Quizy

Quizy

Storczyki to uwielbiane przez wszystkich rośliny o przepięknych kwiatach. Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę na ich temat!

Czytaj artykuł 
Quizy

Hortensje to jedne z najpiękniejszych roślin występujących w polskich ogrodach. Wszystko to za sprawą kolorowych i bujnych kwiatostanów przybierających rozmaite odcienie – od delikatnej bieli i łagodnej zieleni, przez pastelowy róż, fiolet i błękit, aż po intensywną fuksję. Odmian hortensji jest wiele, ale czy potrafisz rozróżnić te najładniejsze, najbardziej rozpowszechnione i najczęściej spotykane?

Czytaj artykuł 
Quizy

Pnącza potrafią pięknie ozdobić nie tylko kratki, pergole czy altany, ale także ściany domów, pnie drzew, murki oraz rabaty. Czy potrafisz rozoznać poszczególne gatunki?

Czytaj artykuł 
Quizy

Z roślinami bywa jak z grzybami – nawet wprawne oko może pomylić bezpieczne lub jadalne gatunki, z tymi trującymi.  Czy potrafisz rozpoznać je na zdjęciu?

Czytaj artykuł 
Quizy

Czerwiec kojarzy nam się nie tylko z dłuższymi i cieplejszymi dniami i słońcem, ale również z mnóstwem kwiatów w ogrodach. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać 10 popularnych gatunków bylin i krzewów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Quizy

Liczba kolorów jest ponoć nieskończona, choć budowa ludzkiego oka umożliwia rozróżnienie ponad miliona barw. Czym różni się kanarkowy od cytrynowego? Jaką barwą jest cynober? Odpowiedz na pytania w quizie i sprawdź, jak dobrze rozpoznajesz i nazywasz kolory!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Quizy

W wiosennej ramówce Telewizji Polsat  możemy zobaczyć dwa programy o tematyce wnętrzarskiej. Jednym z nich jest popularny "Nasz Nowy Dom", który doczekał się już 16. sezonu. Nowością i dużym zaskoczeniem dla widzów jest za to „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

Czytaj artykuł 
Quizy

Stylów urządzania wnętrz jest naprawdę sporo. Sprawdź, jak dobrze się w nich orientujesz.

Czytaj artykuł 
Quizy

Idzie wiosna – wracamy do ogródka. Czy jesteś gotowy na nowy sezon? Sprawdź swoją wiedzę ogrodniczą w naszym quizie.

Czytaj artykuł 
Quizy

Małe dzieci często odczuwają irracjonalny lęk przed tym, co może znajdować się w szafie lub pod łóżkiem. Z czasem strach ten zanika, im jesteśmy starsi, tym mniej zawracamy sobie głowę "potworami", czyhającymi w mroku. Obawa, którą odczuwaliśmy w dzieciństwie, jest w pewien sposób uzasadniona — w zakamarkach naszych mieszkań naprawdę czają się przedziwne monstra. Wprawdzie nie tak duże, jak kiedyś podpowiadała wyobraźnia. Sprawdź, czy je rozpoznasz. 

Czytaj artykuł 
Quizy

Przygotowaliśmy dla ciebie subiektywną listę dziesięciu roślin domowych, które nie dość, że piękne to do tego są mało wymagające i łatwe w uprawie. Idealne dla osób, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę w ukwiecanie mieszkania. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Quizy

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.