Newsroom 01.12.2020

Niezmiennie o tej porze zachwycają owoce trzmieliny. Jeżeli mamy je w ogrodzie warto przyjrzeć się im z bliska. Ich jaskrawe kolory przyciągają wzrok, a oryginalny wygląd może kojarzyć się z barwnymi miniaturowymi bombkami.

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Jesteś zmęczony pośpiechem, brakiem wytchnienia i zgiełkiem? Chciałbyś - choć na chwilę, zmienić otoczenie i przekonać się, że można żyć w symbiozie z naturą? Nowocześnie, jednocześnie nie zapominając o tradycji i swoich korzeniach, a także o tym, co najważniejsze? Wyjdź na spotkanie z ludźmi, którzy wiodą życie w otoczeniu sielskich klimatów. Przekonaj się, że slow life wcale nie polega na życiu w ślimaczym tempie, ale na odnalezieniu harmonii w tym, co robimy i w tym, kim jesteśmy. Balansie między dbaniem o siebie, a także o środowisko.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

W urządzaniu dziecięcego pokoju dla chłopca ważną role odgrywają jego zainteresowania i gust. Im bardziej uniwersalną przestrzeń zorganizujesz teraz, tym łatwiej będzie ją modyfikować w przyszłości. Dowiedz się, jakie meble i dodatki do tego wykorzystać!

Czytaj artykuł 

Osoby narzekające na problemy ze snem często budzą się z bólami pleców, ramion czy karku, a do tego czują się one zmęczone. Znacząco może wpłynąć to na efektywność czy samopoczucie. To z kolei może odbić się zarówno na życiu prywatnym, jak i zawodowym danej osoby. W takich wypadkach konieczna może okazać się wymiana zużytego materaca. Jednak na jaką konkretnie konstrukcję warto się zdecydować?

Czytaj artykuł 

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieubłaganie. To ostatni dzwonek, by rozpocząć przygotowania na ten wyjątkowy czas. Zanim zasiądziemy do świątecznego stołu, czeka nas jeszcze trochę żmudnej pracy i sprzątania. Jak uporać się ze świątecznymi porządkami i nie zwariować?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.