Dodaj komentarz

Wasze komentarze (28)

imaginacja

Hej!!! Świetna galeria:) Uwielbiam Haloween:)

adwoa1

dzieki dziewczyny za komentarze :) i odkrycie tej galerii chyba po roku! i oczywiscie o super opis, jok32... powinien byc opisem galerii!

REKLAMA
dolores45

Rewelacyjna galeria:)))

JaneczkaS

Oj tak Zmorka popieram , dla dzieciaczków super frajda.Galeria super , super aranżacje.

zmorka

jok32 pięknie to opisałaś. Dla większości dzieci to też święto zbierania cukierków :) U mnie dzisiaj drzwi się nie zamykały :)

jok32

Symbol Halloween Tę pogańską tradycję zawłaszczają sataniści, którzy noc Halloween (z 31 października na 1 listopada) łączą z "czarnymi mszami" i orgiami seksualnymi, związanymi z demonicznym kultem. Od średniowiecznych czasów wierzono, że przed piekielną mocą czarownic i wszelkiego rodzaju złem chroni zapalenie świecy w wydrążonej dyni, która po dziś jest symbolem Halloween i jednocześnie zabawowym rekwizytem. Nosi ona nazwę Jack-o`-lantern, od przezwiska nocnych strażników lub imienia człowieka ukaranego za paktowanie z diabłem (według irlandzkiej legendy), noszącego w jesienne noce latarnię z dyni aż do dnia Sądu Ostatecznego. Wydrążona dynia ma kształt demonicznej głowy z zapaloną świecą w środku.

jok32

Poważne zagrożenie duchowe Pozornie Halloween wydaje się niewinnym "świętem" zaspokajającym jedynie potrzeby tajemniczości, czemu sprzyja przebieranie się za czarownicę, wampira, ducha czy diabła, zainteresowanie rzeczami budzącymi grozę, strach, lęk. Jest odpowiednim momentem dla wróżb dotyczących małżeństwa, szczęścia, zdrowia i śmierci. Tego dnia wzywa się pomocy szatana. Faktycznie Halloween może stanowić formę wtajemniczenia w okultystyczno-demoniczny świat. Będąc sztucznym tworem, zlepkiem różnych tradycji obcych chrześcijaństwu, kojarzy się z niebezpiecznymi wierzeniami i kultami (ma konotacje satanistyczne). Znaki używane podczas tego "święta", jak śmierć, krew, duchy (przebieranie się w kostiumy ma na celu zmylenie, oszukanie duchów nawiedzających ludzi ostatniego dnia października), otwierają na duchową rzeczywistość przekraczającą wymiar psychologiczny, odnosząc się do sfery światopoglądowej czy religijnej. Halloween dobrze zadomowił się w polskiej kulturze. Jest obchodzony w domach kultury, szkołach i często łączy się z propagowaniem okultyzmu, ezoteryki (wróżbiarstwo, spirytyzm). Z religijno-filozoficznego punktu widzenia praktykowanie tego zwyczaju stanowi poważne zagrożenie duchowe. Podsumowując zagadnienie "święta" Halloween, warto podkreślić, że zachowania magiczne stanowią istotną część tego obrzędu. Myślenie i działanie okultystyczno-ezoteryczne koncentruje się nie tylko wokół spraw dotyczących ziemskiego życia, ale sięga znacznie dalej, w duchową sferę człowieka, otwierając go na niebezpieczną rzeczywistość, prowadzącą do utraty relacji z Bogiem, samym sobą i innymi ludźmi.

JadwigaW

Świetna galeria :))

seranja

promys, a co niby robią katolicy? noszą na szyjach krzyże ze swoim martwym bogiem. to dopiero jest ohyda.

promys

ło matko ..i znów ten powracający koszmar! dekoracje jesienne to jedno a kultywowanie śmierci to drugie! biedne dzieci !

zola

piekna "klimatyczna" galeria :)

janina48

..dzieci bardzo lubia to swieto...ja mniej..Ale w sklepach juz mamy roznorodnosc ozdob,strojow,lamp...Sporo fajnych fotek wkleilas...brawo...

Pawanna

niezłe, ale jak dla mnie zbyt wcześnie na taką galerię:))) jeszcze lato!!!! i pełno kwiatów, motyli i ptaki śpiewają, a dzisiaj u mnie zaświeciło słońce!

flowersee

:))

grahami

Wiele pomysłów ,skorzystam,maxs.

maxmara37

O jej ! wpadłam w zachwyt oglądając tą galeryjkę .

MRS

Bajer! Bardzo fajne...

asieczkasieczka

az dało mi natchnienie ! Piękne fotki

tarnow

***Przepiękna Halloweenowa...G A L E R I A!!! Tymi słodkościami to tylko dopełniłaś...

Donia72

Ojej, jakie fajne!!!

Inne z tej kategorii

Ostatnio ocenili

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do aranżacji "Country Living - Halloween"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń aranżację

Czy na pewno chcesz usunąć aranżację "Country Living - Halloween"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.