Newsroom 23.10.2020

Kominek elektryczny jest nie tylko praktyczny, ale również stanowi ciekawą ozdobę wnętrza. Ponadto jest wygodny w użytkowaniu. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Czytaj artykuł 

Czy na 18-metrowej działce da się wybudować wygodny budynek mieszkalny? Okazuje się, że tak! Udowadnia to młode, koreańskie małżeństwo, które wybudowało dom na "posesji" o takich właśnie wymiarach. Poznajcie Seroro House.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Rozważając zakup pralki konsumenci już od dawna biorą pod uwagę nie tylko to, czy wybrane przez nich urządzenie czyści, odświeża i pierze ubrania oszczędnie i efektywnie, ale i to, czy robi to w sposób higieniczny. Nie wystarczy już dzisiaj, że odzież wyciągnięta „z bębna” będzie pozbawiona plam i zagnieceń. Musi być jeszcze wolna od nieprzyjemnych zapachów, alergenów oraz czynników wywołujących różnego rodzaju podrażnienia czy stany zapalne.

Czytaj artykuł 

Pan Sylwester samotnie wychowuje Emila i Lenkę, bo ich matka nadużywała alkoholu i nie interesowała się dziećmi. Obecnie rodzina cieszy się spokojem, jednak warunki, w jakich żyje, są przerażające. Dzielna trójka mieszka w dawnym budynku gospodarczym, w którym nie ma łazienki ani porządnego ogrzewania. Z pomocą przychodzi im Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa remontowa, która w ciągu pięciu dni odmieni ich życie.

Czytaj artykuł 

Od kwietnia musimy zasłaniać nos i usta. Badania i symulacje przeprowadzone przez naukowców wskazują, że to jedno z najskuteczniejszych działań ograniczających rozprzestrzenianie koronawirusa. Przyłbice i maseczki stały się nieodłączonym elementem garderoby. Jak prać maseczki wielorazowego użytku, by nie stały się źródłem zakażenia, nie tylko COVID-19, ale też innymi chorobami?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.