Artykuły

Cegła to nie tylko główny budulec domów i osiedli. To także sprawdzający się w wielu sytuacjach materiał, który pozwala nam na efektowne wykończenie wnętrz i ciekawe zestawienia, które w nie jednym mieszkaniu potrafią wywołać efekt „WOW”.

Czytaj artykuł 

Jednym z obecnie wiodących trendów dekoratorskich jest wykorzystanie naturalnych materiałów w łazience, m.in. drewna, które swoim uniwersalnym pięknem i prostotą form zachwyci każdego wielbiciela jasnej, przestronnej aranżacji i ekologicznego stylu życia. Nie ma nic przyjemniejszego niż dotyk drewnianej podłogi po wyjściu z kąpieli. Dzięki drewnu nasza łazienka stanie się znacznie przytulniejsza i nabierze wyjątkowych walorów estetycznych. O czym warto pamiętać, aby zachować niepowtarzalny urok i piękno drewna w łazience przez wiele lat?

Czytaj artykuł 

W nowocześnie zaaranżowanej domowej przestrzeni kuchnia stanowi serce domu. Zupełnie nowe podejście do projektowania pozwoliło jej otworzyć się na jadalnię oraz salon i sprawiło, że to tutaj od rana do wieczora toczy się rodzinne życie. Jest miejscem codziennych, wspólnych posiłków, wieczornych rozmów, ale i  kulinarnych spotkań ze znajomymi. Aby dobrze spełniała swoje funkcje, musi być odpowiednio urządzona. Zacznijmy od podłogi!

Czytaj artykuł 

Lśniące wnętrza, które nie są zasługą porządków? To możliwe! Do naszych domów coraz częściej wkrada się brokat. Tym, którym kojarzy się on głównie z karnawałowym makijażem, będą w szoku, jak wspaniale prezentuje się również na ścianach.

Czytaj artykuł 

Jeże najczęściej można spotkać w ogrodach w pobliżu łąk, pól i lasów. Lubią tereny trawiaste, gęste zarośla i zakrzaczenia. To małe, pożyteczne zwierzątko jest najchętniej widywanym gościem na naszych działkach. Jak stworzyć dobre warunki do życia jeża w ogrodzie?

Czytaj artykuł 

Ponad 50% Polaków to osoby uczulone na roztocza i alergeny. Najwięcej czynników uczulających gromadzi się  w domu – to tam występuje najlepsze środowisko dla ich rozwoju. Za największe źródło alergenów uważa się łóżko, tapicerki na sofie, poduszki dekoracyjne i zasłony. Co ciekawe, to właśnie w materacu, na którym codziennie śpimy, znajduje się aż 2 miliony roztoczy. Jak poradzić sobie z tym niewidocznym przeciwnikiem?

Czytaj artykuł 

Ludzka kreatywność nie zna granic. Na łamach Deccoria.pl przekonywaliśmy się o tym nie raz. Pokazywaliśmy wam już domy drukowane w ogromnej drukarce 3D, budowane z konopi i czekolady oraz  urządzone w starych kościołach – teraz pora na dom w starym wozie strażackim. 

Czytaj artykuł 

Dziś obchodzimy Dzień Czystego Powietrza – to doskonała okazja, aby pomyśleć o jakości powietrza, którym na co dzień oddychamy. Jego stan, zwłaszcza teraz – w sezonie grzewczym – pozostawia bowiem wiele do życzenia. Co pomoże nam zostawić smog za oknem?

Czytaj artykuł 

W okresie jesiennym róże wymagają od nas poświęcenia odrobiny więcej czasu niż w sezonie wegetacyjnym. Zabiegi pielęgnacyjne, które teraz wykonamy odpowiednio przygotują rośliny na nadejście zimy.

Czytaj artykuł 

Współczesna forma ikonicznego fotela Sanluca Poltrona Frau powstała w czasach funkcjonalnego designu lat 60. minionego stulecia. Mebel z wyrazistą tożsamością, odporny na mody, doczekał się właśnie nowej odsłony. Limitowaną edycję umiejętnie przyprawiono nutką geometrycznej dekadencji.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.