Newsroom 07.07.2021

Węże to zwierzęta, które nie cieszą się zbyt dużą sympatią wśród ludzi. Zazwyczaj wywołują strach i panikę oraz chęć natychmiastowego pozbycia się ich z ogrodu. Zastanawiasz się, jakie gatunki węży występują w Polsce? Czy są one niebezpieczne dla człowieka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w poniższym artykule.

Czytaj artykuł 

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej - łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków. W programie pokazano, jak łatwo i szybko oraz niewielkim kosztem sprawić, żeby miejsce, w którym mieszkamy, stało się lepsze i bardziej przyjazne.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Sen ma ogromne znaczenie dla naszego organizmu, ponieważ wpływa na regenerację i umożliwia nam efektywne działanie. Dobry sen można zapewnić sobie, urządzając sypialnię w sposób komfortowy, funkcjonalny i estetyczny.

Czytaj artykuł 

Samsung wprowadził na rynek linię lodówek Bespoke, które dają użytkownikom niespotykaną dotąd możliwość personalizacji. Panele zewnętrzne lodówki dostępne są w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych, dzięki czemu możemy dopasować wygląd urządzenia do swoich indywidualnych preferencji. Teraz marka idzie o krok dalej i ogłasza konkurs, który wyłoni prawdziwe artystyczne talenty. Zaprojektuj swoją lodówkę Bespoke i wygraj nawet 5000 Euro.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.