Artykuły

Już dziś wieczorem czeka nas kolejne spotkanie z ekipą "Naszego Nowego Domu" oraz wyjątkowymi bohaterami odcinka!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

W Naszym Nowym Domu spore zmiany! W 229. odcinku programu zadebiutuje nowy kierownik ekipy remontowej - Przemysław Oślak. Jak wyglądał jego pierwszy dzień na planie? 

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

W życiu każdego posiadacza roślin domowych zdarzają się takie momenty, kiedy nie możemy zaopiekować się naszymi zielonymi przyjaciółmi. Czasami powodem braku dyspozycyjności jest wyjazd, a czasami po prostu zapomnimy o ich podlewaniu. Niezależnie od tego, czy wystawiamy nasze rośliny na przesuszenie czy na przelanie, wywołuje to u niej stres, co stanowczo nie sprzyja to jej zdrowemu rozwojowi. Na szczęście z pomocą przychodzi nam hydrożel.

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Wodorowęglan sodu, czyli popularna soda oczyszczona ma wiele praktycznych zastosowań. Z powodzeniem zastępuje większość sklepowych detergentów. Co ciekawe, można wykorzystywać ją nie tylko w domu, ale też w ogrodzie. Dzięki swoim właściwościom sprawdzi się między innymi jako środek do usuwania chwastów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

„Kwiecień czasem kwieciem ściele, albo śniegiem przyjaciele”. Według prognoz pogody właśnie tak może być w tym tygodniu. Niesprzyjające warunki nie powinny nas powstrzymywać nad przeprowadzaniem niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapraszamy kolejny „Tydzień w Ogrodzie”.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Oglądajcie i żyjcie "Ekologicznie". Sylwia Majcher i Ela Sawerska pokażą Wam, jak łatwo i szybko wejść na ścieżkę eko i żyć zgodnie z duchem idei zero waste! Proste rozwiązania i sprytne pomysły nie tylko przyczynią się do poprawy kondycji środowiska, ale i portfela. Wystarczy zmienić kilka nawyków, by w domowym budżecie zostało coś na wakacje i nie tylko!

Czytaj artykuł 

Szukamy działek budowlanych i domów. Wybieramy mieszkania z większą ilością pokoi i coraz częściej pytamy o balkon, taras lub ogródek.

Czytaj artykuł 

Odcienie niebieskiego, eleganckie szarości, kojące beże oraz efektowna zieleń - oto baza 12 wysublimowanych nowości kolorystycznych roku 2021 w palcie farb Beckers Designer Collection. Rozszerzają one możliwości projektowe wszystkich miłośników wnętrz w stylu skandynawskim, wnosząc nowe inspiracje i umożliwiając projektowanie harmonijnych połączeń z innymi odcieniami z kolekcji. Tworzy ona bowiem spójną platformę kolorystyczną, ułatwiającą aranżowanie oryginalnych i dopasowanych do temperamentu użytkowników wnętrz o wysmakowanym charakterze.

Czytaj artykuł 

Ten pies myśliwski nie jest szczególnie znany w Polsce. Jest to rasa psów obdarzona silnym instynktem łowieckim. Ich charakter nie podpasuje każdemu. Jaki jest wyżeł czeski szorstkowłosy? Czy płochacz holenderski lub czarny owczarek podhalański mają z nim coś wspólnego? Czy w Polsce istnieje hodowla tych psów? Jaka jest cena za rasowe szczeniaki?

Czytaj artykuł 

Definicja mówi, że pikowanie roślin polega na rozdzieleniu razem rosnących siewek i przesadzeniu ich do większych, oddzielnych pojemników, co może być przeprowadzone dopiero wtedy, gdy widoczne są pierwsze liście właściwe. Zabieg ten pozwala na łatwiejszy rozwój rośliny oraz na wybranie do dalszej uprawy egzemplarzy najsilniejszych. I wszystko się zgadza. Zwłaszcza w przypadku pomidorów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Groźne rasy psów to te, u których skłonność do agresji uwarunkowana jest genetycznie. Do niebezpiecznych zalicza się m.in. psy obronne, czy myśliwskie. Prezentujemy zdjęcia najbardziej agresywnych ras psów oraz ich krótkie charakterystyki. Jakie są najniebezpieczniejsze rasy świata?

Czytaj artykuł 

Dynie z powodzeniem możemy uprawiać w ogrodach, jeżeli wygospodarujemy dla nich odpowiednią ilość miejsca.

Czytaj artykuł 

Czyszczenie lodówki jest konieczne nie tylko w czasie rozmrażania. Powinieneś robić to jak najczęściej, ponieważ jest to także sposób na odkażanie i ochronę przed bakteriami. Podpowiadamy, jak umyć lodówkę i jakimi środkami możesz to zrobić.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.