Domy gwiazd

Domy gwiazd

Jak się okazuje Kim Kardashian i Kanye West mają bardzo oryginalne podejście do wystroju wnętrz. Nic nie wygląda tutaj tak, jak w większości domów. Nawet włączniki światła są jakby bardziej "designerskie". Muzyk z żoną postawili na minimalizm.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Dorota Rabczewska - Stępień - 'Doda' - pokazała swój apartament, który teraz każdy może wynająć. Ostrzegamy, tanio nie jest. We wnętrzach królowej polskiej sceny nie brakuje kolorów i nietuzinkowych dodatków.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Zapierająca dech, rajska posiadłość Prince'a została sprzedana za 10,8 mln dolarów, czyli ponad 40 mln złotych. Kompleks, który po śmierci piosenkarza trafił na sprzedaż, za życia gwarantował mu możliwość delektowania się pięknem, luksusem i przede wszystkim prywatnością - z dala od domu w Minneapolis, gdzie gwiazdor mieszkał na co dzień.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Najdroższy dom w USA, którego wartość wynosi 350 milionów dolarów, został wystawiony na sprzedaż za 190 milionów.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Katarzyna Burzyńska lada moment po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka pochwaliła się właśnie zdjęciami przytulnie urządzonego pokoju przygotowanego na narodziny małej Józefiny.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. Zobaczcie, jak mieszka Stefano Terrazzino.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Amerykański aktor i reżyser Mel Gibson sprzedaje swój dom nad Pacyfikiem. Gwiazdor od dwóch lat próbuje sprzedać swoją willę urządzoną w śródziemnomorskim stylu. Początkowo chciał za nią ponad 17 milionów dolarów. W ostatnich dniach obniżył cenę o trzy miliony.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Dwukrotny zdobywca Oscara, hollywoodzki aktor - Ben Affleck wystawił na sprzedaż swój dom położony w Savannah w stanie Georgia na wyspie Hampton Island. Kupił go w 2003 roku, kiedy jego partnerką była jeszcze Jennifer Lopez. 

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Qczaja.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Rod Stewart, jeden z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarzy XX wieku, przez trzy lata nie był w stanie znaleźć nabywcy zjawiskowej rezydencji w hrabstwie Essex we wschodniej Anglii. Za niepowodzenie w sprzedaży obwiniał Brexit – proces opuszczania przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej miał znacząco przełożyć się na brak zainteresowania domem.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.