Newsroom 02.09.2021

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. Zobaczcie, jak wygląda dom Beaty Kozidrak.

Czytaj artykuł 

Katalpa jest drzewem, które w ostatnich latach robi furorę nie tylko w wiejskich ogrodach, ale także na miejskich skwerach. Najwięcej uwagi przyciąga jej efektowna korona, która w rewelacyjny sposób uzupełnia pustą przestrzeń i, co najważniejsze, zapewnia bardzo dużo cienia. Chcesz zasadzić ją w swoim ogrodzie? Poznaj sposób jej uprawy oraz jej wymagania!

Czytaj artykuł 

Katarzyna Dowbor zaskarbiła sobie sympatię widzów, prowadząc program "Nasz Nowy Dom", w którym wraz z ekipą remontuje mieszkania potrzebujących rodzin. Robi to z sukcesem od 2013 roku. Co tydzień miliony Polaków śledzą metamorfozy domów i losy bohaterów programu. Nam pani Kasia zdradziła kulisy produkcji 17. sezonu „Naszego Nowego Domu” i opowiedziała, co zmieniło się w jej życiu, dzięki prowadzeniu programu.

Czytaj artykuł 

Podobnie jak nasze rodzime dęby, miłorząb dwuklapowy jest drzewem długowiecznym. Może żyć nawet 2000 lat, ale rekordowe okazy liczą sobie ponad 3,5 wieku!

Czytaj artykuł 

Wierzbę purpurową cenimy ze względu na walory dekoracyjne, ale również z racji na praktyczne zastosowanie w przemyśle wikliniarskim. Co o niej wiemy?

Czytaj artykuł 

Czczona w japońskim rytuale hanami, zachwycająca o każdej porze roku. Wiśnia piłkowana to cud natury w prawdziwie artystycznym wydaniu. 

Czytaj artykuł 

Magnolia parasolowata to efektowna roślina, które ozdobi Twój ogród wielkimi kwiatami i jeszcze większymi liśćmi. Poznaj najważniejsze warunki jej uprawy.  

Czytaj artykuł 

Kwiaty, liście, pokrój – dosłownie wszystko w tej roślinie zachwyca! Jak uprawiać magnolię pośrednią i jaka odmiana najpiękniej ozdobi Twój ogród?

Czytaj artykuł 

Ginnala z uwagi na szkarłatnoczerwone zabarwienie liści w okresie jesiennym nazywany bywa także klonem ognistym. Czy ładny wygląd to jedyna jego zaleta?

Czytaj artykuł 

Leszczyna pospolita to krzew znany głównie ze swych jadalnych owoców – orzechów lasowych. Jak wygląda uprawa leszczyny pospolitej? Gdzie można ją sadzić?

Czytaj artykuł 

Nazwa "acer campestre" prawdopodobnie wywodzi się z Włoch. Roślina ta była sadzona na terenie toskańskich winnic jako naturalna podpora. Jak się ją uprawia?

Czytaj artykuł 

Klon tatarski jest rośliną tolerancyjną, która może rosnąć w niemal każdych warunkach. Nie jest to jedyny powód, dla którego warto na nią postawić.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.