Nowości na rynku

Systemy prysznicowe GROHE to gwarancja przyjemności z kąpieli

Wraz z rosnącym zaangażowaniem w zdrowie i dobre samopoczucie, codzienne czynności stają się rytuałami. Konsumenci coraz częściej poszukują rozwiązań łazienkowych, które mają pozytywny wpływ na ich samopoczucie. Kąpiel pod prysznicem staje się źródłem energii potrzebnej do dobrego rozpoczęcia dnia. Kompleksowe portfolio systemów prysznicowych GROHE pozwala projektantom i instalatorom na unowocześnienie łazienek dzięki odpowiednim rozwiązaniom produktowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb konsumentów, jak również do wielkości łazienki i budżetu. Idealnie dopasowane kombinacje pryszniców ręcznych i deszczownic oraz armatury termostatycznej z jednego źródła spełniają dzisiejsze oczekiwania dotyczące najwyższej jakości, komfortu i ekologicznych rozwiązań. Co więcej, instalacja produktów marki GROHE jest łatwa i szybka. Konsultacje, planowanie projektu i montaż jeszcze nigdy nie były tak łatwe do przeprowadzenia! Systemy prysznicowe GROHE umożliwiają odmianę strefy prysznica bez konieczności remontu.

Systemy prysznicowe GROHE to gwarancja przyjemności z kąpieli
materiał partnera
REKLAMA

Trzy funkcjonalne systemy prysznicowe marki GROHE

System prysznicowy GROHE Tempesta 250 zapewnia wyjątkową przyjemność kąpieli połączoną z dbałością o ekologię, bez kompromisów w zakresie wydajności. Deszczownica o średnicy 250 mm - dostępna w wersji okrągłej lub kwadratowej – otula  strumieniem Rain całą sylwetkę, pobudzac ciało i umysł  do działania. Dodatkowo, zintegrowana technologia EcoJoy redukuje przepływ wody do 9,5 l na minutę, tworząc jednocześnie obfity strumień wody dla czystej przyjemności kąpieli. System dopełnia słuchawka prysznicowa Tempesta Cosmopolitan 100 oraz bateria termostatyczna wyposażona w technologię GROHE TurboStat, która gwarantuje stałą temperaturę wody bez niepożądanych wahań. System ten jest więc idealnym rozwiązaniem dla każdego klienta poszukującego wysokiej jakości komfortu w przystępnej cenie.

kabina prysznicowa

Nowe projekty można obecnie wzbogacić o system prysznicowy GROHE Euphoria 260 lub 310. Dla większego bezpieczeństwa prysznic wyposażono w technologię GROHE CoolTouch, która zapobiega nagrzewaniu się powierzchni armatury podczas kąpieli. Dodatkowo, struktura uchwytów gwarantuje precyzyjną regulację wody - nawet kiedy dłonie są namydlone. Najważniejszym elementem jest deszczownica Euphoria. Wariant o średnicy 260 mm wyposażono w trzy rodzaje strumienia. Z kolei duża deszczownica Rainshower o średnicy 310 mm zapewnia jeszcze większą strefę strumienia. Oba systemy uzupełnia słuchawka prysznicowa Euphoria 110 Massage. Dzięki technologii FastFixation systemy prysznicowe można dopasować do istniejących już nawierceń, co ułatwia instalatorom oraz projektantom wnętrz szybkie wprowadzenie zmian.

łazienka z kabina prysznicowąłazienka z kabina prsznicową

Niezwykła elastyczność i przyjemność kąpieli z systemem prysznicowym GROHE Rainshower SmartActive. Zaletą w tym przypadku jest  słuchawka prysznicowa wyposażona w przycisk SmartTip umożliwiający intuicyjne przełączanie pomiędzy trzema strumieniami jednym ruchem palca. Prysznic jeszcze nigdy nie był tak wygodny w użyciu. Co więcej, zastosowana w niej technologia GROHE DripStop minimalizuje uciążliwe kapanie po skończonym prysznicu w przypadku wyboru strumieni Rain i Jet. Elementem systemu jest również duża deszczownica o średnicy 310 mm, a także natynkowa bateria termostatyczna, która zapewnia stałą temperaturę wody przez cały czas kąpieli.

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Systemy prysznicowe GROHE to gwarancja przyjemności z kąpieli"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.