Artykuły

W czerwcu w ogrodzie można już powoli podziwiać efekty pracy wiosną. W tym miesiącu zaczyna kwitnąć większość bylin i krzewów, np. bajkowe róże. Dzięki temu na zewnątrz nie tylko wszystko wspaniale wygląda, ale także pięknie pachnie. Ponadto w warzywniaku można powoli zbierać pierwsze plony. Jednak to nie oznacza przerwy od siania i sadzenia. Sprawdź, jakie rośliny ogrodowe sadzi się i sieje w czerwcu.

Czytaj artykuł 

Koleusy to rośliny słynące z efektowych kolorowych liści, które można uprawiać w gruncie, donicach na tarasach oraz na parapecie w domu. Sprawdźcie, jak dbać o koleusy i co zrobić, gdy zaczynają marnieć i zasychać.

Czytaj artykuł 

Róże to jedne z najbardziej lubianych i najchętniej uprawianych roślin w ogrodzie. Zachwycają pięknym kwitnieniem, a bogactwo form i odmian sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chociaż ich uprawa nie jest zbyt trudna, zdarza się jednak, że róże nie chcą kwitnąć. Jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy? Podpowiadamy, o co należy zadbać, aby róże pięknie i obficie kwitły.  

Czytaj artykuł 

Hortensje to uwielbiane przez Polaków krzewy o wyjątkowych kwiatach, które niejednokrotnie stanowią największą ozdobę w ogrodzie. Aby długo i obficie kwitły, potrzebują jednak odpowiedniej pielęgnacji i nawożenia. Sprawdźcie, jak przygotować domowy nawóz do hortensji, który zapewni jej zdrowy rozwój i dostarczy substancji odżywczych niezbędnych do wytwarzania kwiatów.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Basię - miłośniczkę ogrodów, marketingu, dobrej energii i psów. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Gnojówka z pokrzyw to doskonały nawóz i niezwykle skuteczny, ekologiczny środek ochrony roślin ogrodowych. Pokrzywa nie tylko wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój roślin, ale dodatkowo także zabezpiecza je przed uporczywymi szkodnikami i chorobami takimi jak mszyce czy przędziorki. Dowiedz się, jak w prosty sposób przygotować gnojówkę z pokrzyw oraz jak często należy podlewać nią rośliny.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Olę, która, kocha poznawać nowe rzeczy, dlatego słowo „nuda” nie widnieje w jej słowniku.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Agnieszkę – miłośniczkę tańca i muzyki.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Tomka – intryguje go samodzielna uprawa warzyw i owoców.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Marcina – miłośnika pieszych wędrówek, książek z zakresu psychologii i filozofii umysłu.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Marcina – jego hobby to ogrodnictwo i majsterkowanie w domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Karolinę – miłośniczkę dobrej książki.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Karinę – lubi pisać o tym, co piękne.

Czytaj artykuł 

Zapraszamy do świata autorów oraz redaktorów serwisu Deccoria.pl. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, oddania i kreatywności. Za zadanie postawiliśmy sobie, dostarczać wam najświeższe, najważniejsze i najbardziej pomocne treści. Naszym celem jest nie tylko informowanie, ale także inspiracja i rozrywka. Chcemy, abyście wspólnie z nami zdobywali wiedzę i czerpali radość z czytania. Przedstawiamy Jana – zawsze wnika w sedno, a praca to jego pasja. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.