Newsroom 09.10.2020

W północnej części Mazowsza mieszka wyjątkowo dzielna kobieta. Pani Agnieszka po tym jak uzależniony od alkoholu mąż popełnił samobójstwo, wychowuje piątkę dzieci. Robi wszystko, żeby zapewnić dzieciom wszystko, czego potrzebują, ale nie ma możliwości poprawy panujących w domu warunków. Szansą na lepsze życie jest pięciodniowy remont, który przeprowadza ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Czytaj artykuł 

Kapusta ozdobna Brassica oleracea hodowana jest w celach dekoracyjnych. Zdobi szarzejące jesienne grządki barwnymi liśćmi, przypominającymi egzotyczne kwiaty. Uprawa kapusty ozdobnej możliwa jest również w doniczce. Ustawione na balkonach i tarasach pojemniki z oryginalnymi roślinami przyciągają uwagę, nadając przestrzeni wyjątkowy klimat. Na rynku dostępne są atrakcyjne odmiany, a nieskomplikowana pielęgnacja zachęca do kupienia modnej sadzonki. Przeczytaj, jak wygląda pojemnikowa uprawa kapusty ozdobnej.

Czytaj artykuł 

Jeżeli chcesz zachować blask i żywotność swoich paneli, konieczna będzie ich impregnacja. Pastowanie paneli podłogowych jest dzisiaj niezwykłe proste – zwłaszcza ze względu na dostępność wielu produktów, nie tylko w specjalistycznych sklepach ze środkami czystości, ale i w niemal każdym markecie. Czym zatem impregnować i nabłyszczać posadzkę z laminatu? Podpowiemy, jakie są najskuteczniejsze domowe sposoby oraz najbardziej polecane preparaty na rynku.

Czytaj artykuł 

Każdy dywan, bez względu na rodzaj włosia i tworzywa, wymaga regularnego czyszczenia. Osadza się na nim mnóstwo kurzu i roztoczy. Nie każdy jednak decyduje się na użycie w tym celu chemicznych środków czyszczących. Jak wyczyścić dywan za pomocą domowych sposobów? Które produkty będą pomocne?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.