Newsroom 29.12.2021

Gdy pada śnieg i chwyta mróz, ptaki mają mniejszą możliwość zdobywania pożywienia. Naturalnym odruchem jest podarowanie im przestrzeni, w której można im choć trochę ułatwić przetrwanie zimy. W tym celu można kupić gotowy karmnik dla tych skrzydlatych przyjaciół, albo... wykonać go własnoręcznie. Przeczytaj artykuł i… zrób go sam! 

Czytaj artykuł 

Skoczogonki to szkodniki, które pojawiają się w kwiatach doniczkowych i są trudne do wytępienia. Sprawdź, jak walczyć z nimi za pomocą domowych metod.

Czytaj artykuł 

Czarnuszka damasceńska jest łatwą w uprawie roślina jednoroczną. Jej subtelny wygląd jest ozdobą ogrodu. Nasiona mają bardzo dużo właściwości prozdrowotnych. Jak uprawiać czarnuszkę?

Czytaj artykuł 

Anna i Grzegorz Bardowscy znani szerszej publiczności z programu "Rolnik szuka żony" chętnie dzielą się z fanami tym, co dzieje się w ich życiu. Zobaczcie, jak mieszkają i jak spędzili święta sławni rolnicy.

Czytaj artykuł 

Skurczona bluzka, sweter, spodnie - chyba każdy z nas choć raz był w takiej sytuacji. Próbujesz na siebie założyć świeżo uprane i wysuszone ubranie… a ono okazuje się za małe o rozmiar, a nawet dwa. Wydawałoby się, że nie da się go już odratować – pozostaje oddać je młodszemu rodzeństwu lub wyrzucić. Na szczęście istnieją proste (choć czasem niekonwencjonalne) sposoby, aby przywrócić skurczonej odzieży jej pierwotny kształt.

Czytaj artykuł 

Znana polska projektantka i celebrytka Joanna Przetakiewicz słynie z zamiłowania do luksusu. Zobaczcie, jak wygląda jej dom i dekoracje świąteczne.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.