Newsroom 13.10.2022

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, co skłania nas do wizyt na cmentarzach, uporządkowania grobów, wymiany zniczy oraz stroików kwiatowych. Okazuje się, że samodzielne wykonanie wiązanki to nie jest nic trudnego, a pozwala sporo zaoszczędzić. Sprawdźcie, jak zrobić stroik na grób krok po kroku.

Czytaj artykuł 

Orzech włoski ma dużo wartościowych składników odżywczych i dla wielu osób jest smaczną przekąską lub dodatkiem do potraw. Trwająca jesień to najlepszy czas na zbiory, ale chcąc się cieszyć smakiem orzechów przez cały rok, musimy wiedzieć, jak suszyć i przechowywać orzechy włoskie, aby nie zalęgały się w nich robaki, ani nie atakowała ich pleśń. Podpowiadamy, jak to zrobić i o czym trzeba pamiętać po tegorocznych zbiorach.

Czytaj artykuł 

Rosnące ceny prądu, a wraz z nimi rachunki za energię elektryczną, wpływają nie tylko na przedsiębiorców, ale także na budżety gospodarstw domowych. Jednym z rozwiązań, które może pomóc zmniejszyć koszty w domu, jest inwestycja w odnawialne źródła energii, a przede wszystkim w panele solarne. Sprawdź, czy można założyć fotowoltaikę na balkonie, ile to kosztuje i czy się opłaca.

Czytaj artykuł 

Najpiękniejsze ogrody zachwycają przez cały rok. Ich ozdobą są nie tylko kwiaty, ale też rośliny zimozielone, które dekorują podwórko liśćmi w różnorodnych odcieniach zieleni. Jeśli chcesz cieszyć się żywym ogrodem o każdej porze roku, sprawdź, jakie rośliny warto posadzić. 

Czytaj artykuł 

Obornik koński to jeden z naturalnych sposobów na wsparcie roślin ogrodowych. Czy bez użycia chemii da się osiągnąć wysokiej jakości uprawę? Kiedy obornik będzie dobrym wyborem? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!

Czytaj artykuł 

Niedługo rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany dachu pokrytego eternitem. Dzięki nowemu programowi w ramach Krajowego Planu Odbudowy będzie można nie tylko usunąć wyroby, które zawierają azbest z budynków przeznaczonych do produkcji rolniczej, lecz także zastąpić je nowym pokryciem dachowym. Aby otrzymać dofinansowanie, konieczne jest złożenie wniosku. Gdzie i do kiedy można go złożyć? Na jaką kwotę dotacji można liczyć? Sprawdź!

Czytaj artykuł 

Pani Kasi samotnie wychowuje troje dzieci: Paulę, Hanię i Antosia. Po nieudanych związkach zamieszkała z mamą, która za oszczędności życia wyremontowała ich stary rodzinny dom w mazowieckiej wsi Dębowce.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.