Quizy

Quizy

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz się na roślinach ogrodowych. Już pierwsze pytanie jest podchwytliwe i łatwo można się pomylić. Zobacz, czy uda ci się uniknąć gafy.

Czytaj artykuł 
Quizy

Jesteś fanem ogrodnictwa i wydaje ci się, że znajomość ozdobnych drzew i krzewów masz w małym paluszku? Sprawdź się w naszym quizie! Niewielu zdobyło w nim wszystkie punkty.

Czytaj artykuł 
Quizy

Jesteś fanem kwiatów? Spróbuj je rozpoznać na podstawie liści lub kwiatów. Sprawdź, czy je rozróżnisz! Zapraszamy do udziału w naszym quizie!

Czytaj artykuł 
Quizy

Wydaje ci się, że znasz wszystkie przysłowia o domu i nic cię już nie zaskoczyć? Sprawdź się w naszym quizie!

Czytaj artykuł 
Quizy

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, czy znasz się na szkodnikach i chorobach roślin doniczkowych. Prawidłowe rozpoznanie insektów i chorób pozwoli ci skuteczniej z nimi walczyć.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Quizy

Jesteś fanem roślin doniczkowych i chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę na ich temat? Weź udział w naszym quizie i zweryfikuj to, co wiesz o roślinach!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Quizy

Sądzisz, że dobrze znasz się na meblach i potrafisz rozróżnić te nawet najbardziej nietypowe? Sprawdź się w naszym quizie!

Czytaj artykuł 
Quizy

Storczyki to uwielbiane przez wszystkich rośliny o przepięknych kwiatach. Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę na ich temat!

Czytaj artykuł 
Quizy

Hortensje to jedne z najpiękniejszych roślin występujących w polskich ogrodach. Wszystko to za sprawą kolorowych i bujnych kwiatostanów przybierających rozmaite odcienie – od delikatnej bieli i łagodnej zieleni, przez pastelowy róż, fiolet i błękit, aż po intensywną fuksję. Odmian hortensji jest wiele, ale czy potrafisz rozróżnić te najładniejsze, najbardziej rozpowszechnione i najczęściej spotykane?

Czytaj artykuł 
Quizy

Pnącza potrafią pięknie ozdobić nie tylko kratki, pergole czy altany, ale także ściany domów, pnie drzew, murki oraz rabaty. Czy potrafisz rozoznać poszczególne gatunki?

Czytaj artykuł 
Quizy

Z roślinami bywa jak z grzybami – nawet wprawne oko może pomylić bezpieczne lub jadalne gatunki, z tymi trującymi.  Czy potrafisz rozpoznać je na zdjęciu?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Quizy

Czerwiec kojarzy nam się nie tylko z dłuższymi i cieplejszymi dniami i słońcem, ale również z mnóstwem kwiatów w ogrodach. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać 10 popularnych gatunków bylin i krzewów.

Czytaj artykuł 
Quizy

Liczba kolorów jest ponoć nieskończona, choć budowa ludzkiego oka umożliwia rozróżnienie ponad miliona barw. Czym różni się kanarkowy od cytrynowego? Jaką barwą jest cynober? Odpowiedz na pytania w quizie i sprawdź, jak dobrze rozpoznajesz i nazywasz kolory!

Czytaj artykuł 
Quizy

W wiosennej ramówce Telewizji Polsat  możemy zobaczyć dwa programy o tematyce wnętrzarskiej. Jednym z nich jest popularny "Nasz Nowy Dom", który doczekał się już 16. sezonu. Nowością i dużym zaskoczeniem dla widzów jest za to „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.