Forum

Wyposażenie - Kuchnia

płyta gazowa na szkle firmy Teka

madziulaaw

Witam! zaczynam urządzać kuchnie i potrzebuję Waszej pomocy w wyborze płyty gazowej. zastanawiam się nad płytą firmy Teka (model VR 90 4G AI AL TR)- nie znalazłamjednakżadnej opinii na ten temat. Czy słyszeliście o tej firmie i o jej sprzęcie?? będę wdzięczna za pomoc.

bianco

nie znam takie firmy... ale moi znajomi ostatnio skonczyli mieszkanko i maja baaaaardzo ladna kuchnie i wlasnie plyte gazowa na szkle i do kompletu piekarnik, okap i takie tam. Calosc super wyglada, marka Franke, ale modelu niestety nie znam - pewnie znajdziesz cos w necie. pozdrawiam :)

madziulaaw

Dzięki za odpowiedź! poszperam troszkę w internecie , może dowiem się tam jakiś szczegółów, choć przyznam, że na temat płyty która mnie interesuje nie znalazłam żadnych komentarzy :( Pozdrawiam :)

EUGENIA

Sprzęt Teki - to dobra niemiecka marka /sprzęt tylko do zabudowy/. Produkty wbudowujemy w naszej firmie już od conajmniej 7 lat. Bywało, że klient sprzedawał mieszkanie z wyposażeniem i do nowego wybierał też Tekę. W tym czasie nie było żadnych reklamacji. A zdarzało się to np produktom ARDO czy BOSCH-a.

sz_dorota

ja mam płytę indukcyjną ale Amici i nie narzekam na nią. Jest w porządku. Pamiętam jak kupowałam ją sprzedawca wspominał coś o płycie gazowej przykrytej szkłem ale nie zdecydowałam się na nią bo wolałam prąd :) Nie kojarzę firmy Teka, dlatego z własnego doświadczenia polecam płytę Amici.

mmrozu

Teka jak najbardziej :) moi klienci czesto kupują tego typu sprzęt jak teka, gorenje, siemens, bosh, smeg, franke a wynika to pewnie z tego że to jest sprzet często droższy niz przeciętny a robimy kuchnie w wysokim standardie więc AGD musi nawiązać do cen kuchni :) -------------------------------------------------------------- www.mrozuprojekt.pl/meblekuchennekrakow.html w standardzie BLUM i ciche domykanie wszystkich elementów

przedsiebiorca1

U mnie www.wasgaz.pl, coraz bardziej drożeje dlatego zastanawiam się nad zamianą, Płyt gazowych na indykcyjną. Właściwie posiadam tą płytę firmy Teka. Jest ona dobra i wytrzymała i nie miałem z nią nigdy najmniejszych problemów. :)

lunatyczka

z tego co słyszałam to bardzo dobry wybór, jedna z moich znajomych ma i jest zadowolona. Mnie troche odstrasza cena,ale jeśli faktycznie produkt jest tego wart to raczej warto. Gorzej gdyby nie spełniał oczekiwań . Zresztą trzeba pamiętać,że jest to zakup na lata

top_kuchnie

Teka bardzo dobra firma. Pracuję w studiu kuchennym i sprzedaję od wielu lat i klienci są bardzo bardzo zadowoleni!!! Szczerze polecam !!! ZAPRASZAM NA MOJĄ AUKCJE!!! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?ui top_kuchnie@vp.pl

karmana

tez wacham sie nad kupnem tej płyty kuchennej Teka VR 90 4G AI AL TR. Mam pytanie ; Na jaki zakup sie zdecydowałes?

karmana

Przepraszam. Na jaka płyte sie ZDECYDOWAŁAŚ:) Jesli na Teka VR 90 4G AI AL TR To powiec czy nie zsuwaja sie garnki podcza gotowania? Czy pokretła nie sa za blisko palnika i czy dobrze sie czysci ruszta? Mam jeszcze pytanie dotyczace pokreteł czy jesli nie ma pradu, odpalisz bezproblemu zapałka? Bo znajoma na taka płyte gdzie jest blokakda i gdy była awria pradu nie mogła zrobic mi kawy!

PuppyGirl

Hmm, Amica chyba też produkuje takie płyty, ja mam całą kuchenkę Amici i służy bardzo długo. Poza tym teraz wchodzi trend na płyty indukcyjne, to też energooszczędne rozwiązanie, tyle, że trzeba zainwestować w odpowiednie garnki. Na pewno tego typu akcesoria i płyty są na medialux.pl.

marian3333

My mamy płytę ceramiczną od Sol Gaz, bardzo ładna, elegancka, wymiary ma coś 50 na 60 cm, więc w sam raz. W zasadzie można na niej kłaść wszystkie garnki, poza aluminiowymi. Nie ma takiej jazdy jak z płytami indukcyjnymi, że trzeba specjalne gary kupować. Na stronie www.solgaz.eu jest ich pełna oferta i szczegółowy opis produktów. Dobry kontakt, szybka dostawa!

Hendzop

Tylko Amica http://www.nokaut.pl/plyty-gazowe/ Model sobie wybierz według własnych preferencji. Ale Amica jest mistrzowska, jeśli chodzi o płyty gazowe.

magicznyzakatek

SKLEP INTERNETOWY www.magicznyzakatek.eu Magiczny Zakątek to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo eleganckich dekoracji, stylowych dodatków do domu i ogrodu, oryginalnych prezentów i upominków na wiele okazji oraz niepowtarzalnych wianków i stroików wykonanych specjalnie dla Ciebie. W ofercie znajdują się m.in.: * latarnie, lampiony, świeczniki * patery, etażerki * ramki na zdjęcia * ceramika i szkoło * donice i osłonki * kufry, skrzynie, pudełka ozdobne * dekoracje żeliwne * ozdoby betonowe, kamienne * dekoracje drewniane * kule, wianki dekoracyjne * kwiaty sztuczne * ratan, wiklina, faszyna * susz egzotyczny * sztuczne kwiaty * rękodzieło * decoupage * stroiki, kompozycje * ozdoby świąteczne Zapraszamy!!! Znajdziecie nas również na facebook'u.

MalowaneBiela_pl

Co do firmy i wyboru szkła,to tutaj masz szerokie pole do popisu,bo np Amica czy Beko sprawdzą się równie dobrze. Pierwsze co warto zrobić to określić budżet jaki posiadasz na zakup. www.MalowaneBiela.pl

Kaja_

U mnie płyta gazowa sprawdza się dobrze, jest solidna i tania w eksploatacji. A i jej kupno nie jest jakimś kosmicznym wydatkiem, bo my za swoją (Płyta gazowa do zabudowy KGH 6461 B od Kernau) daliśmy niecałe 600 złotych. Płyta wykonana jest z czarnego szkła ceramicznego, ma 4 palniki, stalowe ruszty i automatyczną zapalarkę. Jest łatwa w uzytkowaniu, a i jej czyszczenie nie sprawia większych problemów. Jak dla mnie w tej cenie to dobry wybór.

Sadek101
mmrozu napisał:

Teka jak najbardziej :) moi klienci czesto kupują tego typu sprzęt jak teka, gorenje, siemens, bosh, smeg, franke a wynika to pewnie z tego że to jest sprzet często droższy niz przeciętny a robimy kuchnie w wysokim standardie więc AGD musi nawiązać do cen kuchni :) -------------------------------------------------------------- www.mrozuprojekt.pl/meblekuchennekrakow.html w standardzie BLUM i ciche domykanie wszystkich elementów

Ja mam kilka sprzętów Gorenje lodówkę i smoothiemakera dają radę. Fakt gorenje akurat jest zaliczane do wyższego standardu, w koncu maja ora ito u siebie. Ale moja lodówka nie była jakaś mega droga, trzeba szukać :)

Sadek101
mmrozu napisał:

Ja mam kilka sprzętów Gorenje lodówkę i smoothiemakera dają radę. Fakt gorenje akurat jest zaliczane do wyższego standardu, w koncu maja ora ito u siebie. Ale moja lodówka nie była jakaś mega droga, trzeba szukać :)

MalwinaK0

Ja uważam, że najlepsze są tradycyjne kuchenki gazowe, jednak ten model też mnie kusi, sama już nie wiem jak to wygląda w praktyce, z opisu, który czytałam tutaj: http://blog.technikan.pl/plyty-gazowe-bez-plomieni-warto-o-nich-wiedziec/ nie jest to głupie rozwiązanie, na pewno dużo bezpieczniejsze od tradycyjnej kuchenki ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja