Tematy na czasie

Soczyście zielony i bujnie przystrzyżony trawnik w ogrodzie to marzenie wielu z nas. Zadbana przestrzeń to idealne miejsce do zabawy i relaksu w przydomowej przestrzeni. Aby jednak efekt był naprawdę imponujący, a zieleń trawy utrzymywała się przez wiele lat, proces zakładania murawy należy przeprowadzić z należytą starannością. Podpowiadamy, jak prawidłowo założyć trawnik w ogrodzie.

Czytaj artykuł 

Wiosna to najpiękniejsza i zarazem najpracowitsza pora roku dla każdego ogrodnika. To czas porządków po zimie i przygotowania do nowego okresu wegetacji. Cięcie krzewów, sadzenie żywopłotu, pielęgnacja trawnika — to tylko część prac, jakie należy wykonać. Podpowiadamy, jak zadbać o ogród na wiosnę. Rozpoczynający się nowy sezon w naszych ogrodach jest idealnym momentem na przywrócenie mu dobrego wyglądu po zimie. Oprócz prac porządkowych i pielęgnacyjnych warto zaplanować także nowe nasadzenia, uatrakcyjniające rabaty w ogrodzie.

Wraz z naszymi ekspertami przygotowaliśmy dla Was garść poradników i inspiracji, dzięki którym Wasz ogród będzie wyglądał zachwycająco.

Mamy nadzieję, że z naszym poradnikiem wiosenne prace ogrodowe będą zdecydowanie prostsze, a czas poświęcony pielęgnacji roślin upłynie wam spokojnie i przyjemnie.

Obfitych plonów i jak najmniej chwastów

Zespół Deccoria.pl

Czytaj artykuł 

Zbliża się Wielkanoc. Już teraz warto pomyśleć o ozdobach, dzięki którym w naszych domach zapanuje radosna, świąteczna atmosfera. Tulipany, zajączki, kolorowe wianki, a może nietypowy stroik? Zobacz pomysły naszych Użytkowników na ciekawe dekoracje wielkanocne! Przed każdymi świętami w sklepach budowlanych i artystycznych pojawiają się setki gotowych ozdób, a kolorowe magazyny z instruktażami pełne są „niemal” gotowych produktów. Mimo to chciałybyśmy was zachęcić do przygotowania własnych dekoracji. Takich, które nie tylko będą cieszyć oko, ale również takie, które możesz przygotować razem z dziećmi. Wspólne majsterkowanie to fantastyczny pomysł na spędzenie weekendu!

Czytaj artykuł 

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji Polsat, w którym widzowie będą mogli zobaczyć, jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów.

Nowe odcinki w każdy czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Bądź na bieżąco z odcinkami swojego ulubionego programu! "Nasz Nowy Dom" oglądaj w PolsatGo »

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.