Newsroom 21.10.2021

Mole to niezwykle uciążliwe owady, które potrafią wyrządzić szkody w naszych produktach spożywczych i ubraniach. Istnieją jednak skuteczne sposoby, które pozwolą wam pozbyć się moli spożywczych i ubraniowych. W artykule wyjaśniamy, jak rozpoznać mole, skąd się biorą i jak je wytępić.

Czytaj artykuł 

Sezon grzewczy trwa, a to oznacza, że coraz częściej będziemy słyszeć w mediach o przypadkach podtrucia czadem. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych domowników. Wyjaśniamy, jak działa czujnik czadu, na jakiej wysokości go zamontować i jak uchronić się przed zatruciem.

Czytaj artykuł 

Miłośnicy natury, a w szczególności osoby, które mają duży ogród lub taras, uwielbiają przystrajać tę przestrzeń roślinami. A co, jeśli nastała już jesień i nie wszystkie okazy natury prezentują się tak pięknie i kolorowo jak latem? Na ratunek przychodzi wyjątkowe drzewko: cyprysik Lawsona Ivonne. Dowiedz się, jak wygląda ta górska choinka i poznaj tajniki jej uprawy. 

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Styl shabby chic to dobry wybór dla zwolenników ciepłych i przytulnych wnętrz. W artykule podpowiadamy, o czym warto pamiętać i czym się kierować podczas urządzania przestrzeni w takiej stylistyce.

Czytaj artykuł 

W 248. odcinku Naszego Nowego Domu Katarzyna Dowbor odwiedziła Skierbieszów – niewielką wieś położoną w województwie lubelskim. Pani Elżbieta od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością z powodu dziecięcego porażenia mózgowego. Z upływem lat jej stan się pogarsza, kobieta porusza się o kulach. Wraz z dziewiętnastoletnią córką Agnieszką mieszkały w domu, który od lat wymagał remontu. Śmierć męża pani Eli, taty Agnieszki, przerwała wszystkie plany rodziny.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.