Nowości na rynku

Koniec czekania na wrzątek z czajnika - poznaj system kuchenny GROHE Red

Jesień to okres, w którym częściej sięgamy po gorące napoje. Ciepła herbata po długim spacerze pozwala się rozgrzać i zadbać o zdrowie. Dlatego, im krócej trzeba na nią czekać, tym lepiej. Firma GROHE dokłada starań, żeby tworzyć funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie, czyniąc je jednocześnie przyjemniejszym. Jednym z nich jest system kuchenny GROHE Red – zapewniający wrzącą wodę prosto z baterii kuchennej, z której można skorzystać w każdej chwili. Koniec z czekaniem, aż woda zagotuje się w czajniku.

REKLAMA

Wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność

System kuchenny GROHE Red zapewnia wrzątek prosto z baterii kuchennej. Oznacza to nieporównywalnie szybsze przygotowanie herbaty, makaronu al dente na kolację, czy wyparzenie butelki dla dziecka. Dodatkowo system jest prosty i wygodny w obsłudze. Elegancki uchwyt z dwiema jasno oznaczonymi ikonami służy do uruchamiania przepływu wrzącej wody. Ten zatrzymuje się w momencie zwolnienia przycisku, co chroni przed oparzeniem i umożliwia kontrolę ilości wypływającej wody – zużywa się jej dokładnie tyle, ile jest potrzebne. Zadbano również o bezpieczeństwo najmłodszych, wyposażając uchwyt w blokadę ChildLock. Ponadto system kuchenny GROHE Red spełnia europejskie normy klasy „A“ efektywności energetycznej. Dzięki doskonałej izolacji ciepła w bojlerach (3 lub 5,5 litra pojemności) potrzebna jest minimalna ilość energii, aby osiągnąć temperaturę wody w wysokości 100°C. Przekłada się to na niskie koszty użytkowania, ponieważ system nie pobiera więcej energii niż czajnik elektryczny.

Więcej miejsca na blacie

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej oznacza, że korzystanie z czajnika staje się sytuacją z przeszłości. Rozwiązanie to z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią minimalizm w wystroju kuchni, zyskując więcej przestrzeni i miejsca na blacie. Firma GROHE oferuje zarówno modele Duo z dźwignią do uruchamiania wody zmieszanej, jak odbywa się to w tradycyjnej baterii kuchennej, a także modele Mono, których wyłącznym zadaniem jest zapewnianie wody w temperaturze wrzenia. Wariant ten można zainstalować obok baterii GROHE Blue Home lub innej, istniejącej już baterii kuchennej. Teraz baterie GROHE Red dostępne są także w kolorze Warm Sunset oraz Hard Graphite.

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Koniec czekania na wrzątek z czajnika - poznaj system kuchenny GROHE Red"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.