Newsroom 29.09.2021

Życie pracowników na budowie nie jest usłane różami. Wraz z kamerą obserwujemy perypetie ekip budowlanych i remontowych. Jak naprawdę wygląda ich praca i życie osobiste?

Czytaj artykuł 

Sebastian Kulis, autor Roślinnych Porad, w swojej książce "Ogród na cztery pory roku" zabiera nas w roczną podróż po swoim ogrodzie. W wywiadzie dla Deccorii wyjaśnia, co skłoniło go do napisania książki i jaką wiedzę dzięki niej zyskamy.

Czytaj artykuł 

Bananowiec jest egzotyczną rośliną, którą możesz bez problemu uprawiać w doniczce w domu oraz ogrodzie. Co ważne, nie jest bardzo wymagający. To wdzięczna roślina doniczkowa, która wzrasta bardzo szybko. Powinieneś jednak przestrzegać kilku zasad uprawy bananowca. Pielęgnacja jest niezwykle ważna, aby cieszyć się zdrową rośliną.

Czytaj artykuł 

Masz już dość plątaniny przewodów na podłodze? Zwoje kabli nie tylko zaburzają estetykę wnętrza, ale także sprzyjają gromadzeniu się kurzu. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak uporządkować kable w domu. Skorzystaj z naszych porad i ciesz się dobrze zorganizowaną przestrzenią!

Czytaj artykuł 

Już w czwartkowy wieczór czeka nas kolejne spotkanie z ekipą Naszego Nowego Domu oraz wyjątkowymi bohaterami odcinka!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.