Newsroom 24.02.2020

Dracena, fikus, monstera, chamedora, zamiokulkas... Po duże rośliny najczęściej sięgają osoby, które mają sporo miejsca w domu, a także takie, które nie chcą mieć w mieszkaniu parapetów zapełnionych doniczkami, a jedynie jeden, wyjątkowy i przyciągający uwagę okaz. Podobno duże rośliny mają też wpływ na naszą psychikę. Uważa się, że stwarzają poczucie stabilizacji, spokoju i bezpieczeństwa, a także pozwalają się lepiej wyciszyć i zrelaksować.

Czytaj artykuł 

Do wiosny jeszcze sporo czasu, a tęsknota wielu za soczystą zielenią roślin osiągnęła zapewne punkt kulminacyjny. Ten czas oczekiwania mogą uprzyjemnić cebulowe rośliny ozdobne.

Czytaj artykuł 

Trendy wnętrzarskie nie zmieniają się tak szybko, jak moda ubraniowa. Co będzie modne w 2020 roku? Żegnamy minimalistyczne wnętrza, z podejrzeniem patrzymy na syntetyczne wykończenia, przepraszamy się ze stylami, w których ceni się nieoczywiste połączenia, dbałość o detal i mnogość dodatków.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.