Newsroom 28.12.2021

Difenbachia to piękna roślina, pochodząca z terenów tropikalnych. W polskich domach często uprawiana jako doniczkowa. Niestety za urodą tego gatunku idzie także jego toksyczność. Bywa też trudna w uprawie. Dlatego właśnie poleca się ją bardziej wprawionym, a przede wszystkim odważnym ogrodnikom.

Czytaj artykuł 

Stefanotis bukietowy to pięknie pachnąca roślina domowa pochodząca z Madagaskaru. Jakie warunki musisz jej zapewnić, aby prawidłowo się rozwijała i ponownie zakwitł?

Czytaj artykuł 

Gdy temperatura spadnie o kilka stopni, myszy zaczynają szukać bezpiecznego schronienia pod dachami naszych domów. Jak się ich pozbyć? Sprawdzonych sposobów jest kilka.

Czytaj artykuł 

Przy rosnących cenach mieszkań niezaadaptowane poddasza wciąż stanowią okazję dla inwestorów. Kosztują dużo mniej niż zwykłe lokale, a można je wynająć po niemal takiej samej cenie, co standardowe mieszkanie. Zagospodarowanie strychu jest również doskonałym sposobem na zwiększenie metrażu użytkowego – to jedna z najczęstszych zmian dokonywanych w domach. Polacy żywo interesują się tematem. Ile może kosztować takie przedsięwzięcie?

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Drzwi wewnętrzne do mieszkania to element wyposażenia, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Stając przed koniecznością ich montażu lub wymiany, możemy skorzystać z naprawdę szerokiej oferty pozwalającej dobrać ich wygląd do własnych upodobań.

Czytaj artykuł 

Blanka Lipińska pochwaliła się zdjęciami nowego apartamentu urządzonego w całości w ciemnych barwach. Wnętrze to nie spodobało się jej fanom, a pod zdjęciami pojawiła się lawina nieprzychylnych komentarzy. Zobaczcie, jak wygląda mroczny apartament celebrytki!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.