Artykuły

Czy wy też macie wrażenie, że ostatnio częściej odkurzacie? To efekt tego, że spędzamy w naszych mieszkaniach zdecydowanie więcej czasu niż jeszcze kilka miesięcy temu. Na szczęście utrzymanie ich w czystości nie musi wiązać się z wysiłkiem. Wystarczy sięgnąć po technologie, w które wyposażony jest odkurzacz Samsung Jet™. Teraz każdy uczestnik konkursu może przekonać się o skuteczności tego wyjątkowego odkurzacza pionowego. Wystarczy zgłasić się do programu ambasadorskiego Samsung #JETsetter. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 7 czerwca, więc nie ma na co czekać. Już za chwilę 100 odkurzaczy trafi do #JETsetterów w całej Polsce.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Centrum Opieki Wyręczającej, w którym przebywają przewlekle i nieuleczalnie chore dzieci, zyskało właśnie nowe funkcjonalne wyposażenie. Z okazji Dnia Dziecka IKEA Kraków przekazała Małopolskiemu Hospicjum dla Dzieci ponad 300 produktów. Pomogą one zapewnić bezpieczne warunki w ośrodku.

Czytaj artykuł 

Jedwab jest z reguły bardzo ekskluzywną tkaniną. Z uwagi na to, że jest delikatny, należy go ostrożnie czyścić.

Czytaj artykuł 

Cercis chinensis - judaszowiec chiński - jest ozdobnym drzewem, w stanie naturalnym występującym na terenie Azji i w najcieplejszych rejonach Europy. Może osiągnąć nawet 10 m wysokości. W chłodniejszym klimacie naszego kraju judaszowiec chiński dorasta do około 3 m wysokości. Drzewko  kwitnie tak pięknie, iż ogród sprawia bajkowe wrażenie. Roślina podatny jest na miniaturyzowanie, dlatego możemy uprawiać ją jako drzewko bonsai.

Czytaj artykuł 

Wysokie, niskie, ażurowe lub całkowicie zabudowane, z drewna, metalu, kamieni czy betonu? Jakie ogrodzenie posesji będzie najlepsze? Możliwości jest sporo.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

W dzisiejszym odcinku z cyklu „Ogród Warzywny” powiemy m. in. o sadzeniu ogórków i dyni. Zapraszamy!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Dzięki płytkom marki Engers łatwiej pozwolić sobie na ekstrawagancję, która w dyskretny sposób podkreśli charakter nowoczesnych wnętrz. Ich jasność, głębię, minimalizm i oryginalność. Kolekcja Double Impact to ciekawa odsłona uroku czerni i bieli oraz zróżnicowanych formatów – od mini mozaiki podłogowej 5x5 cm, przez kwadrat 60x60 cm, do płytek ściennych o wymiarach 33x100 cm oraz listwy wykończeniowej 3x100 cm. Dzięki nim aż trudno oderwać wzrok od podłóg i ścian! Zjawiskowe w łazience, salonie, kuchni i aneksie.

Czytaj artykuł 

Mszyce, pomimo swych niewielkich rozmiarów, mogą spowodować gigantyczne i nieodwracalne szkody w naszym ogrodzie. Osłabiają wzrost roślin i przyczyniają się do przenoszenia chorób zakaźnych. Co stosować na te małe szkodniki? Wcale nie chemię, wcale nie opryski ani żadne środki ochrony rośliny, ale zwykłe szmatki i tasiemki.

Czytaj artykuł 

W tym artykule podpowiemy, jak pobudzić rododendrony do wzrostu oraz jak sobie radzić z chorobami grzybowymi trawnika.

Czytaj artykuł 

Lustro w łazience pełni wiele funkcji. Ma nie tylko praktyczne zastosowanie przy codziennej toalecie, ale jest też ważną dekoracją. Odpowiednio wkomponowane lustro optycznie powiększa wnętrze, co ma duże znaczenie dla odbioru całej przestrzeni, szczególnie w łazienkach o małym metrażu. Jak pomysłowo wykorzystać lustro do aranżacji wnętrza? Podpowiadamy.

Czytaj artykuł 

Urzekają wspaniałym smakiem, oczarowują zapachem, a nawet działają przeciwnowotworowo. Na świecie jest ich wiele rodzajów, a my, ich miłośnicy chcielibyśmy mieć możliwość sięgania po nie w każdej chwili. Nie możemy przejść obojętnie obok warzywniaka, kiedy to one same wręcz proszą się nas o ich skosztowanie. O czym mowa? O grzybach!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Czerwiec to czas bujnego wzrostu wszystkich roślin. Wyższa temperatura, cieplejsze noce i burze z opadami sprawiają, że byliny i krzewy pięknie kwitną, a wzrost ich zielonej masy jest niemal dostrzegalny gołym okiem.

Czytaj artykuł 

Rozpoczęła się kampania marki Beckers prezentująca ściany naszych domów jako piękne tło dla codziennego życia. Od 1 czerwca br. 30-sekundowe spoty reklamowe będą emitowane w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na wybranych kanałach tematycznych.

Czytaj artykuł 

Murki w ogrodzie spełniają wiele funkcji. Służą wydzieleniu stref, zasłaniają najmniej ciekawe części ogrodu, stanowią tło dla roślin pnących, umożliwiają tworzenie spiętrzonych skalniaków, a także umacniają skarpy. Jakimi roślinami najlepiej je obsadzić i o czym warto pamiętać, budując je w ogrodzie? 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.