Newsroom 08.07.2020

Art. Spons.

Wygodna i funkcjonalna kuchnia wymaga podjęcia szeregu decyzji. Kluczową kwestią jest zachowanie tak zwanego ciągu roboczego, czyli ustawienia mebli i sprzętów zapewniającego wygodę korzystania. Piekarnik, kuchenka, meble wybrane – a co z lodówką?

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Współczesne lodówki mają mnóstwo funkcji, dzięki którym użytkowanie sprzętu staje się łatwiejsze, tańsze i bezpieczniejsze. Jednak jedną z najważniejszych cech lodówki jest jej trwałość. Jak wybrać tę jedyną, która bezawaryjnie posłuży nam przez lata?

Czytaj artykuł 

Wygląd wymarzonego domu zależy w znacznym stopniu od kształtu działki oraz jej usytuowania. Długa, wąska, z wjazdem od południa czy zlokalizowana na stoku parcela może narzucać pewne ograniczenia, jednak zbudowanie na niej efektownego wizualnie oraz funkcjonalnego domu jest możliwe. Jaki projekt wybrać, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię niestandardowej działki?

Czytaj artykuł 

Dorota Rabczewska - Stępień - 'Doda' - wystawiła na sprzedaż swój znany, warszawski apartament. Ostrzegamy, tanio nie jest. We wnętrzach królowej polskiej sceny nie brakuje kolorów i nietuzinkowych dodatków.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.