Newsroom 24.11.2021

Juka domowa jest jedną z najbardziej popularnych roślin doniczkowych. Cechuje się niewielkimi wymaganiami pielęgnacyjnymi i egzotycznym wyglądem. Podpowiadamy, jak uprawiać jukę, by pięknie rosła i co zrobić, by uchronić ją przed chorobami.

Czytaj artykuł 

Storczyki to rośliny bardzo wymagające w uprawie. Jeśli zapewnimy im odpowiednią pielęgnację, odwdzięczą się nam pięknym kwitnieniem. Mimo starań czasami jednak rośliny te zaczynają marnieć, a ich piękne kwiaty opadają. Im wcześniej rozpoznamy chorobę po objawach i wdrożymy leczenie, tym większa szansa na ich odratowanie.

Czytaj artykuł 

Storczyki uznawane są za jedne z najpiękniejszych roślin domowych. Nietypowe kwiaty i okazałe liście sprawiają, że stanowią niewątpliwą ozdobę każdego mieszkania. Niestety, egzotyczne piękności należą do dosyć wrażliwych roślin. Wszelkie błędy w uprawie storczyka dotkliwie obijają się na jego wyglądzie. Sprawdź, dlaczego liście storczyka żółkną.

Czytaj artykuł 

Storczyki to uwielbiane przez wszystkich rośliny o przepięknych kwiatach. Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę na ich temat!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.