Newsroom 15.07.2020

Posiadanie pupila to nieodłączona walką z sierścią. Niektóre rasy gubią sierść bardziej, inne wcale. Mimo wszystko, każde zwierzę zostawia po sobie charakterystyczny ślad. Zatem, jak szybko i łatwo pozbyć się sierści pupili z ubrań, mebli czy kocy?

Czytaj artykuł 

Jeżeli po powrocie z lasu zauważysz, że pojawił się kleszcz w ciele, konieczne będzie jego bezpieczne usunięcie. W większości przypadków u człowieka pasożyta w skórze można wyjąć samodzielnie. Ważne jednak jest, aby zrobić to… umiejętnie. Jak wyciągnąć kleszcza i wyrwać go całkowicie? Z poniższego tekstu dowiesz się, że usuwanie kleszcza wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać!

Czytaj artykuł 

Są takie miejsca i przedmioty w domu, których wyczyszczenie jest dla nas zagadką. Na szczęście na wszystko jest sposób. Jak usunąć kamień z czajnika i nieprzyjemne zapachy z drewnianej deski do krojenia?  

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Mieszkania zlokalizowane w blokach wielorodzinnych z reguły mają bardzo ograniczony metraż. Stąd też, w celu korzystnego umeblowania całego lokum, należy pomyśleć o różnych detalach, które pomogą zwiększyć jego funkcjonalność. Kuchnia z racji na swoje przeznaczenie powinna być urządzona ze szczególnym pietyzmem, ponieważ każdy centymetr przestrzeni ma w niej znaczenie. Bardzo istotna jest również kolorystyka kuchni - dzięki właściwie dobranym kolorom ścian, mebli i podłogi można przynajmniej optycznie powiększyć tę sferę. Jak urządzić małą kuchnię w bloku?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.