Newsroom 03.12.2021

Dlaczego na kubkach i termosach pojawia się ciemny osad z herbaty? Wyjaśniamy, czy jest szkodliwy i jak się go pozbyć domowymi sposobami. 

Czytaj artykuł 

Zbliża się jedno z najważniejszych świąt celebrowanych w tradycji chrześcijańskiej. Zwyczaje i rytuały, które mu towarzyszą, najpełniej ukazują różnorodność kultur poszczególnych krajów. Jesteście ciekawi, jak wyglądają obchody Bożego Narodzenia w innych krajach? Zapraszamy was w podróż po świątecznej mapie świata.

Czytaj artykuł 

Wielu z nas na ten moment czekało cały rok! Nareszcie możemy rozpocząć przygotowywanie bożonarodzeniowych dekoracji i wczuć się w klimat nadchodzących świąt. Poznajcie nasze propozycje modnych dekoracji na Boże Narodzenie.

Czytaj artykuł 

Jak co roku, w wyjątkowym przedświątecznym czasie, ekipa „Naszego Nowego Domu” spotyka się z rodzinami, których życie zmieniło się na lepsze właśnie dzięki programowi.

Czytaj artykuł 

Komnata małej księżniczki, gniazdko dla poszukiwacza przygód czy może oaza pośrodku dżungli? Zobaczcie, jak wyglądają pokoje dzieci polskich gwiazd!

Czytaj artykuł 

Zieleń doniczkowa cierpi najczęściej z powodów błędów pielęgnacyjnych, popełnianych przez jej właścicieli. Co robić, jeśli przelejmy rośliny i zaczną one gnić? W jaki sposób je odratować?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.