł. Rośnie zainteresowanie wykorzystaniem jej w warunkach domowych. Wokół instalacji i eksploatacji paneli fotowoltaicznych narosło już wiele mitów.

Czytaj artykuł 

Zakupienie wszystkich środków czystości na raz potrafi spustoszyć portfel. Dodatkowo żrące chemikalia mogą podrażnić nasze drogi oddechowe i skórę. Na szczęście są produkty, które każdy ma w domu, a ich właściwości wykorzystywały do sprzątania jeszcze nasze babcie. Nie spodziewałabyś się, ile właściwości mają cytryna, ocet i soda!

Czytaj artykuł 

Istnieje niepisana zasada mówiąca o "3P": mieszkanie ma być przytulne, przyjemne i pachnące dla domowników. Bywa, że spełnienie trzeciego wymogu jest najtrudniejsze. Tak dzieje się np. gdy w domu mieszkają zwierzaki lub osoby palące papierosy. Polecamy sprawdzone sposoby na łatwe usunięcie brzydkich woni. Radzimy, co zrobić, by w domu znowu ładnie pachniało.

Czytaj artykuł 

Bazylia pochodzi z rodziny jasnowatych i jest rośliną jednoroczną – miododajną. We Francji nazywana jest królewskim zielem. Oprócz powszechnie znanego zastosowania, jako przyprawa, wykorzystywana jest też przy problemach z układem trawiennym i nerwowym. 

Czytaj artykuł 

Sukulenty są bardzo wytrzymałe. Jeśli już na początku zapewnimy im odpowiednie warunki, w przyszłości nie będą wymagały od nas wiele uwagi. Jednak musimy pamiętać, że wciąż są roślinami i chorują jak każde inne. Posiadają także specyficzne wymagania, dlatego, zanim zaczniemy je uprawiać, powinniśmy się bliżej zapoznać z ich potrzebami.  

Czytaj artykuł 

Po raz kolejny przestrzeń publiczną do czerwoności rozgrzały taśmy. Ponieważ to taki popularny temat, postanowiliśmy stworzyć poradnik, w którym podpowiemy wam, jakie rodzaje taśm zawsze warto mieć w domu. Nigdy nie wiadomo, kiedy „wypłynie” jakiś problem i mogą okazać się one bardzo przydatne.

Czytaj artykuł 

Wybór drzwi wewnętrznych jest niezwykle bogaty, dlatego podczas urządzania swoich czterech kątów dobrze jest wiedzieć, jakie wnętrzarskie rozwiązania są teraz w modzie. Porta przedstawia kilka aranżacyjnych trendów i podpowiada jaki kolor, materiał czy pokrycie drzwi wpiszą się we współczesne wnętrza, dodając im wyjątkowego charakteru.

Czytaj artykuł 

Październik 2018 — Bose rozpoczyna kolejny rozdział w swojej legendarnej historii domowych systemów audio, wprowadzając nowy, inteligentny głośnik bezprzewodowy i dwa nowe inteligentne soundbary — Bose Home Speaker 500 do muzyki oraz Bose Soundbar 700 i Soundbar 500 do muzyki i w ramach kina domowego. Wszystkie wykraczają poza ograniczenia przestrzeni pojedynczej obudowy, łącząc bezkompromisową wydajność z doskonałą jakością odbioru dźwięku i mocą Amazon Alexa – oraz wkrótce innych asystentów głosowych, a także funkcji AirPlay2, która ułatwia streaming z urządzeń Apple, a która zostanie dodana na początku 2019 roku.

Czytaj artykuł 

Innowacyjna technologia pochodząca prosto z natury wykorzystana w nowych kołdrach i poduszkach Probiotycznych Wendre skutecznie redukuje ilość alergenów znajdujących się w pościeli i tworzy barierę ochronną przeciw czynnikom sprzyjającym alergiom. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku.

Czytaj artykuł 

Życie rodziny Szwejkowskich uległo diametralnej zmianie na lepsze. Głowa rodziny jest poważnie chora i ma pod opieką nastoletnią córkę Agatkę. Po odwiedzinach Katarzyny Dowbor i ekipy programu „Nasz nowy dom” wreszcie mają szansę wyjść na prostą. Czy remont spełnił ich oczekiwania? Jak bardzo odmieni ich egzystencję?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.