Newsroom 16.05.2022

Drożdże są powszechnie stosowane nie tylko w kuchni, ale również w ogrodzie. Preparaty przygotowane na ich bazie przydadzą się do pielęgnacji terenów zielonych. Opryski z drożdży można stosować podczas uprawy wielu odmian warzyw. Szczególnie sprawdzą się w przypadku pomidorów i ogórków. Dowiedz się, jak wykonać taki oprysk i dlaczego warto! 

Czytaj artykuł 

Każdy ogród wygląda pięknie, jeśli jest zadbany. Na szczęście możesz dobrać do niego takie rośliny, o które będziesz w stanie się zatroszczyć. Warto zachować w nich piętrowość i warstwowość, ponieważ wtedy zwiększasz różnorodność przestrzeni, która staje się wyraźnie ciekawsza. Najtrudniej dobrać niskie rośliny, dzięki którym uzyskuje się doskonały efekt wykończenia.

Czytaj artykuł 

W naturze najczęściej koty polują na myszy. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Niekiedy także kot przynosi do domu zabite lub wciąż żywe myszy. Jak oduczyć kota zabijania myszy? Dlaczego kot tak chętnie poluje na myszy? Czy domowy kot powinien jeść myszy? Czy koty jedzą myszy ze względu na ich smak? Czy każda karma odpowiednio nawadnia organizm kota? Jak ulżyć kotu podczas upału? A może zastanawiasz się, po co kotu wąsy? Czytaj dalej!

Czytaj artykuł 

Powojnik, nazywany również clematisem, to ozdobne i bardzo popularne w naszym kraju pnącze, które w okresie wiosenno-letnim zakwita i obsypuje się mnóstwem kolorowych kwiatów. Podpowiadamy, jak uprawiać powojnik w ogrodzie, by prezentował się jak najlepiej.

Czytaj artykuł 

Fytoftoroza to podstępna choroba grzybowa, której objawy widać najczęściej dopiero wtedy, gdy roślina jest już nie do uratowania. Liście brązowieją i usychają, a po ścięciu widać zgniliznę w pniu i na korzeniach. Czy można sobie z nią poradzić? Zobacz, jak walczyć z fytoftorozą. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.