Newsroom 09.11.2021

Trudno się dziwić, że to właśnie peperomia (pieprzówka) tak często wybierana jest w pierwszej kolejności na dekoracje domów i mieszkań. Zobacz, jak wiele wersji ma peperomia i dowiedz się, jak ją uprawiać, by wydobyć z niej to, co najpiękniejsze.

Czytaj artykuł 

Listopad to czas wykopywania kwiatów, grabienia liści, nawożenia, okrywania roślin ozdobnych przed zimą oraz porządków ogrodniczych. Zastanawiasz się od czego zacząć prace w ogrodzie w listopadzie? Sprawdź nasz poradnik! 

Czytaj artykuł 

Dom na przedmieściach położony w cichej, malowniczej okolicy to marzenie większości osób zmęczonych życiem w ciągłym biegu i zgiełkiem zatłoczonych ulic. Ty również zaliczasz się do tego szerokiego grona? Chcesz przeprowadzić się do domu otoczonego wolną przestrzenią i zielenią? Sprawdź, jak urządzić go funkcjonalnie i z pomysłem!

Czytaj artykuł 

Młodzi projektanci i architekci z całej Polski wzięli udział w III edycji międzynarodowego konkursu designu – Roca One Day Design Challenge. Tym razem, z uwagi na pandemię koronawirusa, został on zrealizowany w formule online. Uczestnicy stanęli przed wyzwaniem zaprojektowania innowacyjnej przestrzeni łazienkowej, a poziom przygotowanych przez nich prac był bardzo wysoki. Jakie projekty okazały się najlepsze?

Czytaj artykuł 

Budowa domu jak najniższym kosztem to nie zawsze najlepsze rozwiązanie. Często jest to oszczędność tylko pozorna. W perspektywie kilkudziesięciu lat eksploatacji budynku może okazać się, że wydatki na jego użytkowanie, ze względu na zastosowanie na początku niższej klasy materiałów oraz niewystarczającej izolacji termicznej, są bardzo wysokie. Taki problem nie występuje w przypadku domów pasywnych, które są niemal samowystarczalne energetycznie. Czym się one wyróżniają i czy warto w nie zainwestować?

Czytaj artykuł 

Sposób wystroju kuchni jest jednym z najważniejszych wyzwań w urządzaniu domu. To tutaj koncentruje się ważna część życia rodzinnego, a nierzadko też towarzyskiego. Jaką koncepcję aranżacji wybrać? Czy postawić na harmonijnie połączenie, a może ożywczy kontrast? Oto kilka stylowych inspiracji na nietuzinkowy wystrój kuchni od Tikkurila.

Czytaj artykuł 

Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel mieszkają w stylowo urządzonym domu, w którym dominuje jasna kolorystyka oraz przytulny klimat. Zobaczcie, jak wygląda dom gwiazdy serialu „M jak miłość”.

Czytaj artykuł 

Na co dzień sama zajmuje się aranżowaniem wnętrz i remontami – z powodzeniem prowadzi popularny program telewizyjny "Nasz Nowy Dom" poświęcony odnawianiu domów Polaków. Jak wygląda - siódmym już z kolei! – dom Katarzyny Dowbor?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.