Newsroom 03.01.2022

Zima to niełatwy czas dla roślin doniczkowych, dlatego w styczniu należy szczególnie o nie zadbać. Pielęgnacja domowych kwiatów w tym okresie wygląda nieco inaczej niż w pozostałych porach roku. Podpowiadamy, co robić, aby rośliny przetrwały zimę i pozostały w dobrej kondycji! 

Czytaj artykuł 

Zlew ciągle się zatyka, woda nie chce odpływać, a z rury wydobywa się nieprzyjemny zapach? To najczęstsza usterka domowa. Aby uporać się z tym problemem, wcale nie potrzebujesz drogich, chemicznych środków. Przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się, jak odetkać zatkpchany zlew, udrożnić rury i oszczędzić na hydrauliku.

Czytaj artykuł 

Maranta to niewielka roślina doniczkowa o przepięknych liściach, dorastająca maksymalnie do 25 cm wysokości. Jej nazwa pochodzi od znanego w świecie botaniki Bartolomea Marantiego– twórcy systematyki roślin. Wyjaśniamy, jak właściwie pielęgnować marantę i walczyć z chorobami liści.

Czytaj artykuł 

Pomarańcza bergamotka, z łac. Citrus bergaminum, jest bardzo często spotykana także pod nazwą bergamotka lub bergamota. To niezwykle egzotyczne drzewo doceniło tysiące ogrodników, którzy z powodzeniem uprawiają roślinę w swoich szklarniach i oranżeriach. Przy odpowiedniej pielęgnacji i zapewnieniu dogodnych warunków, nic nie stoi na przeszkodzie, aby bergamotka stanowiła ozdobę w twoim domu.

Czytaj artykuł 

Każdy z nas marzy o życiu w szczęściu i zdrowiu. Według ludowych przesądów, często na własne życzenie sprowadzamy, do swoich domów straszliwego pecha. Przedstawiamy listę 11 rzeczy, których lepiej nie trzymać w mieszkaniu — grożą pasmem niekończących się niepowodzeń. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.