Newsroom 28.12.2020

Jak zainwestować w swoje zdrowie, zaoszczędzić czas, a równocześnie pomóc sobie zachować regularność w aktywności fizycznej? Wystarczy urządzić w swoich czterech ścianach domową siłownię.

Czytaj artykuł 

Wnętrza urządzone w stylu klasycznym są ponadczasowe – nigdy nie wychodzą z mody. Są przyjazne i eleganckie zarazem. Postanowiliśmy przeanalizować skąd, jak i dlaczego czerpać inspiracje do wnętrz aranżowanych w ten sposób.

Czytaj artykuł 

Okres zimowy to niezwykle trudny czas dla naszych domowych roślin doniczkowych. Wiele z nich wchodzi w okres spoczynku, ale nie wszystkie. W naszych mieszkaniach uprawiamy gatunki z różnych stref klimatycznych, tym samym mają one różne wymagania, również o tej porze.

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Świeże powietrze ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dodaje energii, pomaga się odprężyć i porządnie wyspać. Szczególnie ważne jest dla alergików, którzy boleśnie odczuwają każdą zmianę wilgotności czy też niewystarczającą wentylację powietrza.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Gniazdka i wyłączniki to jedne z najważniejszych z punktu widzenia komfortu i bezpieczeństwa korzystania z danej instalacji elektrycznej. Do ich wyboru warto więc odpowiednio się przyłożyć i poznać przynajmniej najważniejsze zasady, którymi trzeba kierować się przy zakupie. W tym artykule opisujemy kluczowe parametry tego typu osprzętu i wyjaśniamy, jak dobrać je do poszczególnych wnętrz domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.