FAQ

O serwisie Deccoria.pl

Czym jest Deccoria?

Deccoria.pl to serwis społecznościowy poświęcony projektowaniu i aranżacji wnętrz oraz ogrodów. Skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się tematyką architektury wnętrz lub są właśnie na etapie urządzania swoich czterech kątów. Znajdziesz tu największą w Polsce bazę zdjęć domów i mieszkań Polaków. Dzięki naszym poradnikom i podpowiedziom użytkowników przekonasz się, że projektowanie wnętrz może być proste i przyjemne.

Szukasz pomysłów na urządzenie mieszkania? Obejrzyj zdjęcia i znajdź najlepsze inspiracje dla salonu, kuchni, łazienki, sypialni i przedpokoju. Interesujące aranżacje zapisuj na później w folderach z inspiracjami. A może sam chcesz pochwalić się wystrojem mieszkania? Utwórz aranżację i pokaż innym, jak mieszkasz. Inspirujące aranżacje wnętrz i dekoracje pasujące do każdego pomieszczenia.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Czy korzystanie z Deccoria jest płatne?

Dostęp do treści i funkcjonalności oferowanych przez Deccoria.pl jest bezpłatny. Poza profilami prywatnymi, w serwisie funkcjonują również konta partnerskie, przeznaczone dla przedsiębiorców i twórców, chcących zareklamować swoją działalność. Każdy użytkownik może założyć nieodpłatnie zwykły profil partnera i w jego ramach dodawać aranżacje oraz uczestniczyć w wątkach na forum. Profil partnera można poszerzyć o dodatkowe funkcjonalności.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jestem blogerem, jak zareklamować się na Deccoria?

Jeżeli prowadzisz bloga o tematyce wnętrzarskiej, ogrodowej lub DIY i chciałbyś zaprezentować swoją działalność, lub pochwalić się swoimi pomysłami, zachęcamy cię, abyś założył konto partnerskie, ze specjalizacją „bloger”. Dzięki niemu będziesz mógł dodawać aranżacje oraz uczestniczyć w wątkach na forum. Pod wgrywanymi zdjęciami będziesz mógł zamieścić adresy stron z twoimi wpisami lub produktami. Twoje zdjęcia będą promowane w artykułach redakcyjnych Deccoria.pl, na profilu Deccoria.pl na Facebooku oraz w obszarze „Wasza Interia” na stronie głównej portalu Interia.pl. W razie potrzeby, konto partnerskie można poszerzyć o dodatkowe funkcjonalności.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Tworzę rękodzieło, jak reklamować się na Deccoria?

Jeżeli zajmujesz się rękodziełem i chciałbyś pokazywać i sprzedawać swoje produkty na Deccoria.pl, zachęcamy cię, abyś założył konto partnerskie, ze specjalizacją „wzornictwo”. Dzięki niemu będziesz mógł dodawać galerie zdjęć swoich wyrobów oraz uczestniczyć w wątkach na forum. Pod wgrywanymi zdjęciami będziesz mógł zamieścić adresy stron z twoimi produktami. Twoje zdjęcia będą promowane w artykułach redakcyjnych Deccoria.pl, na profilu Deccoria.pl na Facebooku oraz w obszarze „Wasza Interia” na stronie głównej portalu Interia.pl. W razie potrzeby, konto partnerskie można poszerzyć o dodatkowe opcje.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jestem przedsiębiorcą, jak zareklamować się na Deccoria.pl?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność związaną z aranżacją i wyposażeniem wnętrz oraz ogrodów, zachęcamy cię, abyś założył konto partnerskie, ze specjalizacją opisującą twoje usługi. Dzięki niemu będziesz mógł dodawać galerie zdjęć swoich produktów oraz uczestniczyć w wątkach na forum. Pod wgrywanymi zdjęciami będziesz mógł zamieścić adresy stron z twoimi realizacjami lub produktami. Twoje zdjęcia będą promowane w artykułach redakcyjnych Deccoria.pl, na profilu Deccoria.pl na Facebooku oraz w obszarze „Wasza Interia” na stronie głównej portalu Interia.pl. W razie potrzeby, konto partnerskie można poszerzyć o dodatkowe opcje.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi niestandardowymi działaniami promocyjnymi w serwisie Deccoria.pl, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Czy mogę kopiować treści z Deccoria.pl i rozpowszechniać je gdzieś indziej?

Każdemu użytkownikowi serwisu Deccoria.pl przysługuje prawo do wykorzystywania udostępnianych w nim treści tylko i wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku osobistego. Zapisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku mają w tym zakresie zastosowanie. Kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucja, przekazywanie, wyświetlanie, przesyłanie, przedrukowanie, sublicencjonowanie, tworzenie zbiorczych prac z treści i materiałów oznaczonych jako pochodzące od Deccoria.pl lub Interia.pl nie jest dopuszczalne — chyba że na podstawie odpowiedniego upoważnienia udzielonego przez podmiot uprawniony.

Jeżeli spodobały ci się treści zamieszczone w serwisie Deccoria.pl, zachęcamy do rozpowszechniania ich za pomocą funkcji dostępnych w serwisie: poprzez udostępnianie linka na Facebooku lub w wiadomości mailowej.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Profil użytkownika

Jak założyć konto?

Utworzenie konta w Deccoria.pl jest szybkie, proste i darmowe Zarejestruj się!

Jeśli korzystasz z serwisu Deccoria.pl za pośrednictwem przeglądarki na komputerze stacjonarnym: Aby założyć konto prywatne, kliknij przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ” widoczny w prawym górnym rogu serwisu. Wybierz opcję „Konto prywatne”, klikając w przycisk “DOŁĄCZ DO NAS TERAZ”. Uzupełnij wymagane dane (login, hasło, adres e-mail), przepisz kod autoryzacyjny, zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk “Załóż konto” u dołu strony.

Jeśli korzystasz z serwisu Deccoria.pl za pośrednictwem przeglądarki na urządzeniu mobilnym: Aby założyć konto prywatne, kliknij ikonkę „ludzika”, widoczną w prawym górnym rogu strony. Kliknij w przycisk “Zarejestruj się”, a następnie wybierz opcję „Konto prywatne”, klikając przycisk “DOŁĄCZ DO NAS TERAZ”. Uzupełnij wymagane dane (login, hasło, adres e-mail), przepisz kod autoryzacyjny, zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk “Załóż konto” u dołu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Zapomniałem hasła, co robić?

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, skorzystaj z formularza przypominania hasła. W polach formularza podaj adres e-mail, na który zostało założone konto oraz przepisz kod autoryzacyjny. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z dalszymi instrukcjami. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, upewnij się, że nie wpadła ona do folderu „SPAM” w skrzynce pocztowej oraz wprowadziłeś poprawne dane. Formularz przypominania hasła „Nie pamiętam hasła” znajdziesz, klikając w „MOJE KONTO” widoczne w prawym górnym rogu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak zmienić hasło?

Hasło można zmienić w „Edycji profilu” - opcji, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce “Profil”, kliknij w przycisk “Zmień hasło”. Na adres mailowy, na który założono konto, zostanie wysłana wiadomość z dalszą instrukcją postępowania. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, upewnij się, że wprowadziłeś poprawne dane.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wgrać awatar?

Awatar można dodać w „Edycji profilu” - opcji, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce „Profil” kliknij w przycisk “WGRAJ AWATAR”. Wybierz zdjęcie, które chcesz zamieścić, a następnie przytnij je lub obróć. Zapisz obrazek i kliknij u dołu strony w przycisk “ZAPISZ ZMIANY”.

Awatar można dodać również bezpośrednio z profilu użytkownika (opcja „Mój profil”), po najechaniu kursorem myszki na awatar.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować awatar?

Wygląd awatara można zmieniać w “Edycji profilu” - opcji, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce „Profil” kliknij w przycisk “EDYTUJ AWATAR”. W ten sposób możesz przyciąć zdjęcie lub obrócić je. Zapisz obrazek i kliknij u dołu strony w przycisk “ZAPISZ ZMIANY”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać zdjęcie w tle?

Zdjęcie w tle profilu można dodać w „Edycji profilu” - opcji, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij w miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce „Profil” kliknij w przycisk “WGRAJ ZDJĘCIE W TLE”. Wybierz zdjęcie, które chcesz zamieścić, a następnie przytnij je lub obróć. Zapisz obrazek i kliknij u dołu strony przycisk “ZAPISZ ZMIANY”.

Pamiętaj, że rozmiar zdjęcie w tle nie może być mniejszy niż 1220px szerokości i 400px wysokości.

Zdjęcie w tle można dodać również bezpośrednio z profilu użytkownika (opcja „Mój profil”), po najechaniu kursorem myszki na zaślepkę zdjęcia w tle.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak zmienić zdjęcie w tle?

Aby zmienić zdjęcie w tle, wejdź w „Edycję profilu” - opcję dostępną dla zalogowanych użytkowników. Kliknij w miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce “Profil”, przy zdjęciu w tle kliknij w przycisk “WGRAJ NOWE”. Wybierz zdjęcie, które chcesz zamieścić, a następnie przytnij je lub obróć. Zapisz obrazek i kliknij u dołu strony przycisk “ZAPISZ ZMIANY”. Pamiętaj, że rozmiar zdjęcie w tle nie może być mniejszy niż 1220px szerokości i 400px wysokości.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak usunąć zdjęcie w tle?

Aby usunąć zdjęcie w tle, wejdź w „Edycję profilu” - opcję dostępną dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce „Profil” przy zdjęciu w tle kliknij w przycisk “USUŃ”. U dołu strony kliknij w przycisk “ZAPISZ ZMIANY”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać adres www?

Aby dodać adres WWW prowadzący do twojej strony lub bloga, wejdź w „Edycję profilu” - opcję dostępną dla zalogowanych użytkowników. Kliknij w miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. Wybierz przycisk “DODAJ ADRES WWW”, wpisz adres i kliknij przycisk “ZAPISZ ZMIANY” u dołu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać adres profilu na Facebooku?

Aby dodać adres profilu na Facebooku, wejdź w „Edycję profilu” - opcję dostępną dla zalogowanych użytkowników. Kliknij w miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce “Profil” wybierz przycisk “DODAJ ADRES PROFILU NA FACEBOOKU”, wpisz adres prowadzący do twojego profilu Facebook i kliknij przycisk “ZAPISZ ZMIANY” u dołu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać adres profilu na Instagramie?

Aby dodać adres profilu na Instagramie, wejdź w „Edycję profilu” - opcję dostępną dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce „Profil” wybierz przycisk “DODAJ ADRES PROFILU NA INSTAGRAMIE”, wpisz adres prowadzący do twojego profilu Instagram i kliknij przycisk “ZAPISZ ZMIANY” u dołu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać województwo?

Dodając województwo ułatwiasz innym użytkownikom znalezienie twojego profilu.

Aby dodać województwo, wejdź w “Edycję profilu” - opcję, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. W zakładce „Profil” w “DODAJ WOJEWÓDZTWO”, wybierz właściwe województwo z listy i kliknij w przycisk “ZAPISZ ZMIANY” u dołu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak sprawdzić, jak mój profil widzą inni użytkownicy?

Jeśli chcesz sprawdzić jak twój profil widzą inni użytkownicy, kliknij miniaturkę swojego awatara i nazwę konta, widoczne w prawym górnym rogu strony i wybierz opcję „Widok profilu”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak usunąć profil?

Usunięcie profilu usuwa kompletny profil wraz z utworzonymi aranżacjami, zapisanymi inspiracjami, dodanymi komentarzami i innymi opublikowanymi treściami. Tej operacji nie można cofnąć. Aby usunąć profil, wejdź w „Edycję profilu” - opcję dostępną dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony. Wybierz przycisk “USUŃ PROFIL”, podaj adres e-mail, na który zostało założone konto oraz podaj powód usunięcia profilu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak przejrzeć historię profilu?

Jeśli chcesz wrócić do wcześniej przeglądanych aranżacji, inspiracji, filmów lub profili, sprawdź historię ostatnio oglądanych treści. Kliknij miniaturkę swojego awatara i nazwę konta, widoczne w prawym górnym rogu strony, a następnie wybierz z listy opcję „Historia”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Powiadomienia

Skąd będę wiedzieć, że ktoś napisał komentarz pod moimi treściami, zaczął mnie obserwować, dodał ocenę?

Inni użytkownicy mogą oceniać, komentować i dodawać do ulubionych twój profil, dodane filmy, zdjęcia i aranżacje oraz utworzone foldery z inspiracjami. O każdej z tych aktywności będziesz informowany drogą mailową oraz w kontenerze powiadomień, widocznym w prawym górnym rogu strony, obok miniaturki awatara i nazwy twojego konta. Po kliknięciu ikonę „dzwoneczka” otrzymasz listę ostatnich powiadomień. Preferencje powiadomień możesz ustawić w zakładce „Powiadomienia” w „Edycji profilu”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Skąd będę wiedzieć o aktywności profilu, który dodałem do ulubionych?

Jeśli dodasz profil innego użytkownika do ulubionych, będziesz powiadamiany o jego aktywności: dodaniu nowej aranżacji, utworzeniu folderu z inspiracjami, dodaniu nowego filmu i tematu na forum drogą mailową oraz w kontenerze powiadomień, widocznym w prawym górnym rogu strony, obok miniaturki awatara i nazwy twojego konta.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Skąd będę wiedział, że ktoś odpisał mi na forum, odpowiedział w moim wątku?

Jeśli założyłeś temat na forum, o kolejnych odpowiedziach będziesz powiadamiany drogą mailową oraz w kontenerze powiadomień, widocznym w prawym górnym rogu strony, obok miniaturki awatara i nazwy twojego konta. Po kliknięciu ikonę „dzwoneczka” otrzymasz listę ostatnich powiadomień.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wyłączyć powiadomienia w serwisie?

Możesz zadecydować jakiego rodzaju powiadomienia będziesz otrzymywał w serwisie. Zmiany możesz wprowadzać w zakładce „Powiadomienia” w „Edycji profilu” - opcji, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wyłączyć powiadomienia mailowe?

Możesz zadecydować jakiego rodzaju powiadomienia będziesz otrzymywał na podany przy rejestracji adres mailowy. Zmiany możesz wprowadzać w zakładce „Powiadomienia” w „Edycji profilu” - opcji, dostępnej dla zalogowanych użytkowników. Kliknij miniaturkę swojego awatara widoczną w prawym górnym rogu strony.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Dodawanie i edytowanie aranżacji, zdjęć

Jak dodać aranżację?

Aby utworzyć nową aranżację, kliknij w przycisk „Dodaj zdjęcia!” widoczny u góry strony lub, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, w niebieską ikonkę „plusa”, widoczną w dolnym rogu ekranu. W pierwszym kroku uzupełnij nazwę aranżacji i dodaj do niej krótki opis. Z rozwijanej listy wybierz jeden z działów oraz kategorię, do której najlepiej pasują twoje zdjęcia. Możesz również określić styl, opisujący estetykę prezentowanego wnętrza lub ogrodu, oraz dodać typ aranżacji.

Klikając „Dalej” przejdź do drugiego kroku, czyli dodawania zdjęć. Wybierz zdjęcia z urządzenia lub przeciągnij je i upuść nad białym polem. Pamiętaj, że wgrywane zdjęcia nie mogą być mniejsze niż 380 px szerokości i 380 px wysokości. Kiedy załadują się wszystkie zdjęcia, możesz dodać osobny opis do każdego z nich oraz określić ich styl. Jeśli wszystkie zdjęcia przedstawiają tę samą estetykę, za pomocą przycisku „Ustaw wszędzie styl z aranżacji”, przypiszesz im styl, który wcześniej ustawiłeś dla całej aranżacji.

Dodawszy opisy i style do zdjęć, klikając w przycisk „Dalej”, przejdź do ostatniego kroku dodawania aranżacji — ustawiania kolejności zdjęć, okładki i tła do aranżacji. Zaznacz wybrane zdjęcie, aby ustawić okładkę lub przytrzymaj zdjęcie i przesuń je w odpowiednie miejsce, aby zmienić kolejność zdjęć. Po ustawieniu okładki lub kolejności zdjęć kliknij w „Zapisz". Tło aranżacji wczyta się automatycznie, jeśli zdjęcie, które zaznaczyłeś jako okładka galerii, ma wymiary nie mniejsze niż 1220 px szerokości i 400 px wysokości.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Czym jest dział, jak dodać dział aranżacji?

Dział jest jedną z nadrzędnych kategorii aranżacji, umożliwiający kategoryzację aranżacji dodawanych przez użytkowników. W serwisie Deccoria.pl wyróżniamy cztery duże działy, do których przypisane muszą zostać wszystkie aranżacje. Są to:

Wnętrza - dział dla aranżacji związanych z wystrojem, urządzaniem mieszkań i domów

Ogrody - dział dla aranżacji związanych z urządzaniem i projektowaniem ogrodów oraz uprawianiem roślin

Inne - dział dla aranżacji niezwiązanych z działami Wnętrza i Ogrody, przeznaczony dla aranżacji z pracami remontowo-budowlanymi oraz produktami wykończeniowymi.

Ogłoszenia - dział dla aranżacji będącymi internetowy ogłoszeniami.

Dział każdorazowo należy przypisać nowo tworzonej aranżacji. Można go również zmienić, korzystając z opcji edycji aranżacji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Czym jest kategoria, jak dodać kategorię?

Podobnie jak działy, kategorie umożliwiają lepsze katalogowanie i wyszukiwanie aranżacji dodawanych przez użytkowników. Nowo tworzone aranżacje obligatoryjnie należy przypisać do kategorii, która najlepiej opisuje treść dodawanych zdjęć. Kategorię każdorazowo należy przypisać do nowo tworzonej aranżacji. Można ją również zmienić, korzystając z opcji edycji aranżacji.

Poszczególne kategorie są przypisane do jednego czterech działów.

Dział: Wnętrza

Kategorie: Pokój dziecięcy, Gabinet, Sypialnia, Łazienka, Dekoracje, Antyki, Zrób to sam, Przedpokój, Jadalnia, Kuchnia, Salon, Oświetlenie, Poddasze, Garderoba, Pozostałe.

Dział: Ogrody

Kategorie: Realizacje, Oranżeria, Rośliny, Leśne klimaty, Wizualizacje, Balkon, Ogród, Taras, Pozostałe

Dział: Inne

Kategorie: Schody, Dekoratorzy, Okna i drzwi, Ściany, Ekipy remontowe, Architekci, Instalacje, Pozostałe.

Dział: Ogłoszenia: Kupię, Sprzedam, Oddam, Zamienię, Wynajmę.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać tagi do aranżacji?

Tagi do aranżacji możesz dodać podczas tworzenia nowej aranżacji lub przez opcję edycji aranżacji, którą znajdziesz w ustawieniach, dostępnych pod ikoną „trybika” na pasku w górnej części twojej aranżacji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać lub zmienić styl do aranżacji?

Styl opisuje estetykę prezentowanego wnętrza lub ogrodu. Możesz dodać go podczas tworzenia nowej aranżacji lub przez opcję edycji aranżacji, którą znajdziesz w ustawieniach, dostępnych pod ikoną „trybika” na pasku w górnej części twojej aranżacji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać lub zmienić typ aranżacji?

Typ aranżacji wskazuje, co przedstawia twoja aranżacja — czy jest to zbiór inspiracji, projekt koncepcyjny, wizualizacje wystroju danego wnętrza, a może galeria zdjęć upamiętniająca metamorfozę mieszkania lub ogrodu. Typ możesz dodać go podczas tworzenia nowej aranżacji lub przez opcję edycji aranżacji, którą znajdziesz w ustawieniach, dostępnych pod ikoną „trybika” na pasku w górnej części twojej aranżacji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wgrywać zdjęcia?

Podczas dodawania lub edytowania aranżacji, zdjęcia można wgrywać na dwa sposoby: przeciągając je z pulpitu komputera w obszar dodawania zdjęć lub wybierając je bezpośrednio ze wskazanego folderu. Pamiętaj, że wgrywane zdjęcia nie mogą być mniejsze niż 380 px szerokości i 380 px wysokości.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Moje zdjęcia nie chcą się załadować, w czym tkwi problem?

Wgrywane zdjęcia nie mogą być mniejsze niż 380 px szerokości i 380 px wysokości. Ponadto powinny być zapisane w jednym z popularnych formatów plików graficznych: png, gif, jpeg, jpg.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować zdjęcia?

Zdjęcia dodawane do aranżacji możesz swobodnie edytować: obracać i przycinać. Podczas dodawania aranżacji, po wgraniu zdjęć, znajdź miniaturkę fotografii, którą chcesz poprawić i kliknij w przycisk “Edytuj zdjęcie”. Jeśli chcesz je obrócić w jedną ze stron, skorzystaj ze strzałek. Jeśli chcesz je przyciąć, chwyć kursorem myszki lub palcami (na urządzeniu mobilnym) prowadnice i przesuwaj nimi, do uzyskania pożądanego rozmiaru. Po zakończonej edycji zapisz wprowadzone zmiany.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak ustawić styl zdjęcia?

Styl opisuje estetykę wnętrza lub ogrodu zaprezentowanego na zdjęciu. Pojedynczemu zdjęciu można przypisać inny styl niż całej aranżacji. Podczas dodawania aranżacji, po wgraniu zdjęć, znajdź miniaturkę fotografii, której styl chcesz zmienić i wybierz go z rozwijanej listy.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać opis do zdjęcia?

Każde zdjęcie w aranżacji może mieć osobny opis. Możesz dodać go podczas dodawania aranżacji w polu obok miniaturki zdjęcia lub później, już po zapisaniu aranżacji. Wystarczy, że będąc zalogowanym, wejdziesz na zdjęcie, do którego chcesz zmienić opis, klikniesz w „trybik” - ikonkę ustawień i wybierzesz opcję “Edytuj opis zdjęcia”. Pamiętaj, by po skończonej edycji zapisać wprowadzone zmiany.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Hashtagi w opisach

Hashtag to słowo, hasło lub fraza poprzedzona znakiem „#”. Po kliknięciu w hashtag wyświetlą się wszystkie materiały opisane z zastosowaniem danego hashtagu. Hashtagi można dodawać w opisach do aranżacji, zdjęć, inspiracji i filmów.

Po kliknięciu w słowo “#salon”, zostaną wyświetlone wszystkie treści, w których opisie inni użytkownicy zamieścili ten hashtag.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak ustawić okładkę galerii?

Okładkę, czyli miniaturę dodawanej przez ciebie aranżacji, widoczną na stronie głównej Deccoria.pl, w katalogach i na twoim profilu możesz ustawić podczas dodawania nowej aranżacji. W trzecim kroku dodawania aranżacji “Ustawianie okładki i kolejności”, kliknij i zaznacz zdjęcie, aby ustawić je jako okładkę. Okładkę możesz zmienić, edytując aranżację. W widoku aranżacji kliknij ikonkę ustawień „trybik” i wybierz opcję “Edytuj aranżację”. Przejdź do ostatniego kroku dodawania aranżacji i kliknij zdjęcie, aby ustawić je jako nową okładkę.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak ustawić tło galerii

Tło galerii to zdjęcie widoczne w górnej części każdej aranżacji.

Tło aranżacji wczyta się automatycznie, jeśli zdjęcie, które zaznaczyłeś jako okładka galerii ma wymiary nie mniejsze niż 1220 px szerokości i 400 px wysokości.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak zmienić kolejność zdjęć w aranżacji?

Możesz dowolnie zmieniać kolejność ułożenia zdjęć w aranżacji. Podczas dodawania aranżacji, w trzecim kroku “Ustawianie okładki i kolejności”, zaznacz wybrane zdjęcie, przytrzymaj je kursorem myszy i przesuń w odpowiednie miejsce. Kolejność zdjęć możesz także zmienić, edytując aranżację. W widoku aranżacji kliknij ikonkę ustawień „trybik” i wybierz opcję “Edytuj aranżację”. Przejdź do ostatniego kroku dodawania aranżacji, kliknij zdjęcie, którego umiejscowienie chcesz zmienić i przesuń je na nową pozycję.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Miniporadnik fotografowania wnętrz

Fotografowanie wnętrz - 5 złotych porad, które gwarantują sukces

Wnętrza najlepiej fotografować w jasnym świetle dziennym. Uzyskasz dzięki temu zdjęcia o dobrej ostrości, bez widocznych efektów szumu czy ziarnistości. Dodatkowo kolory będą świetliste, nasycone i nieprzekłamane.

Zwróć uwagę na geometrię. Fotografując wnętrze w ułożeniu ”na wprost” postaraj się tak trzymać aparat, by widoczne w kadrze linie poziome (np. krawędzie drzwi, obrazy, zagłówki itp.) były ułożone równo. Wybieraj szerokie kadry, tak by zostawić trochę miejsca po bokach. O podobnej zasadzie pamiętaj, robiąc zdjęcia rogów pomieszczenia lub pod kątem. W takim przypadku to linie pionowe (krawędzie obrazów, mebli, drzwi) powinny być równoległe względem kadru.

Staraj się uchwycić na zdjęciu jak najwięcej szczegółów. Fotografuj wnętrze całościowo, nie ze środka, lecz np. z jednego kąta czy jego progu. Dobrym pomysłem jest robienie zdjęć w orientacji poziomej.

Poświęć uwagę pojedynczym detalom. W końcu to one w głównej mierze tworzą klimat we wnętrzu, opowiadają jego historię. Pokaż, z jakich materiałów wykonane są meble, jaką fakturę mają poszczególne akcesoria.

Baw się perspektywą. Jeśli zdjęcie wydaje się zbyt wysokie lub niskie, spróbuj kucnąć lub stanąć na jakimś podwyższeniu. Zwróć uwagę na liczbę planów. Im ich więcej, tym zdjęcie wydaje się ciekawsze.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Chciałbym sprzedać, oddać, kupić jakąś rzecz. Jak dodać ogłoszenie?

Nowością w serwisie Deccoria.pl jest możliwość dodawania ogłoszeń z ofertami kupna, sprzedaży, chęci oddania, zmiany lub wynajmu. Aby dodać ogłoszenie, kliknij w przycisk “Dodaj zdjęcia” widoczny w górnej części strony. Odpowiednio zatytułuj aranżację, dodaj również opis, w którym zawrzesz informacje o wystawianym/poszukiwanym przedmiocie czy mieszkaniu. Z rozwijanej listy wybierz dział „Ogłoszenia”, a następnie określ kategorię ogłoszenia i jego styl. Nie zapomnij wpisać tagów, dzięki którym inni użytkownicy łatwiej odnajdą twoje zdjęcia. Po kliknięciu w przycisk “Dalej” i przejściu do kolejnego kroku, wgraj zdjęcia oferowanego lub poszukiwanego produktu. Pamiętaj, że wgrywane zdjęcia nie mogą mieć mniejszych wymiarów niż 380 px szerokości i 380 px wysokości. Do każdego ze zdjęć możesz dodać osobny opis oraz przypisać styl. Po kliknięciu w przycisk „Edytuj zdjęcie”, fotografie możesz dodatkowo edytować: obracać lub przycinać. Kliknij przycisk „Dalej”, by przejść do ostatniego kroku dodawania ogłoszenia - ustawiania kolejności zdjęć, okładki i tła. Zaznacz wybrane zdjęcie, aby ustawić okładkę lub przytrzymaj zdjęcie i przesuń je w odpowiednie miejsce, aby zmienić kolejność ułożenia zdjęć. Po ustawieniu okładki lub kolejności zdjęć kliknij „Zapisz". Tło aranżacji wczyta się automatycznie, jeśli zdjęcie, które zaznaczyłeś jako okładka galerii ma wymiary nie mniejsze niż 1220 px szerokości i 400 px wysokości.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować aranżację?

Aby edytować aranżację: jej nazwę, dział, kategorię, styl, tagi, wygląd wgranych zdjęć, okładkę, tło i ułożenie zdjęć, wejdź w konkretną aranżację i kliknij „trybik” - ikonkę ustawień i wybierz opcję “Edytuj aranżację”. Przełączając się między kolejnymi zakładkami, możesz wprowadzać zmiany do wcześniej utworzonej aranżacji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować opis do zdjęcia?

Aby edytować opis zdjęcia, będąc zalogowanym w serwisie, otwórz zdjęcie, do którego opis chcesz zmienić, kliknij w “trybik” - ikonkę ustawień i wybierzesz opcję “Edytuj opis zdjęcia”. Pamiętaj, by po skończonej edycji zapisać wprowadzone zmiany.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować tagi do zdjęcia?

Każdemu zdjęciu poza opisem można przypisać osobne tagi. Aby je edytować, kliknij w „trybik” - ikonkę ustawień i wybierzesz opcję “Edytuj tagi zdjęcia”. Pamiętaj, by po skończonej edycji zapisać wprowadzone zmiany.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak usunąć zdjęcie?

Aby usunąć zdjęcie z aranżacji, będąc zalogowanym w serwisie, otwórz zdjęcie, które chcesz usunąć, kliknij “trybik” - ikonkę ustawień i wybierzesz opcję “Usuń zdjęcie”. Pamiętaj, że tej operacji nie można cofnąć.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Dodawanie pinezek

Jak dodać pinezki?

Dodawanie pinezek do zdjęć to nowa funkcjonalność w Deccoria.pl. Dzięki nim możesz oznaczyć na zdjęciu detal, przedmiot lub produkt, który chcesz polecić lub wyróżnić.

Na odsłonie zdjęcia w galerii zarówno w widoku klasycznym, jak i nowoczesnym każdy użytkownik, który jest autorem zdjęcia, może w dowolnym miejscu na zdjęciu oznaczać produkty pinezkami. W tym celu otwórz zdjęcie, na którym chcesz przypiąć pinezkę, kliknij „trybik” - ikonkę ustawień — i wybierzesz opcję “Oznacz produkt”. Kliknij dowolnym miejscu na zdjęciu, dodaj zdjęcie produktu oraz uzupełnij informacje o jego nazwie i cenie. Możesz również podać link do strony WWW ze szczegółowym opisem produktu. Pamiętaj, by po skończonej edycji zapisać wprowadzone zmiany. Aby wrócić do pełnej odsłony, zdjęcia kliknij w przycisk “x” w prawym górnym rogu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować pinezki?

Aby edytować pinezkę na zdjęciu, kliknij „trybik” - ikonkę ustawień i wybierzesz opcję “Oznacz produkt”. Znajdź na zdjęciu pinezkę, którą chcesz edytować i kliknij nią. Możesz zmienić zdjęcie produktu, jego nazwę, cenę oraz adres strony WWW ze szczegółowym opisem produktu. Pamiętaj, by po zakończonej edycji zapisać wprowadzone zmiany.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak usunąć pinezkę?

Aby usunąć pinezkę na zdjęciu, kliknij „trybik” - ikonkę ustawień i wybierzesz opcję “Oznacz produkt”. Znajdź na zdjęciu pinezkę, którą chcesz usunąć i kliknij w nią. Na wyskakującym oknie edycji, kliknij w „kosz” - ikonkę usuwania.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Filmy na Deccoria.pl

Jak dodawać filmy na Deccoria.pl? Jak dodać playlistę?

Aby dodać filmy do Deccoria.pl, w serwisie YouTube stwórz playlistę o nazwie „Deccoria”. Zaloguj się na swoje konto w Deccoria.pl, wejdź w „Edycję profilu” - opcję zmiany ustawień konta, dostępnej po zalogowaniu i kliknięciu w miniaturkę swojego avatara, widocznej w prawym górnym rogu strony. Przejdź do zakładki “FILMY Z YOUTUBE”. W widocznym polu wklej link prowadzący do twojej playlisty w serwisie YouTube i kliknij w przycisk “Weryfikuj”. Po zaakceptowaniu twojej playlisty przez redakcję Deccoria.pl, filmy, które zapisałeś w swojej playliście, pojawią się także w twoim profilu na Deccoria.pl. Dzięki dodaniu playlisty, więcej użytkowników będzie miało szansę obejrzeć twoje filmy z tutorialami DIY i pomysłami na aranżację mieszkania!

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Inspiracje na Deccoria.pl

Jak założyć folder z inspiracjami? Czym są inspiracje? Jak stworzyć inspirację?

Znalazłeś ciekawą dekorację, którą chciałbyś odtworzyć w swoim domu? Spodobał ci się wystrój czyjegoś mieszkania? Szukasz pomysłów na urządzenie własnego M? Inspiracje, to coś dla ciebie.Inspiracje w Deccoria.pl to foldery, w których zapisywać możesz zdjęcia dodawane przez innych użytkowników. Aby utworzyć pierwszy folder z inspiracjami, na zdjęciu, które przypadło ci do gustu, kliknij w przycisk “Dodaj do Inspiracji”. Podaj nazwę inspiracji, dodaj krótki opis, wyjaśniający, jakiego rodzaju zdjęcia kolekcjonujesz i wpisz kilka tagów. Kliknij w przycisk “Dodaj”, by utworzyć nowy folder z inspiracjami i zapisać zdjęcie.

Kolejne zdjęcia możesz zapisywać w tym samym folderze z inspiracjami lub możesz tworzyć nowe.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak usunąć inspirację?

Aby usunąć folder z inspiracjami, zaloguj się do swojego konta i otwórz daną inspirację. Kliknij w kliknij w “trybik” - ikonkę ustawień i wybierz opcję “Usuń inspirację”. Pamiętaj, że tej operacji nie można cofnąć.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak edytować inspirację?

Aby edytować inspirację - jej tytuł i opis lub tagi - zaloguj się i otwórz inspirację, którą chcesz poprawić. Kliknij w “trybik” - ikonkę ustawień i wybierz jedną z dostępnych opcji. Wprowadź nowe dane i potwierdź je, klikając w przycisk “Zapisz”.

Jak zmienić kolejność zdjęć w inspiracji? Jak usunąć zdjęcia z inspiracji?

Kolejność zdjęć w inspiracjach można dowolnie zmieniać. W tym celu kliknij w “trybik” - ikonkę ustawień i wybierz opcję “Edytuj zdjęcia”. Klikając myszką na wybrane zdjęcie, możesz przenieść je w nowe miejsce. W trybie edycji układu zdjęć w inspiracji, możesz również usuwać poszczególne zdjęcia. Wystarczy, że klikniesz w ikonkę kosza, widoczną w lewym górnym rogu na miniaturkach zdjęć. Po zakończeniu edycji kliknij w “trybik” - ikonkę ustawień i wybierz opcję “Zakończ edycję zdjęć”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Przeglądanie serwisu Deccoria.pl

Jak przeglądać aranżacje i inspiracje? Przełączanie między trybem nowoczesnym a klasycznym

Jeżeli chcesz zmienić tryb oglądania zdjęcia, należy kliknąć w ikonę trybika i wybrać tryb, w których chcesz przeglądać zdjęcie.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Filtrowanie w katalogach

Aranżacje w katalogach można filtrować według: kategorii, stylów oraz typów. Wystarczy wejść na odsłonę danego katalogu i kliknąć w przycisk „Filtruj”.Wybrane filtry można również wyłączyć. Wystarczy, że klikniesz w „x” obok słowa.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Społeczność

Dodawanie aranżacji do ulubionych

Aranżację, która bardzo Ci się spodobała, możesz dodać do „Ulubionych”. Wystarczy, że na jej odsłonie klikniesz w przycisk z gwiazdką „Dodaj do ulubionych”. Ponowne kliknięcie usuwa aranżację z ulubionych. Aranżacje dodane do ulubionych znajdziesz w zakładce „ulubione” na twoim profilu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Udostępnianie treści w wiadomości i na Facebooku

Jeśli spodobała ci się treść znaleziona w Deccoria.pl: artykuł, zdjęcie, aranżacja, film czy inspiracja - możesz udostępnić ją znajomym. Kliknij w “Udostępnij” na szarym pasku pod daną treścią i wybierz, w jaki sposób chcesz im ją przesłać. Masz do wyboru: mail lub udostępnienie na swoim profilu w serwisie Facebook.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Zgłaszanie do moderacji

Jeśli uznasz, że dana treść wymaga moderacji, możesz nam to zgłosić. W przypadku zdjęć opcję „zgłoś do moderacji” znajdziesz pod ikoną trybika edycji, przy każdej z twoich wypowiedzi / komentarza znajduje się znaczek „v”, kliknij w niego, a następnie w opcję „Zgłoś ”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak sprawdzić historię ocen i polubień moich treści?

Aby sprawdzić historię ocen aranżacji, otwórz aranżację i kliknij w licznik ocen, znajdujący się obok przycisku “Oceń”. Na wyskakującym dymku kliknij w link „Historia ocen”.

Aby sprawdzić historię polubień zdjęć, otwórz zdjęcie w aranżacji i kliknij w licznik polubień, znajdujący się obok przycisku „Podoba mi się”. Na wyskakującym dymku z użytkownikami, którym ostatnio spodobało się to zdjęcie, kliknij w link “Zobacz wszystkich”.

Aby sprawdzić historię polubień inspiracji, otwórz inspirację i kliknij w licznik polubień, znajdujący się obok przycisku „Podoba mi się”. Na wyskakującym dymku z użytkownikami, którym ostatnio spodobała się ta inspiracja, kliknij w link “Zobacz wszystkich”. W podobny sposób możesz sprawdzić historię polubień pojedynczego zdjęcia zapisanego w inspiracji.

Aby sprawdzić historię polubień filmów, otwórz film i kliknij w licznik polubień, znajdujący się obok przycisku „Podoba mi się”. Na wyskakującym dymku z użytkownikami, którym ostatnio spodobał się ten film, kliknij w link “Zobacz wszystkich”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak napisać wiadomość?

Sposób pierwszy:

Aby napisać wiadomość do innego użytkownika, wejdź na jego profil i kliknij w przycisk “Napisz wiadomość” (na urządzeniu mobilnym kliknij w ikonę koperty). Uzupełnij pole na treść i kliknij w “Wyślij”.

Sposób drugi:

Wejdź w skrzynkę wiadomości i kliknij przycisk “Napisz wiadomość”. Wpisz nick odbiorcy lub wybierz go z listy. Uzupełnij pole na treść i kliknij w “Wyślij”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak zobaczyć wszystkie aranżacje/filmy/inspiracje/wypowiedzi użytkownika na forum?

Na profilach innych użytkowników możesz obejrzeć opublikowane przez nich aranżacje, inspiracje, filmy i wypowiedzi dodane na forum. Aby je przejrzeć, wejdź na profil użytkownika i kliknij w jedną z dostępnych zakładek, by zobaczyć jakie treści udostępnił ten użytkownik.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Obserwowanie użytkownika - dodawanie do ulubionych

Treści danego użytkownika szczególnie przypadły ci do gustu? Dodaj go do ulubionych! Będziesz otrzymywał informacje o udostępnianych przez niego aranżacjach, inspiracjach i filmach. Aby dodać innego użytkownika do ulubionych, wejdź na jego profil i kliknij w “Dodaj do ulubionych”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak sprawdzić, kto obserwuje użytkownika?

Aby sprawdzić kto dodał do ulubionych i obserwuje innego użytkownika, wejdź na jego profil i kliknij w zakładkę „Obserwujący”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Udostępnianie aranżacji prywatnych

Aranżacje prywatne to aranżacje, do których dodawać możesz zdjęcia niezwiązane z tematyką serwisu. Będą one widoczne tylko dla ciebie i dla osób, którym je udostępnisz. Aby udostępnić innemu użytkownikowi aranżacje prywatne, wejdź na jego profil, kliknij w strzałkę, znajdującą się z prawej strony (obok przycisku „Napisz wiadomość”) i wybierz opcję “Udostępnij aranżacje prywatne”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Nie chce już dłużej udostępniać galerii prywatnych innemu użytkownikowi

Jeśli nie chcesz udostępniać aranżacji prywatnych danemu użytkownikowi, wejdź na jego profil, kliknij w strzałkę znajdującą się z prawej strony (obok przycisku „Napisz wiadomość”) i wybierz opcję “Usuń dostęp do aranżacji prywatnych”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak zablokować inny profil?

Jeśli nie chcesz otrzymywać ocen, komentarzy i wiadomości od innego użytkownika, możesz go zablokować. Aby to zrobić, wejdź na jego profil, kliknij w strzałkę po prawej stronie (obok przycisku „Napisz wiadomość”) i wybierz opcję “Zablokuj”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak odblokować inny profil?

Aby odblokować uprzednio zablokowanego użytkownika, wejdź na jego profil, kliknij w strzałkę po prawej stronie (obok przycisku “Napisz wiadomość”) i wybierz opcję “Odblokuj”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Zostałem zablokowany, co teraz?

Jeśli twój profil został zablokowany przez innego użytkownika, nie możesz wykonać na jego profilu żadnej akcji (komentować, oceniać etc.).

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Rankingi w serwisie Deccoria.pl

Najwyżej oceniane

W rankingu „Najwyżej oceniane” pojawią się losowo wybrane, najwyżej ocenione galerie, które zostały dodane do serwisu w okresie ostatnich 7 dni.

Doceniane

To top lista użytkowników wg ocen profili.

Komentowani

W tym rankingu, znajdziesz najczęściej komentowane w ciągu 30 dni profile użytkowników.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Konta partnerskie

Czym jest konto partnera i dla kogo jest przeznaczone

Konto partnera zostało stworzone specjalnie dla firm, które chcą zaprezentować w serwisie Deccoria.pl swoją działalność. Każdy partner serwisu posiada możliwość wskazania specjalizacji, działalności i stylu, w jakich świadczy usługi, adres siedziby, godziny otwarcia oraz numer telefonu.
Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Ograniczenia profilu partnera

Nie może komentować żadnej z treści użytkowników, może natomiast komentować tylko treści dodane przez siebie w tym pod swoim profilem. Nie może oceniać galerii oraz profili innych użytkowników, ale może oznaczyć „Podoba mi się!” pod każdym innym typem treści.

Nie może odpowiadać na tematy założone przez innych użytkowników, ale może założyć temat i odpowiadać na ten temat w ramach wyznaczonych działów forum

Nie może jako pierwszy wysłać wiadomości prywatnej do zwykłych użytkowników, jeśli jednak zwykły użytkownik jako pierwszy rozpocznie rozmowę z profilem partnera – partner może wysyłać wiadomości do tej osoby w ramach konwersacji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać specjalizację, informację o rodzaju uprawianej działalności, dane kontaktowe oraz godziny otwarcia mojej firmy?

Aby dodać lub edytować powyższe informacje, należy przejść do zakładki edycji profilu i tam uzupełnić odpowiednie pola.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Dlaczego nie mogę dodawać pinezek?

Opcja dodawania pinezek dostępna jest dla kont z wykupionym pakietem premium.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak uzyskać dostęp do statystyk mojego profilu?

Statystyki profilu i wyświetleń poszczególnych treści: aranżacji, zdjęć, inspiracji i filmów to opcja dostępna dla użytkowników premium. Zapoznaj się z zaletami posiadania konta premium w serwisie Deccoria.pl w zakładce „Opcje premium”, dostępnej w Edycji profilu.

Jeśli posiadasz konto premium, a mimo to nie widzisz statystyk, skontaktuj się z działem pomocy serwisu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Dlaczego mogę dodać tylko jedną aranżację w miesiącu?

Konto Partnera bez opcji premium posiada możliwość dodania jednej aranżacji w miesiącu.

Jeżeli pomimo wykupionego abonamentu, nadal nie możesz dodać więcej niż jednej aranżacji, skontaktuj się z działem pomocy serwisu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wyłączyć komentarze pod moim profilem, galeriami, zdjęciami, ideabookami, filmami?

Opcja dostępna tylko dla kont z wykupionymi opcjami premium. Jeżeli nie chcesz, aby inni użytkownicy oceniali/komentowali twojego profil i treści, które się na nim znajdują, wejdź w edycję swojego profilu. W zakładce „Opcje premium” znajduje się możliwość wyłączenia komentarzy/ocen.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Dlaczego moja wizytówka nie wyświetla się na stronie głównej Deccoria.pl?

Na stronie głównej serwisu prezentowane są wizytówki Partnerów, którzy wykupili opcje premium. Zapoznaj się z zaletami posiadania konta prermium w serwisie Deccoria w zakładce „Opcje premium”, dostępnej w Edycji profilu.

Jeżeli pomimo wykupionego abonamentu, twoja wizytówka nadal nie pojawia się na stronie głównej serwisu, skontaktuj się z działem pomocy serwisu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia w tle wizytówki?

Opcja dodawania zdjęć w tle w wizytówce dostępna jest jedynie dla profili Partnerów, którzy wykupili opcję premium. Zapoznaj się z zaletami posiadania konta prermium w serwisie Deccoria w zakładce „Opcje premium”, dostępnej w Edycji profilu.

Jeżeli pomimo wykupionego abonamentu, nadal nie możesz dodać zdjęcia w tle, skontaktuj się z działem pomocy serwisu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Okres próbny konta premium

Każde konto partnera ma możliwość wypróbowania opcji premium bezpłatnie przez okres 7 dni. Aktywacja okresu próbnego następuje analogicznie jak zakup opcji premium.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Konto standard a konto premium

Konto standard: ma możliwość dodania jednej aranżacji w miesiącu, na forum może założyć temat i odpowiadać na ten temat w ramach wyznaczonych działów forum. Nie ma dostępu do statystyk, nie może dodać zdjęcia w tle wizytówki, jego profil nie jest zaciągany na stronę główną serwisu, nie może dodać pinezek do swoich zdjęć.

Konto premium może: dodawać nieograniczoną ilość galerii w miesiącu, może dodać i edytować zdjęcie w tle wizytówki, ma dostęp do statystyk premium, jego konto cyklicznie pojawia się na stronie głównej serwisu, na forum może założyć temat i odpowiadać na ten temat w ramach wyznaczonych działów forum. O pozostałych możliwościach partnerów premium przeczytasz w zakładce „Opcje premium”, dostępnej po zalogowaniu w edycji profilu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wykupić konto premium?

Aby wykupić konto premium, wejdź w edycję profilu, wybierz zakładkę „Opcje premium” i kliknij w przycisk „Wykup opcje premium”. Następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi poleceniami.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Na jak długo można wykupić konto premium?

Konto Partnera ma możliwość wykupienia opcji premium na 12 miesięcy.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak przedłużyć okres premium?

Aby przedłużyć ważność abonamentu premium, wejdź w edycję profilu, wybierz zakładkę „Opcje premium” i kliknij w link “Przedłuż ważność konta”.

W razie problemów z przedłużeniem abonamentu premium skontaktuj się z działem pomocy serwisu.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak działają statystyki?

Użytkownik konta partnerskiego ma możliwość przejść do statystyk premium, prezentowanych w formie wykresów za dany miesiąc. Prezentowane są dane PageViews oraz UniqueUsers. Statystyki dostępne są z poziomu panelu w profilu partnera oraz z poziomu odsłon galerii, zdjęcia, ideabooka, filmu.

Dla wykresów miesięcznych prezentowane są wszystkie miesiące – w pierwszym widoku od ostatnich do najstarszych w trakcie przesuwania wykresu, prezentowana jest suma z ostatnich 12 miesięcy (bez bieżącego, tylko dla wykresów PV). Dla wykresów dziennych prezentowane jest tylko i wyłącznie 30 ostatnich dni + bieżący d oraz prezentowana jest suma z ostatnich 30 dni (bez bieżącego, tylko dla wykresów PV)

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Forum

Jak założyć temat?

Nowy temat na forum mogą założyć tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się, wejdź w kategorię (np. salon), która Cię interesuje i kliknij w przycisk “Załóż nowy temat”.

Pamiętaj, że twój temat będzie łatwiej znaleźć, jeśli wpiszesz odpowiednie tagi.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak odpisać w temacie?

Jeśli chcesz dodać swoja odpowiedź w temacie na forum, wystarczy, że klikniesz w “odpowiedz”.

Możesz również odpowiedzieć, na konkretną wypowiedź innego użytkownika. Wówczas powinieneś kliknąć w “Cytuj”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak dodać zdjęcie do odpowiedzi?

Chcesz do swojej wypowiedzi dodać obrazek? W oknie, w którym wpisujesz swoja odpowiedź, kliknij w “Załącz obrazek”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak wyedytować odpowiedź?

Przy każdej z twoich wypowiedzi znajduje się znaczek „v”, kliknij w niego, a następnie w opcję „Edytuj”.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Ogólne

Czym są tagi?

Tagi to tzw. słowa kluczowe najlepiej opisujące daną aranżację/ inspirację/ profil na Deccoria.pl, ułatwiające jej wyszukiwanie w serwisie. Zalogowani użytkownicy mogą dodawać własne tagi na odsłonie każdej treści (aranżacji, zdjęcia, inspiracji, filmu, ideabooka). Opcję tę znajdziesz pod trybikiem – ikonką ustawień.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

W jaki sposób mogę zamówić newslettera?

Aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspirację z serwisu Deccoria.pl należy wejść na stronę główną naszego serwisu i kliknąć przycisk „Zapisz się do newslettera”. Wpisz swój prawidłowy adres email, zapisz i gotowe!

Na podany adres mailowy zostanie wysłany link, w który należy kliknąć celem potwierdzenia subskrypcji.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Moje zdjęcia mają dziwne tagi, których nie ustawiałem

Niektóre tagi, znajdujące się pod zdjęciami zostały dopisane przez moderatora. Dzięki temu twoje zdjęcie będzie łatwiej znaleźć w naszej serwisowej wyszukiwarce.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami

Jak zgłosić naruszenie praw własności intelektualnej

W celu zgłoszenia naruszenia praw własności intelektualnej, należy skontaktować się z redakcją serwisu za pomocą formularza pomocy. W treści wiadomości należy podać adres url, pod którym znajduje się zgłaszana teść.

Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Skontaktuj się z nami
Masz inne pytania?
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.