Newsroom 12.11.2021

Małgorzata Socha to popularna polska aktorka, często pojawiająca się w produkcjach telewizyjnych, teatralnych i kinowych. Gwiazda na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia ze swojego domu. Kadry zdradzają, że Małgosia lubi jasne barwy i klasyczny styl. Jest tu elegancko, ale zarazem bardzo przytulnie. Podwarszawska nieruchomość należąca do gwiazdy, warta jest blisko 2 miliony złotych.

Czytaj artykuł 

Robaki w domu to zmora wielu z nas. Wiele insektów poszukuje schronienia w naszych mieszkaniach. Ciepło, wilgoć i łatwy dostęp do pożywienia to dla nich wymarzone warunki. Oto najczęściej spotykane robaki w domu. Dowiedz się, jak je rozpoznawać i jak się ich pozbyć.

Czytaj artykuł 

Anna Mucha może pochwalić się naprawdę pięknym i luksusowym mieszkaniem. Gwiazda polskich seriali, wraz ze swoim partnerem - Grzegorzem Wonsem i dwójką dzieci:  Stefanią i Teodorem, mieszka w pięknej, zabytkowej kamienicy w Warszawie.

Czytaj artykuł 

Symbole na metkach to wskazówki ułatwiające pranie i suszenie ubrań. Znajomość tych oznaczeń umożliwia zachowanie odzieży w dobrym stanie na długi czas. Niewłaściwe czyszczenie często powoduje, że tkaniny kurczą się lub niszczą. Jak czytać symbole na metkach odzieżowych? Wyjaśniamy! 

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Jesień to pora roku, podczas której chętniej spędzamy czas w domu. Zadbaj o to, by w twoim otoczeniu było ciepło i przytulnie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.