Aranżacja: Dekoracje

Świąteczne wnętrza w My Sweet Dreaming Home

Autor: MyDreamingHome Kategoria: Dekoracje Dodano: 2017-12-11, 20:09

Tego roku w naszych wnętrzach zagościła biel muśnięta nieco industrialną surowością i ciepłem skandynawskiego drewna. Nie mogłam pohamować się i w ujęciu świątecznym wykorzystałam uwielbianego eukaliptusa, który w połączeniu ze świerkiem stworzył bardzo zgrabny duet.
Zapraszam w Nasze świąteczne progi. Więcej na blogu www.mysweetdreaminghome.com

REKLAMA

22 zdjęcia w aranżacji "Świąteczne wnętrza w My Sweet Dreaming Home"

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (5)

77aga

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

krynia9

Uwielbiam Twoje wnętrza . Świąteczne wydanie jest wyjątkowe :-) U mnie też już choinka, prezenty popakowane (*czyt.jeszcze nigdy tak szybko nie miałam kupionych a co dopiero zapakowane :-) ) Pozdrawiam również T

REKLAMA
Użytkownik deccoria

pieknie ubrany dom na swieta

teri

Bardzo mi sie podoba...

ipcio

Pięknie...!

Inne z tej kategorii

Ostatnio ocenili

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do aranżacji "Świąteczne wnętrza w My Sweet Dreaming Home"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń aranżację

Czy na pewno chcesz usunąć aranżację "Świąteczne wnętrza w My Sweet Dreaming Home"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.