Newsroom 21.10.2022

Ten niepozorny kwiat doniczkowy stał się ostatnio bardzo popularny, dawniej można go było spotkać na szkolnym lub babcinym parapecie, teraz triumfalnie powraca. Na co uważać podczas uprawy pieniążka? Poznaj zasady prawidłowej pielęgnacji pilei.

Czytaj artykuł 

Ten sezon grzewczy jest dla wielu osób dużym wyzwaniem z powodu rosnących stale cen. Każdy stara się zaoszczędzić w taki sposób, aby równocześnie nie stracić komfortu cieplnego i nie marznąć przez całą zimę. Podpowiadamy, jak ustawić piec gazowy ekonomicznie i co jest najważniejsze podczas sterowania nim.

Czytaj artykuł 

Ceny zniczy w tym roku poszły mocno w górę. Dlatego, zanim dokonamy zakupu, warto zorientować się, jaka opcja jest najbardziej opłacalna. Olejowe, na baterie czy solarne? Podpowiadamy, jakie znicze kupić przed dniem Wszystkich Świętych w 2022 roku, by paliły się jak najdłużej.

Czytaj artykuł 

Piękny, soczyście zielony trawnik to ozdoba każdego ogrodu i działki. Zdarza się jednak, że jego stan pozostawia sporo do życzenia. Wśród wielu zabiegów pielęgnacyjnych pozwalających na piękny wzrost i kolor trawy znajduje się mulczowanie. Na czym polega ten zabieg? Jak często mulczować trawnik i jak to robić poprawnie? Wyjaśniamy.

Czytaj artykuł 

Posiadłość znajduje się na wzgórzu Los Feliz niedaleko Los Angeles. Z okna rozciąga się piękny widok na pobliską okolicę domków. Jednak po wydarzeniach z 8 sierpnia 1969 roku nikt nie chciał zamieszkać w tym domu!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.