Dodaj komentarz

Wasze komentarze (3)

RobertM3

Witam, czy zna ktoś z Was firmę która kompleksowo zajmuje się [url=http://www.wandtke.pl/] cięciem laserowym, plazmowym spawaniem oraz frezowaniem [/url] . Słyszałem o wandtke.pl. Bardzo podoba mi sie że kompleksowości ich usług oraz szybkość z jaką realizują zlecenia. Gorąco polecam zapoznać się z ich ofertą i czekam na Wasze opinię i jednocześnie!!!

RobertM3

Witam, czy zna ktoś z Was firmę która kompleksowo zajmuje się [url=http://www.wandtke.pl/] cięciem laserowym, plazmowym spawaniem oraz frezowaniem [/url]. Słyszałem o wandtke.pl. Bardzo podoba mi sie że kompleksowości ich usług oraz szybkość z jaką realizują zlecenia. Gorąco polecam zapoznać się z ich ofertą i czekam na Wasze opinię i jednocześnie!!!

REKLAMA
dorota9

Produkujemy ogrodzenia na bazie własnych sztachetek metalowych zakończonych ozdobnym grotem oraz profili zamkniętych. Sztachetki o szerokości 4 cm i rozstaw 5cm to najczęściej stosowane przez nas parametry ogrodzeń. Zagęszczenie sztachetek powoduje, że nasze ogrodzenia mają solidny, bogaty wygląd przy stosunkowo niewielkim ciężarze. Oferujemy ogrodzenia , bramy uchylne oraz przesuwne. Lekkie bramy, furtki zapewniają długotrwałe, łatwe użytkowanie. Proponujemy różne wzory bram, furtek, przęseł do których zaprojektowane zostały balustrady balkonowe tworzące harmonijną całość. W ofercie mamy także barierki nierdzewne. Ogrodzenia dopasowujemy do istniejących słupków, dzięki segmentowej budowie idealnie wpisują się w teren pochyły. Ich zaletą jest duża gęstość przy małym ciężarze oraz niewielkie koszty cynkowania. Zabezpieczenie antykorozyjne poprzez ocynkowanie, malowanie proszkowe daje doskonałe efekty i pozwoli cieszyć się pięknem ogrodzenia przez wiele lat. Sztachetki są produkowane u nas od podstaw, wzór sztachetki jest wzorem firmy Solmet dzięki czemu nasze ceny są atrakcyjne. Wysyłka sztachetek na cały kraj. Proponujemy słupki metalowe oraz słupki a’la klinkier . W swojej ofercie mamy napędy do bram przesuwnych oraz skrzydłowych znanej firmy Nice. Wykonujemy schody samonośne metalowe, podesty, bilbordy. Pełna oferta na: www.solmetal.pl Sztachety metalowe przycięte na odpowiednią długość wysyłamy na całą Polskę www.solmetal.pl SOLMET P.U.H. mgr inż. Tadeusz Solecki kom.502209087 e-mail: solmet@interia.eu Przepisy i porady budowlane dot. ogrodzeń ,montażu napędów na naszych blogach Ogrodzenia, Bramy, Barierki,Sztachety, Ogrodzenie

Inne z tej kategorii

Ostatnio ocenili

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do aranżacji "Ogrodzenie"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń aranżację

Czy na pewno chcesz usunąć aranżację "Ogrodzenie"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.