Newsroom 30.10.2020

Iglaki to wyjątkowa grupa roślin. Ich największą zaletą jest to, że są ozdobą przez cały rok. Podczas gdy sezonowe rośliny w donicach przekwitają, a nasze skrzynki balkonowe pustoszeją, rośliny iglaste cały czas prezentują się doskonale.

Czytaj artykuł 

Drzewa mienią się feerią barw. Jeszcze przez chwilę można podziwiać je w tym stanie – coraz więcej okazów masowo gubi liście, które później zalegają na trawniku i w ogrodzie. Czy jesienne liście trzeba grabić? Jak je wykorzystać? Czy można je spalić?

Czytaj artykuł 

Początek listopada to szczególny czas. Odwiedzamy groby naszych bliskich, bardziej niż zwykle pogrążamy się w zadumie i tęsknocie. Przybieramy mogiły pięknymi kwiatami i zniczami, chcąc upamiętnić zmarłych.  Szukając dekoracji, chcemy by były piękne i wytrzymałe. Jakie rośliny wybrać na cmentarz? Na co zwrócić uwagę? Których roślin nie kupować? Podpowiadamy!

Czytaj artykuł 

Cyklamen perski to jedna z najbardziej lubianych roślin doniczkowych. Pochodzi z chłodnych, górskich rejonów Azji Mniejszej oraz rejonów Morza Śródziemnego, zwłaszcza z Turcji i Grecji. Jest rośliną bulwową, która w warunkach naturalnych kwitnie w chłodnej porze roku, a latem przechodzi okres spoczynku.

Czytaj artykuł 

Pani Aneta samotnie wychowuje trzynastoletniego syna Marcina. Ojciec nie interesuje się chłopcem, a pomagający im brat kobiety zmarł dwa lata temu. Zostali sami w domu, który jest ruiną. Sytuacja materialna i zdrowotna dzielnej mamy nie pozwala, aby stworzyć swojemu ukochanemu dziecku godne warunki do życia. Ale za kapitalny remont w ciągu pięciu dni bierze się ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.