Newsroom 15.10.2020

Pani Urszula samotnie wychowuje córkę Ewę, która cierpi na porażenie mózgowe. W wyniku konfliktu rodzinnego z dnia na dzień kobiety straciły dach nad głową. Zdesperowane zamieszkały w pustostanie po rodzicach, a panujące w nim warunki są tragiczne. Nie działa kanalizacja, nie ma ogrzewania i ciepłej wody. Z pomocą tej dzielnej dwójce przychodzi Katarzyna Dowbor i jej ekipa.

Czytaj artykuł 

Marmur podbił świat designu. Niegdyś królował w pałacowych wnętrzach. Dziś (ze względu na cenę) w nowoczesnych aranżacjach stawia się na płytki marmuropodobne. Wyglądają drogo, ekskluzywnie i stwarzają wiele możliwości dekoracyjnych. Sprawdzają się w skandynawskiej kuchni, łazience w stylu glamour, a nawet minimalistycznym salonie i eklektycznej sypialni. Są ponadczasowe i eleganckie, ale też imitują naturalny kamień, dlatego wciąż goszczą w naszych domach.

Czytaj artykuł 

Cegła od lat gości w naszych domach. To naturalny materiał, który doskonale łączy się z różnymi stylami i jednocześnie jest charakterystycznym elementem wnętrz w stylu industrialnym. Surowa i czerwona kojarzy się ze ścianą, która stanowi dekorację w pomieszczeniu, najczęściej salonie. W tym artykule przedstawiamy inspiracje na wykorzystanie cegły we wnętrzu także w inny sposób.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.