Artykuły

Czyszczenie lodówki jest konieczne nie tylko w czasie rozmrażania. Powinieneś robić to jak najczęściej, ponieważ jest to także sposób na odkażanie i ochronę przed bakteriami. Podpowiadamy, jak umyć lodówkę i jakimi środkami możesz to zrobić.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Hoja pochodzi z południowo-wschodniej Azji i tropikalnych rejonów Australii. W naszych domach najczęściej uprawiamy hoję piękną oraz hoję różową, która jest nieco łatwiejsza w pielęgnacji.

Czytaj artykuł 

Nadejście wiosny to doskonała okazja do tego, aby więcej czasu spędzać na zewnątrz – na tarasie lub w ogrodzie. Niestety wiosna, choć ciepła, niesie ze sobą chłodniejsze wieczory, które mogą uniemożliwić cieszenie się świeżym powietrzem do późnych godzin. Można temu jednak zaradzić! Z pomocą przychodzą ogrzewacze ogrodowe!  

Czytaj artykuł 

Od jakiegoś czasu chodzi za tobą myśl zamontowania okna dachowego, by rozjaśnić przestrzeń mieszkalną? Zainstalowane w odpowiednim miejscu sprawi, że ilość światła w pomieszczeniu może wzrosnąć nawet 5-krotnie, w stosunku do obecności samych okien pionowych. Chcesz dowiedzieć się o innych zaletach tego rozwiązania? Przeczytaj poniżej!

Czytaj artykuł 

Potrzebujesz zredukować ilość ciepła w swoim mieszkaniu, ale montaż klimatyzacji jest wykluczony. Dobrym rozwiązaniem w takim wypadku okazuje się użycie folii przeciwsłonecznej na oknach. Dlaczego? I jak przebiega jej montaż? Przeczytaj.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wybierając się na rower, może przytrafić nam się mała awaria w postaci zsunięcia się łańcucha z zębatki. Podczas naprawy nieświadomie możemy dotknąć ubrania, na którym pozostanie trudna do usunięcia plama ze smaru. Na tego typu zabrudzenia narażona jest w szczególności odzież mechaników. Jak wywabić plamy ze smaru? Czy jest na to skuteczny sposób?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

W 226. odcinku Naszego Nowego Domu przenieśliśmy się aż pod wschodnią granicę Polski do niewielkiej wsi Krzywowólka. Mieszka tu pani Anna z synami – dorosłym już Mateuszem i trzyletnim Adasiem oraz z córką Patrycją, zięciem i wnukami.

Czytaj artykuł 

W niedzielę, 11 kwietnia o godzinie 17:40 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie finałowy odcinek wnętrzarskiego show „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, którego gospodynią jest Anna Wyszkoni. Kto zwycięży?

Czytaj artykuł 

Iglaki to bardzo popularne rośliny, które ładnie rosną. Nie potrzebują specjalnej pielęgnacji, by się pięknie rozkrzewiać i rzucać urok swoimi wspaniałymi gałęziami. Jednak aby uprawa się udała, musisz zapewnić im odpowiednie podłoże, takie, które najlepiej wpisze się w ich wymagania. Dowiedz się, jaka ziemia będzie najlepsza!

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Kierzkówka to mała wieś nieopodal Lublina. W odziedziczonym po babci domu, mieszka pani Sylwia i samotnie wychowuje czworo dzieci: Szymona, Kubę, Mateusza i Julię. Najmłodsza Julka cierpi na epilepsję. Pani Sylwia stara się samodzielnie remontować dom, ale ze względu na sytuację finansową nie jest w stanie sama zmierzyć się z największym problemem budynku – brakiem łazienki.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Proszki do prania należą do grupy najczęściej kupowanych detergentów w Polsce. Wybór jest naprawdę ogromny. Jak wybrać najskuteczniejszy proszek do białych ubrań? Sprawę postanowił zbadać Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Testom poddano 10 proszków do białych tkanin: sprawdzono skuteczność usuwania plam oraz wpływ detergentu na kurczliwość i trwałość materiałów po praniu. Jakie są rezultaty badania? 

Czytaj artykuł 

Wspólny pokój dla rodzeństwa może być powodem konfliktu między dziećmi. Zwłaszcza, gdy dzieli je różnica wieku. Jedno chodzi już do szkoły i potrzebuje miejsca do nauki, drugie to jeszcze maluch, który wciąż interesuje się zabawkami. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to, by każde z pociech miało swoje pomieszczenie. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Podpowiadamy, jak zaaranżować wspólną przestrzeń tak, żeby każdy mały domownik miał swój własny kąt.

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.