Newsroom 23.06.2021

Lato to sezon wysokich temperatur oraz gwałtownych i intensywnych burz Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne jest odpowiednie zachowanie w obliczu nadchodzącej nawałnicy. Na co zwrócić szczególnie uwagę? Weryfikujemy również popularne mity, które zdążyły narosnąć wobec tego zjawiska atmosferycznego.

Czytaj artykuł 

Jesteś zmęczony pośpiechem, brakiem wytchnienia i zgiełkiem? Chciałbyś - choć na chwilę, zmienić otoczenie i przekonać się, że można żyć w symbiozie z naturą? Nowocześnie, jednocześnie nie zapominając o tradycji i swoich korzeniach, a także o tym, co najważniejsze? Wyjdź na spotkanie z ludźmi, którzy wiodą życie w otoczeniu sielskich klimatów. Przekonaj się, że slow life wcale nie polega na życiu w ślimaczym tempie, ale na odnalezieniu harmonii w tym, co robimy i w tym, kim jesteśmy. Balansie między dbaniem o siebie, a także o środowisko.

Czytaj artykuł 

W czerwcu na pięknych krzewach hortensji mogą pojawić się czerwce. Warto cały czas obserwować roślinę. Od góry krzew może być soczyście zielony i posiadać wiele nowych przyrostów, na szczytach których zawiązują się pąki kwiatowe. Jednak, jeżeli spojrzymy na ten krzew od dołu, widok nie jest już tak zachwycający, wręcz przeciwnie. Pędy, zarówno zdrewniałe, jak i młode zielone, a także liście od spodu pokryte mogą być szkodnikami, przypominającymi kłębki waty. To czerwce, a dokładniej wełnowce na hortensji.

Czytaj artykuł 

Soczyście zielony i bujnie przystrzyżony trawnik w ogrodzie to marzenie wielu z nas. Zadbana przestrzeń to idealne miejsce do zabawy i relaksu w przydomowej przestrzeni. Aby jednak efekt był naprawdę imponujący, a zieleń trawy utrzymywała się przez wiele lat, proces zakładania murawy należy przeprowadzić z należytą starannością. Podpowiadamy, jak prawidłowo założyć trawnik w ogrodzie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.