Newsroom 24.02.2021

Róż na ścianach, choć bardzo kobiecy, pozwala stworzyć wnętrza, w których dobrze będą czuli się wszyscy domownicy. Jak sprawić, by pomalowane tym kolorem ściany stylowo podkreślały charakter i funkcje danej przestrzeni domu? Jedynka przedstawia kilka praktycznych inspiracji na nietuzinkowy, idylliczne aranżacje  z klasą.

Czytaj artykuł 

Architekci bez granic (OW SARP), pracownia Tremend pracuje nad ogrodem, przeznaczonym do zabawy, edukacji oraz terapii, który jednocześnie będzie miejscem spotkań i przykładem zrównoważonej architektury.  Projekt powstaje dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Nasza sypialnia to miejsce, które powinno być prawdziwą oazą spokoju, komfortu i dobrego wypoczynku. Każdy z nas powinien zadbać o to, by w pełni wykorzystać czas na sen, bez bólów kręgosłupa, zmęczenia czy częstych pobudek bez przyczyny w środku nocy. Już dziś warto zastanowić się nad odświeżeniem aranżacji sypialni i dopasowanym materacem oraz łóżkiem, wszystko to zagwarantuje nam fantastyczną regenerację i siły witalne!

Czytaj artykuł 

Mimo że bób pochodzi prawdopodobnie z rejonu śródziemnomorskiego, jest odporny na chłód. Dlatego po nasiona tej rośliny można sięgnąć wczesną wiosną, jak tylko ziemia rozmarznie, lekko się ogrzeje i obeschnie. Tak jak inne bobowate wykorzystuje azot atmosferyczny. Mimo wszystko lubi glebę żyzną, może być uprawiany zarówno w pierwszym jak i w trzecim roku po oborniku, w zależności od gleby, jaką mamy w ogrodzie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.