Nowości na rynku

Odmień swój inteligentny dom

Firma Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej, poszerza swoją ofertę produktów Philips Hue o dwie lampy zewnętrzne, które pozwalają jeszcze łatwiej dostosować ogród i werandę do własnych potrzeb, a także zaprojektowany na nowo regulator przyciemniania Philips Hue. Jeszcze nigdy korzystanie z inteligentnego oświetlenia – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu – nie było tak proste.

REKLAMA
  • Nowa oprawa liniowa Philips Hue Amarant umożliwia rzucenie kolorowego światła na zewnętrzne ściany domu, a także podłączenie dodatkowych lamp za pomocą przewodów LowVolt.
  • Zewnętrzna, łatwa w montażu, lampa ścienna Philips Hue Appear posiadająca wykończenie ze szczotkowanej stali nierdzewnej.
  • Regulator przyciemniania Philips Hue w nowej odsłonie, który oferuje dwa sposoby konfigurowania scen świetlnych oraz intuicyjne bezprzewodowe sterowanie.

Dom skąpany w świetle

Nowa oprawa liniowa Philips Hue Amarant umożliwia rzucenie światła na zewnętrzne ściany domu, pozwalając uzyskać pożądaną atmosferę w ogrodzie bez względu na porę roku. Efekt „malowania” ścian intensywnym światłem (w milionach kolorów do wyboru) nadaje ciekawy wygląd i indywidulany charakter pustym ścianom w ogrodzie lub na balkonie – dodatkowo efekt wzmacnia metalowa osłona lampy. Oprawę Amarant można zamontować na ziemi lub pod wysuniętym dachem, by nadać zupełnie nowy styl przestrzeni na zewnątrz budynku. Jest ona częścią kolekcji opraw oświetleniowych LowVolt, dzięki czemu można ją łatwo zamontować i dołączyć do niej dodatkowe lampy, co pozwala w pełni dostosować atmosferę na zewnątrz do swoich potrzeb.

Philips Hue Appear to ciesząca się ogromną popularnością, łatwa w montażu, zewnętrzna lampa ścienna w kolorze inox, z wykończeniem ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Została tak zaprojektowana, aby stworzyć efekt mocnego, oddzielonego od lampy światła, w kolorze białym lub milionie innych kolorów, skierowanego do góry i do dołu, nadającego zewnętrznej przestrzeni luksusowego charakteru. Podczas montażu lampy Appear nie trzeba instalować dodatkowych przewodów – można ją łatwo powiesić na ścianie za pomocą złącza wtykowego i po prostu zrelaksować się.

Więcej opcji sterowania i większa wygoda

Nowy model, jednego z najpopularniejszych produktów Philips Hue – regulator przyciemniania Philips Hue, został wyposażony w nowe funkcje. Umożliwia on intuicyjne, bezprzewodowe sterowanie lampami Philips Hue bez korzystania z aplikacji. Oprócz opcji przyciemniania i rozjaśniania pomieszczenia regulator pozwala użytkownikom skonfigurować ich ulubione sceny świetlne lub dostosować światło od pory dnia. Można go przymocować niemal w każdym miejscu za pomocą płytki naściennej lub umieścić na dowolnej powierzchni magnetycznej. Bez względu na to, czy znajduje się on na lodówce, metalowej futrynie czy po prostu na stole, umożliwia domownikom i gościom sterowanie inteligentnym oświetleniem w dowolnej chwili.

– Stale poszerzamy naszą ofertę produktów Philips Hue, wprowadzając najłatwiejsze w użyciu inteligentne oświetlenie, które pozwala dostosować atmosferę panującą w każdym zakątku domu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, do potrzeb użytkownika. A ciągły rozwój różnych opcji sterowania to kolejny krok w stronę prawdziwej wygody naszych klientów – powiedział Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w firmie Signify.

Dostępność:

  • Philips Hue Amarant (od 26 stycznia w Europie): 690 PLN
  • Philips Hue Appear ze stali nierdzewnej (od 26 stycznia w Europie): 690 PLN
  • Regulator przyciemniania Philips Hue, nowa wersja (od 26 stycznia w Europie): 95 PLN

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Odmień swój inteligentny dom"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.