Artykuły

W ubiegłym roku remont przeprowadziło aż 46 proc. Polaków. Sami malujemy i szpachlujemy na potęgę, ale wycena bardziej skomplikowanych prac oraz szukanie fachowców sprawia nam sporo trudności. Remontom w 2018 przyjrzał się serwis Fixly.

Czytaj artykuł 

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz – mówi znane polskie przysłowie. Twój zdrowy i mocny sen zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest dobrze przygotowane posłanie. Zazwyczaj starasz się dobrze dobrać dla siebie materac i kołdrę, ale jak to jest z poduszką? Czy wiesz, że jej wielkość, wysokość i wypełnienie ma ogromne znaczenie?

Czytaj artykuł 

Acmella oleracea zwana również jeżówką elektryczną jest mało znaną rośliną z grupy gatunków astrowatych. Ma wiele medycznych, kosmetycznych i kulinarnych zastosowań. Ze względu na jej zaskakujące działanie często mówi się o niej jako roślinie „od bólu zęba” lub roślinnym botoksie.

Czytaj artykuł 

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób.

Czytaj artykuł 

Gzyms to jeden z elementów ozdobnych kamienic, szczególnie tych zabytkowych. Jednak z czasem tracą one swój urok, szczególnie, gdy zaczynają się kruszyć. Jak zapobiec ich dalszemu niszczeniu?

Czytaj artykuł 

Odparzony, odpadający tynk może stać się zmorą niejednego mieszkańca. Uderzenie takim odłamkiem ściany będzie skutkować narażeniem zdrowia, a nieraz nawet życia! Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Czytaj artykuł 

Wiosna to pora roku, na którą w szczególności czekają miłośnicy ogrodnictwa. Uprawianie własnego ogródka warzywnego czy upiększanie podwórka rozmaitymi kwiatami nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Podstawowa wiedza, zapał i cierpliwość wystarczą, aby czerpać radość i satysfakcję z pracy w ogrodzie, a nowoczesne technologie mogą ją dodatkowo ułatwić.

Czytaj artykuł 

Spodziewający się pierwszego dziecka książę Harry i Meghan Markle skupiają na sobie wzrok ludzi z całego świata. Media z lubością rozpisują się o ich kolejnych życiowych perypetiach. Dotychczas zamieszkiwali oni rezydencję Nottingham Cottage w Pałacu Kensington, wkrótce jednak przeprowadzą się do nowej, zacisznej siedziby – posiadłości Frogmore Cottage. Zobaczcie, jak będzie mieszkać para książęca Sussex!

Czytaj artykuł 

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Artyści i celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób.  Dziś zaglądamy do warszawskiego apartamentu artystki Doroty Rabczewskiej-Stępień.

Czytaj artykuł 

Nic tak nie cieszy jak kupno mieszkania na nowym osiedlu. Do poszczególnych lokali wprowadzają się rodziny, bardzo często z czworonożnymi przyjaciółmi. Problem pojawia się, gdy sąsiedzi idą do pracy, czy też na kilkugodzinne zakupy. Pies wówczas zostaje sam w mieszkaniu i zaczyna skomleć oraz szczekać. Mija kilka godzin i nie przestaje? Tu zaczyna się większy problem.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.