Newsroom 01.10.2021

Zimowity, często mylone są z krokusami. Bliżej im jednak swoim pokrewieństwem do lilii niż do szafranu — pomimo zbliżonej budowy morfologicznej.

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Tuje to rośliny często uprawiane nie tylko na terenie ogrodów, lecz także na skwerach i w parkach. Najczęściej sadzone są wzdłuż ogrodzeń i po czasie tworzą gęste żywopłoty. Struktura gałęzi tych drzew pozwala na formowanie ich koron w niesamowite kształty. Wymaga to dużo pracy, ale efekty są imponujące. Dowiedz się, jak dbać o tuje.

Czytaj artykuł 

Aranżacja kącika biurowego w domu to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku osób pracujących zdalnie oraz właścicieli jednoosobowych firm, którzy na co dzień mierzą się z dużą ilością papierkowej roboty. Dowiedz się, jak urządzić miejsce do pracy sprzyjające koncentracji oraz co zrobić, by zawsze mieć porządek na biurku.

Czytaj artykuł 

Ogród zimowy, czyli oranżeria, to rozwiązanie pozwalające na „zamknięcie” lata we wnętrzu i cieszenie się pięknem roślin praktycznie przez cały rok. W tej zielonej przestrzeni możemy odpoczywać, uczyć się, a także… urządzić kącik do pracy zdalnej. Żeby konstrukcja dobrze spełniała swoją funkcję, musimy zadbać o jej stabilne osadzenie na fundamentach i skuteczną izolację. Jak to zrobić?

Czytaj artykuł 

Wraz z początkiem października 2021 roku Związek POiD, razem z Partnerami, rusza z nową kampanią społeczną „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Akcja będzie kładła duży nacisk na edukację proekologiczną Polaków w zakresie inwestycji budowlanych oraz inspirowała ich do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie czy remoncie domu. Realizacji celów inicjatywy posłużą wielokanałowe działania.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.