Newsroom 01.06.2021

Życie pracowników na budowie nie jest usłane różami. Wraz z kamerą obserwujemy perypetie ekip budowlanych i remontowych. Jak naprawdę wygląda ich praca i życie osobiste?

Czytaj artykuł 

„Czerwiec po deszczowym maju, często dżdżysty w naszym kraju.”Czy rzeczywiście tak będzie? Sprawdzimy. Tymczasem rozpoczynamy kolejny „Tydzień w Ogrodzie”.

Czytaj artykuł 

W ciepłe, letnie dni chciałoby się jak najwięcej korzystać z odprężającego wpływu natury. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na urlop, dlatego warto zorganizować przy domu przestrzeń, który pozwoli łapać chwile na świeżym powietrzu po pracy czy delektować się weekendowym leniwym śniadaniem w porannym słońcu. Niezależnie czy w przydomowym ogródku, czy na balkonie w dużym mieście, nic tak nie buduje relaksującego klimatu na tarasie jak piękno drewna i naturalne dekoracje.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Pokój gościnny to przestrzeń, którą tworzymy z myślą o przyjmowaniu gości. Nie w każdym jednak przypadku ta strefa będzie wyłącznie pokojem gościnnym. Często zdarza się, że na co dzień funkcjonuje on np. jako gabinet lub pracownia. Jak zatem urządzić to pomieszczenie, by było wygodne i funkcjonalne? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Czytaj artykuł 

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej - łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków. W programie pokazano, jak łatwo i szybko oraz niewielkim kosztem sprawić, żeby miejsce, w którym mieszkamy stało się lepsze i bardziej przyjazne.

Czytaj artykuł 

Krocionogi na elewacji budynków pojawiają się na przełomie maja i czerwca oraz jesienią. Czarnobrązowe, pełzające wije przez okna i zakamarki przedostają się do domów, co jest niepokojące dla mieszkańców. Skąd biorą się te stworzenia? Jak się ich pozbyć? Poznaj sposoby na zwalczanie krocionogów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.