Dodaj komentarz

Wasze komentarze (3)

zielona14

Masz bardzo ładną kuchenkę i kafelki - nie bieliłabym ich, szkoda. Bardzo fajne dekory. Jak radzą poprzedniczki trochę bym uprzątnęła szpargałów i może wymieniła blaty na wanilie lub coś zbliżonego oraz obicia na siedziskach w podobnym kolorze do nowego blatu. Jeżeli chcesz zachować styl dopasowany do lodówki i piecyka, to blat może w jasnych szarościach? Natomiast pomalowałabym karnisz lub wymieniła.No i koniecznie zmień tą okropną lampę sufitową - koszmarek z minionej epoki.

nowa_A

A ja zalecałabym daleko idącą ostrożność wobec białej unifikacji , w szczególności dotyczącej malowania kafelków. Są być może niemodne, ale to co zrobisz z nimi teraz za niedługo znowu będzie niemodne...To błędne koło . Niechby wystarczyło , że są ładne i odpowiednie do tej kuchni:-))) Kuchnia jest zrobiona ładnie i z głową . Gdyby była moja dokonałabym tylko kilku zmian" -wyrzuciłabym ławkę od narożnika ii kupiłabym krzesełka, na ściance przy stole dałabym półki na podręczne śliczności kawowo-śniadaniowe. Łagodniejsza opcja to zmiana obicia:-) -zmieniłabym firankę na gładkie białe coś( roletka, zazdrostka. żaluzje) a jeśli karnisz zostaje to (mając takie ładne czarne kratki na kuchence) kupiłabym czarny ( w ikei , całkiem ładny, niepotężny ok, 30 zł) do tego kuty kosz na owoce , takąż suszarkę do naczyń no i relingi z koszykami bo widzę, że przyprawy lubisz mieć pod ręką ( wszystko, naprawdę ładne dostaniesz w ikei):-); -pochowałabym wszystko co się da unikając jak ognia wszelkich "ozdóbek" ustawianych to tu to tam,a w szczególności słoików i puszek z piwem na otwartych półkach :-)))). Sama mówisz, że szafka nad drzwiami jest pojemna :-) Pozdrawiam, jeśli coś pozmieniasz pokaż, chętnie zobaczę, może coś odgapię. Mój aneks kuchenny też odziedziczyłam i musi ze mną zostać, nie wiem na jak długo . Pozdrawiam.

REKLAMA
bingo

Zgodnie ze zwyczajem decoriańskim pomalowałabym blat i kafle na bialo.Firaneczka fru[zmiana].

Ostatnio ocenili

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do aranżacji "Kuchnia"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń aranżację

Czy na pewno chcesz usunąć aranżację "Kuchnia"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.